PDA

View Full Version : 1.12.2007 година ПРОТЕСТ ЗА ''ОТМЯНА НА МАТУРИТЕ''



Dimi89
11-26-2007, 13:57
НА 1.12.2007 година ще се проведе протест за ''ОТМЯНА НА МАТУРИТЕ'' от 12:00 пред НДК!!
НЕКА БЪДЕМ ЕДИННИ!!!!

Мулиган-чу
11-26-2007, 14:35
Колко теми трябва да направите, за да разберете, че матури ще има, вместо да мръзнете пред НДК си седнете и учете.

I_angel
11-26-2007, 15:41
аз съм съгласна за протеста...само дето съм почти убедена че няма шанс да ги махнат :( не съм убедена че ще направим нещо.... по-различно от предишния път... но все пак надеждата умира последна...

dan4ety
11-26-2007, 15:52
Да бе, намерили сте кога. На световния ден за борба срещу СПИН-а. Поне някоя друга дата. Пък и едва ли чрез някакъв си "протест" ще махнат матурите ...

Dimi89
11-26-2007, 16:15
На всеки му е много лесно да критикува, но повечето не знаят колко разрешения от общината и полицията се вадят,и не всяка дата е свободна.

make`me`high
11-28-2007, 17:20
На всеки му е много лесно да критикува, но повечето не знаят колко разрешения от общината и полицията се вадят,и не всяка дата е свободна.
az sam protiv vavejdaneto na maturi
mislq 4e tazi godina mnogo material se izpusna pokrai tezi sta4i pyk i prosto ne sme podgotveni
az u4a v tehnikum po hranitelno vkusovi tehnologii v koito imame po 2 4asa sedmi4no BG ezik a edna moq fr u4i v ezkova gimnaziq a drug moq fr v humanitarna e ezikovite i humanitarnite imat op 6 4asa sedmi4no a nie po 2 i estestveno nivoto im e po visoko e kak togava nie 6te idem s tqh na matura ... :-o

n1ght_shadow
11-28-2007, 19:36
На всеки му е много лесно да критикува, но повечето не знаят колко разрешения от общината и полицията се вадят,и не всяка дата е свободна.
az sam protiv vavejdaneto na maturi
mislq 4e tazi godina mnogo material se izpusna pokrai tezi sta4i pyk i prosto ne sme podgotveni
az u4a v tehnikum po hranitelno vkusovi tehnologii v koito imame po 2 4asa sedmi4no BG ezik a edna moq fr u4i v ezkova gimnaziq a drug moq fr v humanitarna e ezikovite i humanitarnite imat op 6 4asa sedmi4no a nie po 2 i estestveno nivoto im e po visoko e kak togava nie 6te idem s tqh na matura ... :-o
в такъв случаи си сядаш на гъза от по раничко и научаваш кото тряя за да изкараш поне 3-ка (и без тфа за никаф чеп не ти тряят тез оценки от матурите) аз имам по 3 часа седмично ама същия х*й дали са 6 или 3 ... зависи как се подготви човек сам

JoeBanana
11-28-2007, 20:14
НА 1.12.2007 година ще се проведе протест за ''ОТМЯНА НА МАТУРИТЕ'' от 12:00 пред НДК!!
НЕКА БЪДЕМ ЕДИННИ!!!!
ако искате бъдете и свинско със зеле, матури ще има
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

Dark Magician
11-29-2007, 11:36
Защо трябва да има матури? Защото бъдещето ти зависи само от теб! Подкрепи матурите!






1. Матурите са нужни, имайки предвид плачевното състояние на българското образование. Те са единствената възможна разумна форма на външно оценяване, която да покаже реалното ниво на учениците от различните училища и градове.



2. Не може хора които нямат знания,обща култура и са прекарвали повече време в кафенето и т. н. да завършват средно образование и да заемат местата на хора, които са учили, имат знания и са постигали всичко с труд. Исканията и оправданията на Випуск “Единство” не отговарят на истината,аргументите им против матурите са долна лъжа и инсинуация, измама и търсене на собствен интерес.



3. 80 процента от учителите подкрепят матурите, около 60 процента от родителите също, около 60-70 процента (според различните социологически проучвания) и от учениците също, като в това число влизат и голяма част от настоящите дванадесетокласници.




4. Випуск “Единство” принципно подкрепят матурите, но само ако не ги държат те. До кога ще толерираме егоизма и цинизма на отделни хора?
maturi2008.dir.bg

DollsiiTa
11-29-2007, 13:57
http://www.zazz.bg/play:08988248

doctors
11-30-2007, 13:10
]http://www.zazz.bg/play:08988248

Матури ще имате!Безмислените ви протести няма кой да ги чуе!Успех на матурите през Юни месец!В по-горната тема ви написах защо матурите са нужни и са необходими!

da_potrebitel_sam;)
11-30-2007, 14:09
maturite za man sa nai-goliamata glupost
vse edno igrae6 toto2
i hi4 ne mi govorete 4e maturi trqbva da ima i 4e sa vajni za6toto izob6to ne e taka
tova koeto izkara6 na maturite ne pokazva kolko znae6 za6toto i nai- goliamia dvoikar s pove4e kasmet na maturite moje da se spravi otli4no
(vsi4ko tam e do kasmet razberete go tova) ;-)

sugarpop
12-01-2007, 19:41
Абе на вас не ви ли писна да ревете бе?! Сядайте да учите, защото като ревете и не учите пак ще ви накъсат... смисъл не виждам особен. А щом от едни матури правите световен проблем... че аз като студенти не ви виждам. Само ще ви кажа, че в момента съм задочно първа година и по-голям ужас не съм виждала. Учила съм учебник от 200 страници буквално за 2 дни, понеже нямам време (работя, тъй като родителите ми няма как да ме издържат) и си вземам изпитите и изобщо не ми дреме. А вие имате цяла година на разположение да се готвите пак по един такъв учебник от толкоз страници и пак ми ревете. Ами като влезете във ВУЗ, а? Какво ще правите? Пак ли ще вдигате протести, за дето ви мързи да учите и не можете да си вземате изпитите? #-o