PDA

View Full Version : The Green Mile



kPuCkA
11-25-2007, 20:16
Само аз ли се скъсвам от рев като гледам такива филми? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

т.1
krem4et0

bruteca
11-25-2007, 20:18
Аз дори не съм го гледал... за кфо стаа вапрос

kPuCkA
11-25-2007, 20:20
Гаден е,по-точно тъжен,винаги когато някой се разплаче от който и да било филм и аз почвам :cry: :cry: мамка му.... и не мога да се спра :oops: :oops: :oops:

TheSpiderPiG
11-25-2007, 20:22
еми добър е , можеш да погледнеш и "The Shawshank Redemption" - пак е във затвор действието и мисля ,че е по-добър

bruteca
11-25-2007, 20:22
Еми гледаи некфо смешно примерно :)

kPuCkA
11-25-2007, 20:24
Еми гледаи некфо смешно примерно :)Еми да бе гледам,ама ся като се сетя как ревах на "Титаник"...лелее :cry: :cry: :cry:

cskasladyrana
11-25-2007, 21:13
Яяяя плс обясни малко за какво става въпрос,защото аз го имам тоз филм ама нз дали е интересен за да го гледам :oops:

ArYa
11-25-2007, 21:26
Допреди един час го гледах по ТВ за първи път . Наистина филма е страхотен ! С право си е заслужил 13 - те награди и 22 номинации , ако не се лъжа ...
kPuCkA аз накрая се опитвах да се сдържа , но за жалост не успях ... Изплаках си очите :cry: .... Наистина филма е много тъжен , но въпреки това Великолепен !
Не може да се разкаже така с няколко думи ... трябва да се гледа !
;-)

Sunrisee
11-26-2007, 05:37
Ohh;[ Az go gledah :cry: Mn tyjen beshi...Obache go hvanah kym 9 chisa..Ama nakraq ubiha Djon Kofi :cry: :cry: :cry: Ne trqbvashi be ama oniq Pol si zamylcha typaka..Az nakraq malko rivah nz zako ama prosto mi idvashi ot vytre 8-) I samo kat gi ubivaha ones na elektricheskiq stollllll .. :smt089 :smt088

kPuCkA
11-26-2007, 07:33
Допреди един час го гледах по ТВ за първи път . Наистина филма е страхотен ! С право си е заслужил 13 - те награди и 22 номинации , ако не се лъжа ...
kPuCkA аз накрая се опитвах да се сдържа , но за жалост не успях ... Изплаках си очите :cry: .... Наистина филма е много тъжен , но въпреки това Великолепен !
Не може да се разкаже така с няколко думи ... трябва да се гледа !
;-)Ето една сродна душа :-)

Mooo6no
11-26-2007, 08:14
Green Mile е велик филм. Само не знам защо сте го гледали по телевизията, а не си гоизтеглихте до го гледата на компютъра. По телевизията качеството е по-лошо и на звук и на картина и непръкснато прекъсват филмите с тъпите си реклами.

А "The Shawshank Redemption" е пак по Стивън Кинг, но не мисля чак толкова много. На мен лично зелената Миля ми харесва малко повече, въпреки че The Shawshank Redemption е далеч по ценен като цяло. Много го ппределят за най-великият филм на всички времена, втори е по рейтинг в IMDB.

А принципно Криска можеш да видиш ей тая класация тук - http://www.imdb.com/chart/top?tt0111161 Това са общо взето филмите, които 'трябва' да се гледат. И всичките са голямата работа и са велики.

*Зелената миля е на 123 място в класацията.

SexYLipS
11-26-2007, 11:14
Еми гледаи некфо смешно примерно :)Еми да бе гледам,ама ся като се сетя как ревах на "Титаник"...лелее :cry: :cry: :cry:

подобен случай.. аз само че плача повреме на целия филм :lol: Незнам дори когато ся щастливи аз пак рева като магаре 8-) не сам го гледала филма но ще си го намеря :-D

TellMeYourName
11-26-2007, 11:33
Невероятен филм :) Том Ханкс ми е любимец :-D

Disrespect
11-26-2007, 14:40
Това е един от най-силните му филми.

Верно е доста тежък.

Стига да знаете за кво циврите все пак...

Symphony of Destruction
11-26-2007, 15:00
Култов филм, яд ме е, че не го догледах :-x нашите са с егати слаба психика :-x Ма скоро пак ще си прочета книгата....любима ми е.....
Просто....айде няма да коментирам........ то не е за коментиране, то е за Гледане.... мноого по-добре, отколкото да си промиваш мозъка с дедо Слави или който и да било ...

SummeRLove08
11-26-2007, 16:19
Според мен също филмът е велик! Аз го гледах за втори път, но сега ми беше по-леко да го гледам.
=D> Браво на Том Ханкс и на всички останали!

zloto
11-26-2007, 17:09
Велик филм! Нямам думи! Заедно с "Изкуплението Шоушенк" са ми едни от любимите филми... срамота е, че още не съм прочела книгите... но и това ще направя в скоро време :)

shivacheva
11-26-2007, 17:19
Въпреки,че не го гледах,целия гледах няколко от най-важните моменти...включително и последния...,на който и аз се разрeвах...
:arrow: Не,не си само ти тази,която плаче на такива или подобни филми :wink: ...
Актьорите са супер добри,не може да съществува критика... :?
Общо взето много добър филм,дори и от няколкото "кадъра",които изгледах...

П.П.В момента разбирам (по-точно се сещам) откъде е аватара на Том Ханкс- _SL_ ... :)

loyal_88
11-26-2007, 22:27
Дам, The green mile е адски тежък филм, но е наистина страхотен. А е и един от малкото филми, в които на края добрия нито побеждава лошия, нито става герой. Обожавам такива филми. Друг подобен е "Обречена победа" - любимия ми филм, който обаче не го намирам никъде из нета :(
А на затворническа тематика The Shawshank Redemption е много готин (пак е такъв смислен) и Mean Machine (комедийка с Вини Джоунс).

DisciplineAndOrder
11-26-2007, 22:48
Велик филм! Нямам думи! Заедно с "Изкуплението Шоушенк" са ми едни от любимите филми... срамота е, че още не съм прочела книгите... но и това ще направя в скоро време :)

И аз това възнамерявам да сторя.
Иначе "The Green Mile" е страхотен.
Да,тежък е и доста плаках на него...
Един от най-добрите на Том Хенкс.Велик актьор е,ей!

Orono
11-26-2007, 23:47
Къде го слагаш Том Ханкс?! Точно в Зеления Път най-големия си беше Michael Clarke Duncan.

kPuCkA
11-27-2007, 08:04
Къде го слагаш Том Ханкс?! Точно в Зеления Път най-големия си беше Michael Clarke Duncan.Съгласна съм,но и Том Ханкс си знае работата,супер много ми харесва във "Форест Гъмп" =;

Disrespect
11-27-2007, 10:16
Къде го слагаш Том Ханкс?! Точно в Зеления Път най-големия си беше Michael Clarke Duncan.

Той игра най-важната роля..

scanadal
11-27-2007, 13:23
Аз съм си заклет фен на Стивън Кинг!Няма друг такъв писател в днешно време,наистин ае велик :) .Изчела съм много голяма част от книгите му,и някой наистина са покъртителни и съм ревала и аз.Не всички са за разни ужасии,има и много човешки истории,които те карат да се замислиш.
А филмът и аз го гледах.Зарибих и мамчето да го гледа с мен,а после и двете ревахме като бебета :-| Много силен филм,също както и книжката.