PDA

View Full Version : Подарък за годишнина



Soy_tu_mujer
11-25-2007, 18:03
Hora spasete me.

Kajete podhodq6t podarak za godishnina. s priqtelq mi pravim 2 godini na 29 i razbrah 4e toi mi bil vzel podarak.. pone mi namekna. Loshoto e 4e v nachaloto na meseca se bqhme razbrali nali da ne si vzemame podaruci, to e qsno 4e se obi4ame i t.n, po skoro ne se bqhme razbrali a go kazahme kato ideq... no v kraina smetka taka stana 4e toi mi vze... i neznam az kakvo da pravq! Parfiumi, razni suveniri, takiva bijuta sum mu vzemala i veche sum se iz4erpala i nzm az kakvo da mu vzema. kazval mi e 4e razni grivni, prusteni i t.n ne iska.... parfumi sa mu vzemala mn, dreha nqkoq nemoga da mu vzema tui kato mqrkata mu nzm i + tova toi si ima strog opredelen vkus kum drehi, a 4esto vkusovete ni ne savpadat i ima veroqtno da ne q haresa, i tova otpada. Plus tova nqmam mn vreme da subera dostatu4no pari za hubav podarak. Predlojete.... makar 4e edva li shte ima nqkoi koito da predloji neshto originalno... v moq slu4ai

PS: shtese radvam ako ima komentari

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Oriqna
11-25-2007, 18:26
Ами аз бих ти дала идея може да му купиш един часовник за ръката ако няма е доста добър и полезен подарък апък ако имааа.... :neutral: незнам дали пуши но може да му земеш запалка зипо те са много красиви и в изключително луксозни опаковки има и по скъпи има и по евтини апак момчетата се радват на такива дранкулки дано да съм ти помогнала \:D/

NightSky
11-25-2007, 18:32
Запалката е добра идея. Също така може да му вземеш някакъв сувенир, като пепелник, нощна лампа или нещо от сорта.

BeBsItO
11-25-2007, 18:38
vzemi ne6to koeto mu e nujno..... zagledai se kakvo mu lipsva v tqh :p

vodka_f
11-25-2007, 19:05
мм трудно нещо направено от теб ще го оцени сега не се сещам какво бе я му направи една вечеря :D

LitTlE_BeBsIiI
11-25-2007, 19:30
Ми преди 5 дни с моя фр имахме годиншнина и той...без да знам аз....влезе в апартамента и застана срещу мен с грамаден букет :-) :-) :-) :-) :-) :grin: :grin: :grin: :grin: Откачих от кеф!После пък аз платих вечерята в ресторанта и така...други подаръци не сме си правили :)

amaliq
11-25-2007, 21:50
mmm taka.az na moq priqtel mu podarih edna 4a6a sus na6i snimki.moje6 da si sloji6 kolko t si iska6 snimki.az dadoh tri.i e 4erna.i kogato sipe ne6to toplo snimkite izlziat na 4a6ata.super mn s ezaradva.ima gi v kodak na vito6ka.i tui kato toi mi vika postoqnno 4e prili4am na mi6le ama e leko vmaniq4en dori mu kupih 4ar6afi sus dve mi6leta koito se celuvat i be6e mn dovolen.

INF3RNO
11-26-2007, 06:46
Значи моят съвет,който хората винаги са предпочитали за сравнение на хилядите идеи който се мъчат да ти дадът не е толкова ефикасен колкото моя.Значи много искам да ти помогна,но ако ти сама не си помогнеш за това нещо то тогава,ако трябва да го опазиш някой път не те знам кво ще праиш.
Съвета ми е следния.
Поразходи се с някоя твоя приятелка по центара поогледай какво има.Какво той обича да носи и решете двете.
Например моята бивша ми беше купила индианско герданче.Аз и купих на нея гривна за 130 лева ,а ти герданче което струваше само 10 лв.Знам го защото видях на магазина от който тя се изпусна и ми каза,че го е взела.Просто бях влязъл да гледам за приятел и го видях.Не съм ходил да издирвам колко струва.Да ти кажа бях много по трогнат от нея,че въобще ми е купила нещо.Ако той си те обича няма да се радва на подарака толкова колкото на това,че е от теб.Аз бях много влюбен тогава и това герданче ми дойде много.И в знак на нашата любов си го сложих моментално въпреки,че не носех такива неща.Е сега е друх въпроса,че не мога без него тъй като свикнах да нося такива и ми ходят също :)
Вземи нещо от сърце мила просто да му покажеш обичта си.
Ето още един пример.
Моето мило сегашното когато имах имен ден на 14 септенври да точно така Кристиян се казвам пр ми е :oops: тааа подари ми свещичка която ухае когато се запали.Значи повече ми стана хубаво,че ми направи жеста и ми подари нещичко от колкото самото значение на подарака.
Бъди себе си вземи му нещо което примерно ще ти е приятно да го виждаш с него да го носи :)
Иначе все пак тва е годишнина.Да ти кажа за годишнината предпочитам нещо по така.Смисъл нещо за спомен.
Знаеш ли колко ще ми стане хубаво,ако се прибера примерно аз и гаджето ми е сложила една нейна нова снимка в любовна рамка и една изкуствена роза леко на положена на страни до рамката там.Направо това,ще е повече от скъп подарък за годишнина.Ами щом сте толкова време заедно ми това е идеално.Просто искаш той никога да не те забрава.
Казвам ти го това таи като да не съм чак без никакъв съвет.Но това мен би ме зарадвало много.А имаи в предвид,че за приятелката си бих направил всичко (сегашната говоря)
Дано съм ти бил от полза с това мое коментарче

butty
11-26-2007, 07:24
mmm taka.az na moq priqtel mu podarih edna 4a6a sus na6i snimki.moje6 da si sloji6 kolko t si iska6 snimki.az dadoh tri.i e 4erna.i kogato sipe ne6to toplo snimkite izlziat na 4a6ata.super mn s ezaradva.ima gi v kodak na vito6ka.i tui kato toi mi vika postoqnno 4e prili4am na mi6le ama e leko vmaniq4en dori mu kupih 4ar6afi sus dve mi6leta koito se celuvat i be6e mn dovolen.
и аз искам да подаря на моя приятел таква чаша обаче не съм от софия :roll: и тук май няма такива... :( а само да попитам това трябва да го правят в магазини за проявяване на снимки и т.н. нали? няма ги по сувенирните ( да де то няма и как да ги има :grin: )

kotity
11-26-2007, 11:46
Тръгнете на обиколко по магазините и ако видиш, че се заглежда по нещо или казва:Виж каква готина блуза например, веднага запомни магазина :wink:

sLaDkA_GrEsHkA
11-26-2007, 14:40
vednaga moga da ti kaja !!! poru4ai teniska sus vasha snimka !! ne e mnogo skupo na men mi izl 16 kinta edna takava teniska taka de moje i bluzka a i mi q napraviha za po malko to sedmica ae uspeh i da znaesh che she mu haresa sus sigurnost ;-)