PDA

View Full Version : Знам ли въобще какво искам....:(



vesinceto_1989
11-26-2007, 18:54
Ето че пак се налага да пиша за съвет :-D С него се знаем от около 3 години,но сме били само на здрасти,здравей и си пишем в скайп нищо друго.Много пъти ме е молил да излезем на кафе да се видим,да се опознаем,ама аз все се дърпах до ония ден.Излезнахме и той ме прегръщаше и целуваше,държеше се с мен като с принцеса по принцип винаги ми е харесвал като външност,но и като човек е страхотен.Последните дни ми казва колко много знача аз за него,как не си е представял че някога ще излезе с мен и така.Не спира да ми повтаря,че ме иска такава каквато съм,че има само едно сърце и то е мое каза ми че лятото ще замине при сестра си в Англия и ще остане там да работи завинаги.Аз много искам да бъда с него,но сякаш има нещо което ме спира,нещо което ме кара да бъда студена и да го отблъсквам.Знам че ще ме направи щастлива,а аз се държа като ледената кралица :shock: незнам вече какво да правя,той е човек който живее през нощта по дискотеките,а когато трябва през деня да е с мен или с приятелите си,той спи :neutral: той иска да е с мен по 24 часа,а за ако бъда с някой толкова много просто ми писва от него и затова се държа и толкова резервирано :-# просто много ме е страх от сериозна връзка,защото това ще ми бъде първата и не искам пак всичко да прецакам :cry: и аз имам нужда да бъда обичана,но просто съм свикнала толкова много да бъда свободна,че искам винаги да е така(жалко нали)Нямаме голяма разлика в годините,аз съм на 18 а той на 20.Еми това е моята най-обикновена история,ако може така да се нарече :) Благодаря Ви предварително,че си направихте труда да я прочетете.

BlueMushroom
11-26-2007, 19:30
koi e kazal che ako imash vruzka ne mojesh da si svobodna?naprotiv v edna istinska vruzka tochno tazi svoboda trqbva da se zapazi.e zavisi kakvo razbirash pod svoboda...ako smqtash che za da si svobodna trqbva da se nosish po techenieto i da si vsqka sedmica s razlichen po dobre ne se zahvashta.
a i ne trqbva da se plashish.serioznite vruzki sa hubavo neshto.a i vse ot nqkade se zapochva nali.probvai puk moje i da ti haresa i da vidish che vsushtnost si greshala.kasmei i ti si chovek i ti imash nujda da obichash i da budesh obichana :grin:

bebe_s_bazuka
11-26-2007, 19:31
Защо не се опиташ да бъдеш с него може би сега изпускаш любовта на живота и някой ден да съжеляваш за това,че си се колебала.Пак и ти сама казваш,че се е държал с теб като принцеса не изпускай щастието си не го оставяй така да си отиде бори се зе него :mrgreen:

kifla
11-26-2007, 19:44
той яжно наистина много държи на теб ,защо просто не се отпуснеш и не му дадеш шанса да ти покаже какво е любов ?знаеш ли колко много хора ,които ще прочетат историята ти ще ти завидят за възможността да си с човек,който истински те обича =D> Хайде дай му шанс и ще видиш дали ще поискаш и ти нещо сериозно.Кой знае?Може би точно от това имаш нужда ....свободата е важна за всеки ,но тоя живот не е даден просто да си праиш каквото си искаш ,но и да бъдеш сред хората ,с хората ,с някой до теб....пък и никой не може да ти вземе свободата ако сам не се предадеш :wink: Момиче действай!Живей! И умната :wink: \:D/

*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
11-26-2007, 19:45
Ponqkoga vsqko zlo .. e za dobro.. Ako go dopusnesh v surceto si i se vlubish, shte ti bude mn tegko, kogato zamine.. :( Moge bi taka e po - dobre..znam li.. Budi takava, kakvato si i ne se pritesnqvai, ako ima lubov, ti sama shte q pochuvstvash :) Ostavi neshtata da se sluchvat ot samosebe si, puk kakvoto stane :) Ne se nasilvai da se vlubvash, che napravish li go, posle nqma otturvane :) Uspeh :)

BlueMushroom
11-27-2007, 03:49
но тоя живот не е даден просто да си праиш каквото си искаш

xaxa
toq jivot men ako pitash e tochno daden za da si pravish kakvoto si iskash.ako ne sq..koga???

