PDA

View Full Version : Бяло течение-въпрос



radoslava
11-26-2007, 15:40
zdraveite!az sam na 13 godini i imam mn bqlo te4enie>daje kogato me boli korema i az si mislq vse 4e 6te mi doide za parvi pat to se okazva vinagi bqlo te4enie.ta da vi pitam dali skoro 6te mi doide 6toto se pritesnqvam.
blagodarq vi predvaritelno!!!!!!!!!

Hayashi
11-26-2007, 16:12
Всичко е наред.Няма нищо притеснително и при мен беше така.Ако вече го имаш течението повече от 2 години е притеснително.Попринцип идва горе-долу една гомина след като първо си забелязала течението. :)

foreverr
11-26-2007, 18:55
Всичко е наред.Няма нищо притеснително и при мен беше така.Ако вече го имаш течението повече от 2 години е притеснително.Попринцип идва горе-долу една гомина след като първо си забелязала течението. :) +1

Sunrisee
11-27-2007, 19:52
Ama te 4 temi bili be :lol:

haley_james
11-27-2007, 20:18
да наистина-бялото течение е предвестник на цикъла ти,няма сташно и ако все пак нещата продължат по-дълго или изпитваш някакви болки в тази област,както и ако забележиш, че течението има някаква неприятна миризма-трябва да отидеш на лекар

ani5
11-29-2007, 13:10
mm az su6to imam bqlo te4enie i mn kofti i diskomfortno no ve4e imam menstruaciq...polu4ih bqloto te4enie koga me operiraha ot apandisit :cry: :cry:

mumiikataa
11-29-2007, 13:56
mm az su6to imam bqlo te4enie i mn kofti i diskomfortno no ve4e imam menstruaciq...polu4ih bqloto te4enie koga me operiraha ot apandisit :cry: :cry:
абе според мен апандисита и бялото течение нямат много общо...

Presley
11-29-2007, 23:11
Мъэможно е да ти дойде скоро,така че бъди подготвена.
Може би постепенно бялото течение ще премине в кафява течност,а чак след това ще стане червено,така че не се тревожи. Може пък и да се проточи процеса...
А другият вариант е да имаш някаква инфекция,да си истинала или нещо подобно.

LoVe_YoU_FoReVeR
12-12-2007, 12:19
o da naistina e mn gadno :cry: i nasi4ko otgore seki den pleskam novi ga6ti :lol: ama mn diskomfortno be napravo ujas a vsu6tnost nqkoi 6te mi dade li pove4ko informacia za bqloto te4enie 4e ne sum mn naqsno az daje skoro razbrah 4e taka mu se vika i daje me be6e sram da pitam mama 6toto sq kvo da i kaja:ami mamo te4e mi nqkvo bqlo :lol: :lol: :lol: i se izvinqvam predvaritelno ako ima takava tema za info za BT ama az ne namerih ni6to :)

dan4ety
12-12-2007, 13:53
o da naistina e mn gadno :cry: i nasi4ko otgore seki den pleskam novi ga6ti :lol: ama mn diskomfortno be napravo ujas a vsu6tnost nqkoi 6te mi dade li pove4ko informacia za bqloto te4enie 4e ne sum mn naqsno az daje skoro razbrah 4e taka mu se vika i daje me be6e sram da pitam mama 6toto sq kvo da i kaja:ami mamo te4e mi nqkvo bqlo :lol: :lol: :lol: i se izvinqvam predvaritelno ako ima takava tema za info za BT ama az ne namerih ni6to :)


Ми, за да не "плескаш нови гащи" всеки ден, си сложи ежедневна превръзка ;) Иначе, ако не си си сложила превръзка, наистина много гадно едно такова, все едно си се напикала (въх, че обяснение му хвърлих :-D ) :-D

LoVe_YoU_FoReVeR
12-12-2007, 16:04
Ми, за да не "плескаш нови гащи" всеки ден, си сложи ежедневна превръзка ;) Иначе, ако не си си сложила превръзка, наистина много гадно едно такова, все едно си се напикала (въх, че обяснение му хвърлих :-D ) :-D

:razz: taka si e :razz:

rocknrolldoll
12-12-2007, 17:27
по колко на ден горе-долу като количество ви е това течение?

Mitsa
02-20-2008, 13:26
и аз имам някъде от 2 год и не ми е дошло :( на 12 съм и нз дали скоро ще ми дойде или нещо друга да тва с напикаването е така :lol: :lol: :lol: