PDA

View Full Version : Наи-добрата ми приятелка.....



M!M!T()
11-25-2007, 17:59
Започвам от самото начало и се надявам да ми дадете съвет.Ето я и историята:
С моята най-добра приятелка сме скарани(незнам защо :-| но се надявам да ми помогнете да разбера).Преди да ми стане най-добра приятелка тя беше приятелка на най-големия ми враг(и затова и тя отначало ми беше враг),но след като я опознах разбрах че е много по различна от нея!И така лека по лека си станахме приятелки!Ходехме си на гости и такива работи..Сближихме се много!И така една година.Изведнъж се оказах между нея и още две момичета който също ми се пишеха за приятелки и нейни разбира се.Тя ги ненавиждаше и те нея.Тя говореше на мен лошо за тях и те ми говореха лошо за нея!!И изведнъж стана така че аз излязох виновна(но аз не съм говорила нито пред тях лошо за нея,нито пред нея лошо за тях)!!И след като се прибрах тя ми се включи по скайпа и ми каза,че съм я предала,че съм я използвала!Аз я попитах за какво съм я използвала и тя ми даде пример:"Като не бяхме скарани чак толкова много ти видя че не говоря с тебе и отиде при Надя и мен ме остави!!"Това ми го даде като пример за използване се едно аз използвам нея!! #-o Аз това не го разбрах и престана да си чати с мене.

Кажете какво да правя?Искам пак да сме приятелки!!Ако не ми дайте някакви съвети!!

moon_flower
11-25-2007, 18:06
Ами аз така деиствам:
Просто и пишеш или и казваш,че няма рпаво да ти го казва и че ти не си виновна за това,че другите говорят лошо за нея на теб и че ти не си го искала.Кажи и,че няма за какво да ти се сърди и че не си я предлаа за нищо.И за завършек и кажи,че ако не ти вярва,то вие не сте рпиятелки,защото приятелството се гради на доверие.Пробвай. :-D

desi_bonbona
11-25-2007, 18:06
nai-dobre e da pogovorite i da si izqsnite situaciqta. s treti lica ni6to nqma da stane, trqbva si razgovor na 4 o4i.

Sweet__Dream
11-25-2007, 18:08
Xa..Spored men drugite momi4eta sa skulupili ne6to,za da vi razdelqt.. :neutral:

vodka_f
11-25-2007, 18:53
и при мен се беше получило нещо подобно най-големия ми враг ме скара с момичето,което уважавах най-много,правих какво ли не препречвах и се на пътя уж случайно бях там където и тя само и само,за да и докажа,че не е така както тя си мисли и накрая момичето,което ни скара съвсем случайно ни сдобри...казваш и дирекно,че много държиш на нея и че не е права нахалствай кажи и че няма да я оставиш на мира докато не ти прости :D с упоритост,а и ако държи на теб би склонила