PDA

View Full Version : Моля ви дайте ми някакъв съвет...



I_angel
11-26-2007, 14:55
Здравейте на всички...аз съм нова тук ...от Сф съм и съм на 19 ... наистина имам нужда от малко съвет ...не искам да отекчавам никой с дълги описания на това, което ми се случва...
...запознах се с човек, който беше съвсем за кратко в България по работа и си замина...живее в друг Континент :( стана така,че се влюбих в него и сега не знам какво да правя... пишем си по скайп , говорим си...и той иска да замина при него...
не знам какво да правя...а не искам да напускам БГ..чуваствам се много гадно, а той ми липсва наистина...
моля ви помогнете ми какво бихте направили вие на мое място? :( :cry:

bungle
11-26-2007, 15:00
От колко време го познаваш?

Аз бих си седяла на задника за момента.

Iv4eTy
11-26-2007, 15:02
Ами в много кофти ситуация си...но помисли заслужава ли си да напуснеш България, да оставиш приятели, роднини всичко познато за да последваш човек, който доколкото разбирам почти непознаваш и то на друг континент. Ако смяташ,че с него ще си по-добре,че ще можеш да се справиш там върви, но да не се окажеш в един момент сама в друг континент... :?

russianmafiaboss
11-26-2007, 15:06
остани в БГ
и ми прати снимката си :grin:

hiro
11-26-2007, 15:11
В много кофти ситуация си.

I_angel
11-26-2007, 15:13
да познавам го от много малко време, не искам да напускам БГ ...но ситуацията е адски болезнена...в смисъл...тези въпроси с "любов от пръв поглед" винаги ми е звучала адски ненормална и нереалистична, но в момента изпитвам точно това...


колкото до снимката ми какво общо има с темата ми :-P

EGG
11-26-2007, 15:20
Остани си в България. Щом го познаваш "от малко време", със сигурност не го познаваш толкова добре като човек, че да тръгнеш след него за някъде си! Има всякакви хора... Ами ако е психопат или нещо друго? :!:

I_angel
11-26-2007, 15:27
да така е .... не че съм тръгнала да напускам България, но как се преудолява всичко това което изпитвам...в смисъл...знам че звучи странно но как изобщо се получи да се влюбч в човек който изобщо не познавам ?! и как изобщо започнах да мисля за напускане на родната ми страна,цемейството ми, всички приятели и познати само от едно "чувство"?!
ужас..мноооого е кофти :(
не знам какво става с мен...а вие бихте ли се съгласили да отидете за няколко дни колкото да прекарате известно време с този човек...който познавате от малко време...?

EGG
11-26-2007, 15:42
Аз не бих се съгласила.
I_angel, мисли с разума си, а не бъди водена от емоциите си.
Всъщност той на колко години е, ако мога да попитам?

I_angel
11-26-2007, 15:51
мии на 26.... :oops:

kifla
11-26-2007, 15:53
Ако съм на твоето място заминавам на минутата !!! :grin:

sexa_na_kompleksa
11-26-2007, 15:57
Защо той не дойде пак в България ? Аз на твое място не бих заминала,колкото и да го харесвам ...

11-26-2007, 16:03
Здравейте на всички...аз съм нова тук ...от Сф съм и съм на 19 ... наистина имам нужда от малко съвет ...не искам да отекчавам никой с дълги описания на това, което ми се случва...
...запознах се с човек, който беше съвсем за кратко в България по работа и си замина...живее в друг Континент :( стана така,че се влюбих в него и сега не знам какво да правя... пишем си по скайп , говорим си...и той иска да замина при него...
не знам какво да правя...а не искам да напускам БГ..чуваствам се много гадно, а той ми липсва наистина...
моля ви помогнете ми какво бихте направили вие на мое място? :( :cry:

аз не бих му имала доверие. иска да заминеш при него? нали разбираш, че така може да попаднеш в изключително лоша ситуация. да, тук може и да се едържал все едно че те обича, но един бог знае какво може да стане навън.

аз не бих се съгласила на такова нещо никога, пък било и само за няколко дни. кой знае в кой бордей може да се озовеш.

lyly_lili
11-26-2007, 16:46
Абе ти луда ли си?????/ Да тръгнеш сама в друг континент заради някакъв дето го познаваш от супер малко време...като му е зор той да дойде в БГ..... Мързел :-D

alkobalko
11-26-2007, 16:54
На твое място не бих заминала.

DivoTo_KoTe
11-26-2007, 17:02
изчакай да мине малко време да се поопознаете,той ако е сериозен ще идва заради теб докато се опознаете.успех и мисли преди да направиш нещо толкова прибързано като да заминеш :)

wasntme_
11-26-2007, 17:12
Защо той не дойде пак в България ? Аз на твое място не бих заминала,колкото и да го харесвам ...