MiMcHeToOo
11-27-2007, 08:05
Хубаво си помисли дали искаш да си с него.. До лятото остават 6-7 месеца... Ако тогава той замине ще си свободна. Да ама ако се влюбиш? Тогава кво прайш, м?

XXX_f
11-27-2007, 09:11
Хубаво си помисли дали искаш да си с него.. До лятото остават 6-7 месеца... Ако тогава той замине ще си свободна. Да ама ако се влюбиш? Тогава кво прайш, м?

i az taka mislq, predstavi si 4e naistina se vlubishi sled 7 meseca zaminava za vinagi kak shte se chyvstvash, shte stradash i shte budesh oblqna v sulzi nqma da iskash da vijdash nikogo i nqma da iskash da se vlubish otnovo. zashto ti e razbito surce.Kaji my 4e po dobre da ne suzdavate seriozna vruzka, 4e kraq ste e mnogo boleznen i za dvamata.Zashto trqbva da suzdavash vruuzka pri polojenie 4e znaesh koga shte svurshi. Suvetvam te da se razdelite i da si namerish nqkoi koito da obichash i s koito nqma da iskash svoboda, a shte iskash da si 24 chasa s nego. I az bqh kato teb predi iskah da sum svobodna nikoi da ne mi prechi na svobodata, no sled kato sreshnah priqtelq si iskam da sum s nego postoqnno i toi iska da e taka

Harum_Scarum
11-27-2007, 09:31
Направи всичко вазможно за да не заминава защото си личи че те обича и съмо това е важно!!!!!!!!!!!!!!!!!

vesinceto_1989
11-27-2007, 11:01
koi e kazal che ako imash vruzka ne mojesh da si svobodna?naprotiv v edna istinska vruzka tochno tazi svoboda trqbva da se zapazi.e zavisi kakvo razbirash pod svoboda...ako smqtash che za da si svobodna trqbva da se nosish po techenieto i da si vsqka sedmica s razlichen po dobre ne se zahvashta.
a i ne trqbva da se plashish.serioznite vruzki sa hubavo neshto.a i vse ot nqkade se zapochva nali.probvai puk moje i da ti haresa i da vidish che vsushtnost si greshala.kasmei i ti si chovek i ti imash nujda da obichash i da budesh obichana :grin:
не съм от хората които всяка седмица си сменят гаджетата :) страх ме е от това,че не съм свикнала да имам някого до себе си и че трябва да мисля и за него,не само за мен :neutral: наистина е мн тъпо това,но просто така го чувствам.Наистина мисля,че трябва да пробвам с него и се надявам,че ще излезе нещо от това

vesinceto_1989
11-27-2007, 11:02
Направи всичко вазможно за да не заминава защото си личи че те обича и съмо това е важно!!!!!!!!!!!!!!!!!
много ми се иска да не заминава,но мисля че няма начин да го спра,защото той иска да е до сестра си и да работи там :cry:

Harum_Scarum
11-27-2007, 11:28
Направи всичко вазможно за да не заминава защото си личи че те обича и съмо това е важно!!!!!!!!!!!!!!!!!
много ми се иска да не заминава,но мисля че няма начин да го спра,защото той иска да е до сестра си и да работи там :cry:
Според мен ако както казжаш че те обича ако му дадеш основателана причина например че му кажеш и покажеш,че мно0о0о0 го обичаш тои няма да замине,но само ако те обича...ИСТИНСКИ....

vesinceto_1989
11-27-2007, 12:45
Направи всичко вазможно за да не заминава защото си личи че те обича и съмо това е важно!!!!!!!!!!!!!!!!!
много ми се иска да не заминава,но мисля че няма начин да го спра,защото той иска да е до сестра си и да работи там :cry:
Според мен ако както казжаш че те обича ако му дадеш основателана причина например че му кажеш и покажеш,че мно0о0о0 го обичаш тои няма да замине,но само ако те обича...ИСТИНСКИ....
nadqvam se 4e tezi 6-7 meseca 6te razmisli za zaminavaneto, apuk 6te se opitam da mu pokaja 4e naistina zna4i mn za men i 4e 6te mi e mn trudno bez nego

