PDA

View Full Version : Любов под елхата



hiro
11-26-2007, 10:12
Няма нищо по-тъжно от това по празниците да бъдеш сам, така че искрено се надявам, когато Дядо Коледа почука на вратата, да бъдеш с любимия човек...

http://koleda.page.tl/

Няма нищо по-хубаво от това, когато прозрачните мехурчета на шампанското се издигат в чашата ти и цветните ракети известяват идването на Новата година, да целунеш твоето момче и да почувстваш обичта му. Тогава съвсем естествено идва и желанието за нещо повече от целувка...

Понеже сами по себе си празниците са необикновени дни, любовта под елхата предполага нещо по-различно, по-вълнуващо, по-празнично. Това е една от нощите, в които всичко е позволено. Затова, ако имаш желание да се усамотиш с приятеля си, не се колебай, просто го направи. И все пак има някои задължителни условия, с които трябва да се съобразиш. И дума да не става да го направиш у вас, при наличието на родители и куп роднини. Дори баща ти и майка ти да са най-либералните хора на света. Пък и едва ли ще ти бъде много приятно непрекъснато да мислиш за това дали вратата на спалнята няма внезапно да се отвори. Същото важи и ако сте отишли на купон. Да зарежеш цялата компания и да се затвориш в някоя стая с гаджето, колкото и да се забавляват хората около теб, говори най-малкото за липса на възпитание. Не си мисли, че ти отрязвам квитанциите. По празниците има толкова много места, на които можете да отидете само двамата. Е, ако ножът опре до кокала можете да се барикадирате в килера, но преди това задължително уведомете домакините. Всъщност любовта на място, където можеш лесно да бъдеш "заловен", била голяма тръпка според вещите лица. Пробвайте пък, само да не ви става навик.

Уточних мястото, време е да преминете към действие. Празничната нощ е прекрасен момент да поемеш инициативата в твои ръце. И като стана дума за разнообразие, се сещам за стриптийз. Някои се изчервиха. Не говоря за това да се превърнеш в кабаретна танцьорка пред тълпа пияни съученици. Става въпрос за един прекрасен подарък, който можеш да направиш на твоето момче. Изненадай го с един нежен еротичен танц без да бъдеш вулгарна и само ако имаш желание да го направиш. Никога на сглупявай да го накараш да ти върне жеста. Нямаш идея какво представлява неритмично поклащащ се гол мъж.

Не е лошо предварително да се запасиш с един-два презерватива, ако момчето ти е прекалено свенливо или ти внезапно получиш вдъхновение. Първо това ще ти спести доста притеснения и после - те са идеален подарък за напомняне и знак от твоя страна.

Смени леглото с нещо по-вълнуващо. Ако имате възможност, правете любов под елхата, като предварително се предпазите от бодличките нападали по пода. Запалете свещичките на украсеното дърво и загасете лампите. Гарантирам ти, че падащите по гърба ти елхови бодлички причиняват невероятно приятен гъдел. Освен това не е необходимо непременно да чакате нощта. Не се съмнявай, че ако го направите тъкмо след като закачите и последната играчка на елхата, удоволствието ще намалее. Не забравяй да се разположите така, че рискът дръвчето да се стовари отгоре ви да бъде минимален.

Ако той по някаква случайност е заспал предната година, можеш да го събудиш през новата и вместо шоколадче в чорапчето ти да се пъхнеш в леглото му. Малко трудничко е ако той спи кротко в къщи, а ти си на другия край на града, но това са рисковете на професията.

Прекрасно би било, ако успеете за се измъкнете от града за кратка коледна ваканция. И едва ли се налага аз да ти давам съвети за това какво можете да направите в една празна вила, запалена камина и меча кожа пред нея.

Това, което не бива да правиш дори на Коледа:

* Да легнеш с него само защото е празник и искаш да го зарадваш.
* Да пиеш прекалено много и когато стигнете до най-хубавото да не разбереш какво става или да изпуснеш момента на предпазване.
* Да му позволиш неща, които не ти допадат (групов или анален секс например), пак поради факта че било празник.

Не забравяй, че дори да не се стигне до леглото, Коледа си остава Коледа и доброто настроение е задължително. И обратното – не е необходимо да чакаш празниците за да правиш празнична любов.

_BoSSy_
11-26-2007, 10:18
охх..не прочетох всичко което си написал,защото ме домързя 8-)
Но разбрах за какво става въпрос..с приятеля ми мислиме да сме двамата заедно някъде,но все още не сме решили къде...
пък кои знае до Коледа я камилата я камиларя....... :) ..

CrazyWitch
11-26-2007, 10:26
Идеята ми е в началото на деня със семейството след което ще се осамотя в сатаята си и ще гледам коледни филмчета. :-P
Вечерта на 25 на дискотека, а преди това на домашно с приятели.