+1 osven tova shemite sas zaminavaneto ne sa 6ega rabota... poznavate se ot skoro sledovatelno vrazkata vi ne e tolkova seriozna, koeto me navejda na misalta 4e ne e i dostata4no izdrajliva za da moje6 da se 4yvstva6 sigyrna da zamine6 da jivee6 pri nego na otdelen kontinent ot semeistvoto i blizkite si [!] spored men zaminavaneto ti bi bilo dosta lekomisleno i bih kazala glypavo.. po prostata pri4ina, 4e 6te se podvede6 edinstveno i samo po momentni emocii. vsi4ki znaem 4e 4yvstvata k1m daden 4ovek /s kogoto nqma6 li4en kontakt/ v edin moment iz4ezvat ili bivat zameneni ot drygi... s risk da se povtorq mislq 4e zaminavaneto ti 6te bade glypava postapka... mislq 4e moje6 da napravi6 ne6to - prosto da se opita6 da zabravi6 dadeniq 4ovek... tova nikak ne e lesno - davam si smetka za tova... predlagam da si ograni4i6 kontaktite s nego iiii eventyalno da nameri6 dryg maj...
izvinqvai ako sam te obidila s dymite "glypava postapka".. prosto bykvalno az taka mislq :-D

ражур
11-26-2007, 17:22
Ако мислиш,че това е правилния човек и знаеш какви са условията в които ще живееш и знаеш горе долу с какво ще се занимаваш като отидеш там,предполагам ще работиш или учиш си замини,според мен извън Бг има много повече възможности за реализация

I_angel
11-26-2007, 17:37
Много съм ви благодарна за отговорите :) много ми помогнахте...наистина...все още съм мн объркана..но наистина май не е мн добра идеята да замина...дори и за малко...просто нямам идея какво може да се случи...а е кофти да прекъснеш всякакви комуникации с човек към който имаш чувства... :( ще трябва да изчакам да мина малко време явно :( още веднъж мн ви благодаря на всички за вниманието ви :)

MiLiChKo
11-26-2007, 18:34
I as sum v takova polojenie v momenta. Vlubena sum v mom4e koeto ne jivee v bg no 6te si idva skoro za malko..Toi su6to me obi4a i mn si lipsvame.. Moqt suvet oba4e e da ne mu se doverqva6 o6te.. Iz4akai o6te malko i kogato go opoznae6 dostatu4no i si gotova ako iska6 idi pri nego.

I_angel
11-27-2007, 11:22
много кофти положение :( е за сега мисля да остана в БГ пък ще видим по-натам какво ще ми роди главата ...още веднъж ужасно благодаря на всички който ми помогнаха... :)

Harum_Scarum
11-27-2007, 11:30
Кажи му доиде да се опознаете в бг пак след тва можи...

INF3RNO
11-27-2007, 23:11
Mili4ka vij sega ne si purvata koqto si misli da napusne kontinenta zaradi nqkoi 4ovek.
Poslednoto predlojenie koeto mi napravi edno momi4e ot klipovete na tiq 4alga pevicite (tq e manekenka i e pove4e ot qka madama) se vliubi v men.I iska da zamina s neq v 4ujbina (Italiq) Tam znam,4e 6te me izdigne i 6te stana ne prosto izvesten a mnogo izvesten.Tq e golqm model naistina i imam golqm potencial kato cqlo,no prosto i az pri misulta da se maxna ot BG :? ei tva mi e mnenieto.
Ne 4e ne6to,ama nedai si boje stane ne6to tq tam me podluje posle se xvani s drug i az uvisvam.Aide ti si momi4e nali vse pak moje te grabne nqkoi bogat batko ama men nema da me grabne bogata kaka kolkoto i 4aroven da sum na 20 godini.Taka de ne xodi ne pravi takuv risk za bude6teto si.A toq 4ovek razbiram no po dobriq na4in e da go blockne6 v skype kolkoto i da ti e gadno.Ako puk li ne da ne si pi6ete tolkova 4esto ve4e.Edni o4i kato ne se vidqt se zabravqt nali znae6.Taka,4e prosto nqma smisul.I v bg ima straxotni mom4eta.Malko sa i na prusti se broqt ama se namirat tuk tam "Prosto ostavi na jivota da si pokaje".Tova e suvet ot edin moi rodnina koito mnogo obi4am i uvajavam (baba mi)
O6te pove4e si ot sf tam 6te nameri6 vse nqkoi pi4 xaide xaide tam gi ima v izobilie.Stiga da ne se xvurlq6 na purviq s bmw.Da qsno mi e 4e ne e zaradi parite (makar,4e vsi4ki U6 samo tova povtarqt ama vsu6nost im 6arqt o4ite kato mine nqkoq gotina kola) To prosto vse edno da mine gola seksapilna madama po centura na sofiq i nikoi muj da ne se oburne sled neq e kak da stane prosto taka e i pri jenite s kolite.Kakto i da e tva e druga tema za diskusiq.
V tvoq slu4ai te suvetvam prosto da si stoi6 na sladkoto D i da ne si pi6e6 tolkova s nego.Tq lubovta 6te ti popadne skoro sigoren sum.Tq sama si znae koga da doide :)

Phantom_91
12-01-2007, 00:28
Ми аз се надявам да не попадам на твое място,но ако беше така,бих отишъл за малко на гости да видя как ще е с дадения човек,може би да си изясня чувствата към него,като го поопозная по-добре...Съвет нямам,само ти можеш да намериш отговора.