MiMcHeToOo
11-27-2007, 13:36
Направи всичко вазможно за да не заминава защото си личи че те обича и съмо това е важно!!!!!!!!!!!!!!!!!
много ми се иска да не заминава,но мисля че няма начин да го спра,защото той иска да е до сестра си и да работи там :cry:
Според мен ако както казжаш че те обича ако му дадеш основателана причина например че му кажеш и покажеш,че мно0о0о0 го обичаш тои няма да замине,но само ако те обича...ИСТИНСКИ....
nadqvam se 4e tezi 6-7 meseca 6te razmisli za zaminavaneto, apuk 6te se opitam da mu pokaja 4e naistina zna4i mn za men i 4e 6te mi e mn trudno bez nego

Първо му го кажи, защото някой хора се впечатляват и от думи.. След това му го докажи :)

N0_feAR
11-27-2007, 14:24
ако наистина имаш чувства към него и намеренията ти са сериозно защо не опитате...до лятото все още има достатъчно време за да се доопознаете. Ако видиш, че не върви няма нужда да го разубеждаваш от заминаването му, но иначе....

BrokenInnocence
11-27-2007, 14:25
Хубаво си помисли дали искаш да си с него.. До лятото остават 6-7 месеца... Ако тогава той замине ще си свободна. Да ама ако се влюбиш? Тогава кво прайш, м?

vesinceto_1989
11-27-2007, 14:54
Хубаво си помисли дали искаш да си с него.. До лятото остават 6-7 месеца... Ако тогава той замине ще си свободна. Да ама ако се влюбиш? Тогава кво прайш, м?
to4no ot tova se opasqvam,4e 6te se vlubq v nego,i posle neznam dali 6te moga da se opravq sled kato zamine toi,a posle se zamislqm 4e vednaj ni e daden toq jivot i 4e trqbva da go jiveq i da ne mislq za tezi 6-7 meseca koito ostavat.Naistina se obarkah mnogo ve4e :neutral:

INF3RNO
11-27-2007, 22:34
Blue_Mushroom
Фен

Регистриран на: 14 Юни 2007
Мнения: 98
Местожителство: your mind,your body and your soul
Пуснато на: Пон Ное 26, 2007 11:30 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

koi e kazal che ako imash vruzka ne mojesh da si svobodna?naprotiv v edna istinska vruzka tochno tazi svoboda trqbva da se zapazi.e zavisi kakvo razbirash pod svoboda...ako smqtash che za da si svobodna trqbva da se nosish po techenieto i da si vsqka sedmica s razlichen po dobre ne se zahvashta.
a i ne trqbva da se plashish.serioznite vruzki sa hubavo neshto.a i vse ot nqkade se zapochva nali.probvai puk moje i da ti haresa i da vidish che vsushtnost si greshala.kasmei i ti si chovek i ti imash nujda da obichash i da budesh obichana

Napulno sum suglasen s neq da ti kaja 4esno!!!!!

BlueMushroom
11-29-2007, 07:54
Хубаво си помисли дали искаш да си с него.. До лятото остават 6-7 месеца... Ако тогава той замине ще си свободна. Да ама ако се влюбиш? Тогава кво прайш, м?

kakvo pravi?
zapazva spomena za edna krasiva i plamenna vruzka s koqto da se seshta s usmivka..eto tova pravi!!
i e mnogo po dobre da vidi kak shte se razviqt neshtata otkolkoto cql jivot da se chudi kakvo e mojelo da stane i da sajalqva che ne e napravila tova koeto iska.
a i koi bqga ot hubavoto?!

vesinceto_1989
12-17-2007, 20:44
вече един месец с него излизаме по кафета и се държим като нещо повече от приятели :shock: целуваме се :-) казваме си колко много си липсваме един на друг,мислим за бъдещето,но досега един неповдогнахме въпроса какво става между нас? :-# :shock: и двамата отбягваме темата,даже може да се каже че въобще неговорим за това,просто се целуваме,прегръщаме :smt008 изживяваме момента и това е :neutral: постоянно говорим за това,че аз съм неговото момиче,че аз немога без него,но просто така,и наистина започва да ми става все по-тежко и гадно всеки път когато трябва да се разделим,защото аз наистина много започнах да свиквам с него :smt007 .Всеки път тръгвам да говора за това между нас и спирам,защото неискам да го притискам и да разваля всичко и за това стоя и се измъчвам ](*,) Но утре съм решила че просто ще го попитам какво ще правим оттук нататък и какви ще са ни отношенията,защото със всеки изминал ден започвам да го харесвам все повече и повече :-k дори и да разваля всичко,просто ще е по-добре отколкото да живея в една заблуда нали?