BlueMushroom
11-26-2007, 10:46
na koleda shte buda sas semeistvoto si a na nova godina sas priqteli...nqmam si nikoi koito da obicham zatova nachaloto na novata godina nqma da zapochne s orgazam :-k :smt003

EGG
11-26-2007, 11:56
Със семейството. :oops:

Insatiable
11-26-2007, 12:13
На Коледа ще съм със семейството най-вероятно :) По-късно и с гаджето :) :grin: Обичам празницитеее :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

hahavteen
11-26-2007, 13:07
Za purvi put ot dosta godini nasam 6te sum na6te po praznicite i mn se radvam.6te im hodim sus sestra mi na gosti v Germania,6te se poradvam na prekrasnata koledna ykrasa iz grada,6te gotvim s mama,...Mislia 4e 6te bude strahotno :smt001

XeS-GirL
11-26-2007, 13:10
Малко ми го няма празничния дух, честно казано... :( Но знам едно - НЯМА ДА КАРАМ ПРАЗНИЦИТЕ СЪС СЕМЕЙСТВОТО... Аз съм от Бургас по принцип... Толкова ми е скучно вече тук, че няма накъде повече... ](*,) Отегчила съм се тотално от всичко, така че само да дойде зимната ваканция заминавам за София и ще си карам там и Коледа, и НГ, и рождения ден(5 дни след НГ) с компанийката и с приятеля ми! Тва са ми плановете общо взето ;)

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-26-2007, 13:34
На Бъдни вечер ще съм със семейството си. След това, през деня на 25-и смятам да изляза с приятеля си, да си прекараме и ние един хубав празник ;) А вечерта с най-добрата ми приятелка смятаме да спазим традицията, като си празнуваме коледната нощ една вечер по-късно, а аз спя у тях... Въобще смятам, че това ще е една от най-най-хубавит ми Коледи :twisted:

INF3RNO
11-26-2007, 13:56
Събера отвново както винаги приятелите си с гажето тоя път понеже миналата година не бях с гадже.Не не се чудето защо.Влизах в казармата и не исках гадже да я мисля после кво прай докато аз съм затворен :)
Така де в нас ще я караме :)

alehole
11-26-2007, 13:58
Ами попринцип си имам приятел , но нещата не вървят и то аз съм виновна .. нз кво искам :? .. Но иначе мисля да карам с приятели празниците :) искам да се веселя че живота е толкоооооооо кратък и щастливите мигове са тоооооолко малко .. за жалост .. но ще се опитам ТАЗИ коледа и нова година да бъдат различни !!!!!! :smt007

MiLiChKo
11-26-2007, 14:28
As na nova godina 6te buda sus semeistvoto si vupreki 4e mi se 6te da buda s miloto ama.. nqma da moga... :(

sLaDkA_GrEsHkA
11-26-2007, 14:37
hmm... az mislq che shte sum i sus semeistvoto i s priqtelq mi zashtoto i minalata godina se bqhme subrali taka che ne se oplakvam ot nishichko :grin: :smt007 :-({|=

sexy_for_you
11-26-2007, 16:32
Ами със семейството...гадже няма,а приятелите ми ще бъдат със семействата си :D

desi_bonbona
11-26-2007, 16:36
nai-veroqtno 6te sam sas semeistvoto, makar 4e do togava ima o6te mnogo vreme. ;)

alkobalko
11-26-2007, 16:43
Ще бъда с приятеля ми, моето и неговото семейство, най-вероятно у нас. Ще си седим заедно през целия ден. А вечерта... на моя етаж е забранено влизането и идва истинското Коледно настроение и празнуване. :twisted:
Обичам празниците, особено Коледа и няма нищо по-прекрасно от това да празнуваш с любимите хора.

DivoTo_KoTe
11-26-2007, 16:49
Най вероятно ще съм със семейството си.

koalka
11-26-2007, 17:01
Ами, искаме да сме заедно на Коледа, но трябва да го празнуваме по семейно, няма как.Иначе, ако можем да се съберем някъде - определено би било яко, точно на празниците.Аз на Нова Година се надявам...

krem4et0
11-30-2007, 16:01
На Бъдни вечер съм със семейството. на Коледа-не зная. Обичайно 1 ден сме с приятели, а на другия ходим на гости на баба и дядо и теглим ножа на прасето. Сега клахме прасе преди 2 седмици, така че.........Бъдни вечер си е семеен празник и не мисля да го прекарвам с никой друг, освен с мама, тати и кака!

unauthorized
11-30-2007, 16:27
Бъдни вечер е семеен празник..поне в моето семейство това е обичай от мн време насам..на Коледа - със сигурност ще бъда с приятелката си... :wink:

Harum_Scarum
11-30-2007, 19:01
А уе ше ги сачетая с приятеля и приятелките преди тва,а с наще на самата коледа

pampers
11-30-2007, 19:31
ами Коледа все пак семеен празник и с наще ама Нг ест с приятели :-P