PDA

View Full Version : Доста бързо свършвам



Mao
11-26-2007, 07:06
прочетох доста теми в тоя форум обаче не можах да намеря точно това , което ми трябваше по темата, та проблема е следния скоро го направих за първи път и свърших на 2рата минута, момичето беше доста разочаровано, ама тва е друг въпрос, проблема ми е че свършвам много бързо и докато мастурбирам за 30-40 секунди съм готов, трябва ли да потърся лекар или си е нормално тва, не съм малък да по-принцип във възрастовата граница 18-20 съм :(

the_doll
11-26-2007, 07:26
Ами щом ти е било за първи път е нормално! По-скоро ти трябва малко опита да се научиш да се контролираш.Моя пшриятел може ба я да издържа обаче като види че свършвам и той за около 2 минути свършва!

unauthorized
11-26-2007, 09:23
Всичко е в опита...и аз в началото бях така,но с мн труд се постигат големите резултати...а по отношение на разочаровоното момиче - има мн методи, да я накараш да се чувства добре, да проникнеш в нея не е единствената алтернатива...успех

samonervi
11-26-2007, 09:31
Колкото по - често правиш секс толкова по - дълго ще издържаш.А като свършиш бързо обърни на момичето внимание по друг начин

vaniLL
11-26-2007, 09:40
s praktikata idva syvyrshenstvoto 8)

krem4et0
11-26-2007, 09:54
Ами щом ти е било за първи път е нормално! По-скоро ти трябва малко опита да се научиш да се контролираш.Моя пшриятел може ба я да издържа обаче като види че свършвам и той за около 2 минути свършва!
как той разбира 2 минути предварително, че свършваш. Понякога от възбудата до оргазма ми има само секудни......
А за пича-повторението му е майката. Втория път няма да е така бързо, а третия ще е особено дълъг.