PDA

View Full Version : Истории и още нещо...



RunawayLove
11-25-2007, 19:38
Zdaveite, gledkah reklamite na seriala "tq i toi" kudeto trqbva6e da se prati sms s nqkakvi slu4ki ...kakvo e kazal muja ti ...kakvo e kazala jena ti...sme6no ili ne6to mnogo tupo. Ta re6ih da pusna takava temi4ka kudeto vseki si napi6e nqkakva slu4ka. Primerno nqkvi glupavi izdunki s gadjeto ili mnogo tupi i konfyzni razgovori ot koito vi e hva6talo sram, ot mnogo zabavni kudeto vie ste kazali kofti ne6to i vsi4ko se e razvalilo...ili puk ne6to s vas koeto mnogo vi e vpe4atlilo, koeto mnogo vi e podraznilo i ste napravili nqkoq glupost,...izbora e mnogo golqm.Nadqvam se me razbrahte kakvo imam v predvit :wink:
P.S. neiskamnqkoi da se izkazva glupavo za temata, sujalqvam ako ne vi haresva :neutral:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Boot
11-25-2007, 20:03
Мммм когато с милото правехме 2 месеца, той изцепи, че са 3 месеца. И беше супер убеден, че е така.
Дам, като го разказвам не звучи смешно, но на мен си ми беше
8-)

Jamalska
11-25-2007, 20:12
Мойто всъщност не е общо с темата ама определено след репликата всичко се развали.Правихме секс и аз го помолих да ми каже нещо,като се надявах на комплимент или дори "да ми говори мръсотии" а той с целия си акъл изцепи "обичам те" ....е направоо :-x уби ми цялото желание

macka123
11-25-2007, 20:18
ОООО имам милиони такива случки
но първата за която се сетих е тази
веднъж в даскалото си бях взела малка кофичка течен шоколад защото мн ми се дояде.и ходим си нали и една фр ме пита...и сега как ще го ядеш.(около нас пълно с хора от даскалото) и аз оттам изцепих:"Ми що бе?Аз си бъркам с пръст!"И всички около нас смях или учудени погледни.Умрях направо.хахах