PDA

View Full Version : Отново в шантава ситуация



Sexitooo{}
11-26-2007, 15:32
lele hora tiq dni ne sum bila na daskalo shtoto mi beshe super kofti .. chuvstvah se mn stranno.. i v petak a i dneska ne otidoh.. i bez tva v petak nie nqmame chasove .. a cql den praktika i sme v friziorskiq salon.. i si misleh 4e nqma da ima problem.. ama sq razbrah 4e ima.. klasnata e bqsna off.. a i sa pisali otsastviq .. i sq nz kakvo da pravq.. dosta gi natrupah naposledak.. nemoga da kaja na maika da se obadi.. shtoto tq neznae 4e ne sum hodila i shte me ubie ako razbere.. a ako i kaja na klasnata 4e me e bolqla glavata tq she gi ostavi neizvineni.. shtoto vseki pat s neshto takova se izvinqvam.. :( Daite nqkakva ideq kak da se izmakna ot tazi situaciq.. chesto mi se sluchva da sum v takiva situacii ;)) no sq veche nemoga da izmislq reshenie.. za 1 pat ne mi idva nikvo izvinenie na um :shock:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Cool_Bitch
11-26-2007, 15:42
Ami i az tai minalata sedmica ne bqh na daskalo i dnes kazah na klasnata,4e maika mi znae,4e ne sam bila oba4e e zabravila da mi napi6e izvinitelna belejka(maika mi nz de) i az si drasnah edna i vsi4ko e OK!!

sexa_na_kompleksa
11-26-2007, 16:19
Отиди при личната си лекарка и й обясни,че не си ходила на училище там няколко дни,защото ти е било лошо.Не си отишла при нея,защото майка ти ти е казала,че няма смисъл да ходиш,защото е само една настинка и ти е дала да пиеш там някви аспирини,фервекс ... глупости ... И после носиш на класната бележката, и се надяваш всичко да е наред. ;)