PDA

View Full Version : ???



cvetemoe
11-26-2007, 07:13
???

SpAcE_LaDy
11-26-2007, 08:36
Има един начин.. как да накараш всяко момче да те харесва.. хаха.. но няма да го споделя тук..
иначе аз като харесам някоя момче просто се опитвам да се сближа с него, пиша му в скайп, понякога го карам да дойде с мен еди къде си.. и някакви такива неща:) просто му го казвам или показвам :)
продължителни погледи, комплимент някой.. разбира се СЪС покритие трябва да е комплимента.. и такива неща :)

jim_beam
11-26-2007, 08:39
ako ne go poznava6 moje6 da go gleda6 s vlajen pogled dokato se razminatae po ulicata i da mu se usmihne6, a kato go ponava6 e mn mn po lesno, kakto kaza SpAcE_LaDy mu go pokazva6 i go kani6 da izlizate a i edin kupon var6i 4udesna rabota :P

FelisDirus
11-26-2007, 10:48
Трябва да разбереш горе-долу що за човек е или с други думи - опознай го.
Ако му харесва да се чувства като истински мъж, аз ще въздишам и ще му се възхищавам, ще бъда зависима от него.

Ако обича кучки, ще бъда кучка - ще се държа предизвикателно (което не е трудно, тъй като обичайното ми поведение е такова), ще му покажа, че не ми пука дали ще съм с него, или не - голямо момиче съм.

Ако харесва нежни и деликатни жени - ще бъда женствена и внимателна, грижовна и мила.

Ако е от срамежливите, ще поема всичко в свои ръце - нямам нерви да ги чакам такива да се престрашат да ме поканят на кафе примерно.

С това мога да ти помогна в общи линии. При мен си действа безотказно, но не знам дали всичко ще е 6 при теб.

mulgore
11-26-2007, 13:31
Шибвам го със скейта и му идва ъкъла във главата... :lol: :lol: :lol: Шегувам се..Незнам...Не ги прелъстявам,ако те ме харесат,иначе не си правя труда.... :D :D

TellMeYourName
11-26-2007, 14:03
[b]Шибвам го със скейта и му идва ъкъла във главатаДоста зарибено :D

white_chik
11-26-2007, 17:18
Ако съм на купон е доста лесно-отивам и почвам да му танцувам и след това от танц на танц....А иначе се опитвам да се сближа с него,намеквам му с погледи,с жестове и така.

ражур
11-26-2007, 17:49
Като за начало си ставаме приятели излизаме и си се забавляваме заедно и след това евентуално приятелството прераства в нещо друго :D

Briseis
11-26-2007, 18:29
Имам една изпитана рецепта:
1) Изрусяване;
2) Шопинг за "яки" дрешки /ултра мини, ярко клинче, минимум 10-сантиметрови токчета, блузка с деколте и късо якенце/;
3) Силен грим;
4) Голям обем;
5) Огромни очила.







Момиче, не може да питаш другите как го правят. Всеки си е за себе си, прави това, което ти е на сърце, не търси чужди съвети. В твоя случай може да не проработят, дори да те накарат да изглеждаш глупава. \:D/