PDA

View Full Version : Подарък за класната.



Devian
11-26-2007, 12:07
Предложете подарък за класната, че в сряда има Рожден Ден, а никой от целия клас няма идея какво да й вземем. Нещо до 26 лв. Миналата година й взехме картина ама тя пък я заменила за ваза :D

П.С. Без тъпизми моля.

free_cool_GirL
11-26-2007, 12:13
ние миналата година на класната и купихме един мн хубава луксозен стенен 4асовник за 25 лв беше мн красив,а другия клас пък видях от нас и купиха 4асовник за р1ката пак мн хубав беше лично ходих да го купя :D може да и купите някакво цвете голямо за хол такова не мога да го обесня,нз дали класната ви е сериозна,защото зависи ние мислим тази година да и купим наргиле :D а ако е няква строга и купете няква статуетка пак за хол в магазини за сувенири има такива нз как се казват точно \:D/

russianmafiaboss
11-26-2007, 12:16
отиди до магазина и виж сам всичко до 26 лв
това си е вашата класна

sasha_90
11-26-2007, 13:39
На нашата класна миналата година и подарихме сувенир,представляваше водопад-с истинска вода,а зад него светеше ...Препоръчвам ти да обиколиш магазините за сувенири,там има интересни неща и сигурно ще ти хареса нещо.

Devian
11-26-2007, 16:18
Туй с наргилето не е лошо, само нз дали другите ще се съглсят, дано се съгласят. Попринцип аз не съм по сувенирите пък тия от класа ми викат аз да избирам :D Утре ако някой дойде с мен ще водим. Мерси :)

Владимир Илич Ленин
11-26-2007, 17:30
Ако е змия и подарете още една да си правят компания.
Ако е печена и подарете някакви бижута, но да не са кич.