PDA

View Full Version : Как да я убедя, за да разбере?



izika
11-26-2007, 17:33
uh neznam otkade da zapochna znachiiiii ot pochti `1 godina hodia s edno momche koeto tolkova mnogo me obicha no problema e che ne e balgarin a e poluciganin ... az kazah na maika mi za nego oshte kato biah samo fr s nego no tia mi zabrani da se vijdam s nego prosto zashtoto ne go poznava ,i predpolagam ia e strah izobshto da razgovariam s nego zashtoto uj moje da mi naprai neshto a toi e tolkova mil s men...... mnogo go obicham ! no maika mi znae veche che sam se razdelila s nego a ne e taka postoianno se vijdam s nego taino :( i ne moga da i kaja dali da izchakam oshte :( i togava da i kaja ..... neznam kak da gi zapoznaia i dali shte e saglasna az iskah da ia zapoznaia a tia ne iska ;(

Moderated by Aleandra по т. 7
Заглавието трябва да бъде написано на кирилица.

izika
11-26-2007, 17:41
p.s - na 14 sme i dvamata

kifla
11-26-2007, 18:01
не ги запознавай все още така ще наръниш майка си и тя няма да ти има вече доверие.....малка си още съвет от мен погледни напред и спри да се криеш,майките знаят кое е най-добро за децата им послушай я и забрави за него!Може сега да не ме разбереш защо ти го казвам това и защо те съветвам така да постъпиш,но след време ще видиш ,че съм била права !Успех! =;

alehole
11-26-2007, 18:08
lele mila .. nzz nai dobroto e da kaje6 na maika si .. no ako naistina go obi4a6 i toi teb :( nz .. ili puk da gi zapoznae6 i ako toi e tolko prekrasen tq 6te vidi .. no dali :neutral: nz mila preceni kakvo iskash i pomisli koe e nai dobroto !!!

*k!Ss Mэ эVэrYwhЭrЭ*
11-26-2007, 18:31
am spored men bi trqbvalo da i kaje6 4e go obi4a6 i 4e se durji super s tebe i da i kaje6 4e ako se zapoznaqt moje i mnenieto i da se pomeni i 4e ni6to nqma da stane ako se vidite 3-ta za 30 min da kajem :wink:

*k!Ss Mэ эVэrYwhЭrЭ*
11-26-2007, 18:33
am spored men bi trqbvalo da i kaje6 4e go obi4a6 i 4e se durji super s tebe i da i kaje6 4e ako se zapoznaqt moje i mnenieto i da se pomeni i 4e ni6to nqma da stane ako se vidite 3-ta za 30 min da kajem :wink:

*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
11-26-2007, 20:19
Shtom i dvamata se obichate, ne mislq, che ima opasnost da te narani :smt007 Nai - vagnoto e kak ti go chuvstvash, maika ti e predubedena, zashtoto ne go poznava i se pritesnqva za teb, napulno normalno e. Mislq, che ako imash namerenie da gi zapoznavash, shte e nai - dobre da pogovorish s maika si za nego predi tova.. da i razkagesh kolko mil chovek e :) Taka shte razberesh kakvo misli tq, no taka ili inache tova e tvoqt lichen givot i ako si shtastliva taka, znachi e nai - dobroto v momenta :) Razkagi i, moge puk kato go opoznae da si promeni menieto :) Uspeh!

kifla
11-26-2007, 22:40
Кажи и да ви купи по един сладолед и да ви закара на увеселителен парк!И двамата били на 14......тц тц тц какво момче ще е момчето на 14?Бебе?Дете?Циганин...?Упс майче бъркам там където тече ток.....Осъзнай се е съвета ми,няма значение дали е циганин,турчин,талибанин,к микадзе,важното е да се обичате....

Пс:Ама ако е циганин ще ти мирише на кисело...на вкисаното де....или още казано на мърша оО!
xaxaxxaxa човек твоите мнения най-много ме кефят направо ти казвам къртиш от всякъде :P :grin:

djeini
11-26-2007, 22:55
Be spored men ne e nujno da i kazva6 ,no edno suvet4e i az sum na 14 i naskoro kogato zaqvix 4e obi4am edno mom4e mi kazaxa 4e tepurva 6te obi4am mnogo i da ne se otdavam tolkova mnogo na 4ustvata.Suvetvam te su6toto na 14 jivota e pred teb mnogo puti sum mislila 4e obi4am no qvno ne sum .Karai q po-poleka budi s nego budi vlubena i t.n.No 4ak taka da go obi4a6 4e i s maikata ti da go zapoznava6.Sega ostava i da zaqvi6 i 4e iska6 da se ojeni6 za nego I prosto... aide kakvoto i da re6i6 ti jelaq kusmet

LoveHim
11-26-2007, 22:57
Kakvo da ti kaja to4no kogato bqh na 14 imah takav problem samo 4e toi ne e ciganin ami prosto e ot ne nai primernite mom4eta ( :D da go kaja po meko) sega sled 1 godina toi hodi s edna moq mnogo dobra fr, no za nas si znaeme samo nie dvamata i sega sas neq toi strashno se promeni no ne sajelqvam maika mi si be6e pravq togava

koalka
11-27-2007, 08:44
Говори с майка си и й кажи да не бъде толкова предубедена.Нека първо да се запознае с него, а после да говори.

slun4evo
11-27-2007, 08:54
Ами изчакай малко попитай я уж хипотетично как би реагирала и просто и го кажи.Явно е че няма да го приеме лесно, но ти си и дъщеря тя те обича и пази, и ще разбере ако и докажеш, че момчето не е това, за което тя го смята.Не се стряскай ако ти се разкрещи и т.н. бъди силна и настоявай да го опознае, тъй като тя не го познава не може да говори нищо за него. :) Успех!

XXX_f
11-27-2007, 09:27
nedei da kazvash na maika si, vie nqma da ste vechno zaedno vse pak ste na 14 g. Ako i kajesh kakvo ochakvash da se otmetne ot dumite si i da ti pozvoli da se vijdate, lujesh se shte te nakaje da ne izlizash ve4e i shte se razocharova mnogo ot teb, a da razocharovash maika si zaradi, s izvinenie, nqkakyv ciganin koito se durji milo s teb.Maikati hubavo ti e kazala ne se zahvashtai s takuv ama ti ne q slushash, kolkoto i da e dobur toi si ima ciganskoto i moje nqkoi den da sujalqvash, nadqvam se da ne sum prava po vuprosa za nego ama...