PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата?



Niakoitam
11-27-2007, 06:33
Момичета,искам да ви попитам един въпрос,но преди това искам да ви вкрам в ситуацията за да разбрете за какво става въпрос.Значи, представете си че едно момче и едно момиче флиртуват дълго време.Всеки ден се виждат в училището им.Рядко изпускат ден.Постоянно се бъзикат.Времето минава,а момчето завършва същата година.Момчето от средата на годината до края прави постоянно намеци на момичето какво чувства към него,но момичето по незнайни причини се прави че не разбира момчето.Постоянно се гонят.Ту момчето се отдръпва,ту момичето и все така си се гонят.В крайна сметка момчето завършва.Един път момчето и момичето случайно се засичат и момичето предлага на момчето да се поразходят малко.Момчето се съгласява.След редица намеци и опити на момичето да избяга от тази тема,то се съгласява да говорат на тази тема.Разменят някоя и друга дума и момчето си глътва граматиката,когато най не е нужно.В общи линии от разговора момчето разбира че поне по думите на момичето то много го обича и харесва,но като приятел и много държи на него.Дълго време момчето е объркано,раздвоено и не може да си даде отговор на своите въпроси.Въпреки това прави така че да се виждат по често.Засичат се,но момичето само се бъзика и винаги когато момчето се опитва да я заговори на сериозна тема за тях двамата момичето по всякакви методи се одръпва.Момичето не е от най срамежливите,но се случва когато някои път разпалено дискутира нещо с класа си и мине момчето веднага да млъква,друг път да се опрадава че си говорят женски разговори.Момчето прави всичко възможно да си останат поне приятели.Момичето не е толкова дейно въпреки че твърди че държи на момчето.Има случай когато след определено малко по дълго време момичето все пак се сеща за момчето отвреме навреме.Момчето прави опити и се отчайва.Идва времето когато близо една година нито са се виждали нито чували.Но момчето продължава да си спомня за момичето въпреки че много хора го разубеждават.Момчето му тежи иска да каже на момичето всичко,което чувства,но повече изобщо не му се отваря възможмост.

Та въпросът към момичетта ми е:Ако вие се поставите на мястото на момичето,как ще се почувствате и каква ще бъде ревакцията ви ако на Свети Валентин да речем получите заедно с другите Валентинки и една за която изобщо не очаквате и не подозирате и в нея пише всичко което момчето е искало да ви каже,но не сте му позволили.Там той не очаква нищо от вас,а просто иска да ви каже това,което чувства и мисли за отношенията между вас?

Sweet__Dream
11-27-2007, 06:48
Spored men tq si igrae s teb i vuob6te ne zaslujava tvoeto obqsnenie.Po-dobre ne i obru6tai vnimanie izvestno vreme i tq sama 6te zapo4ne da te tursi.Znam,4e ti e trudno vse pak izborut e tvoi,no kazvam svoetop mnenie.Kakvoto i da re6i6 jelaq ti uspeh i dano vsi4ko se upravi.. :mrgreen: \:D/ :smt007

bungle
11-27-2007, 07:15
Би ми станало криво.
При положение, че вече съм му казала, че го уважавам като приятел..

Имах един приятел.. и той като теб. Нон-стоп бъзици, глупости, но за мен той си беше само приятел. След време разбрах, че ме харесва. Хвана си приятелка дори и пак продължаваше след мен да ходи. 3-4 пъти ме попита нещо : дали е можело да стане нещо между нас. На 3тия път повече не му проговорих. И не искам да имам нищо общо с него. Така че внимавай да не я загубиш напълно.

PoisoNGirL
11-27-2007, 07:28
Po-dobriqt variant e da govorish napravo s neq.No znam li sled kato ne si imal tozi shans ili nqmash tazi smelost...Moje i tova da e variant.Opitai nishto ne gubish,no vse pak do sveti valentin ima mnogo vreme..Probavi d q pomolish da izlezete predi tova..ako pak se durpa ili nqma chuvstva kum teb ili e tolkov asramejliva,che chak e nevuzmojno ... Taka pone shte znaesh istinata vednaga.Ako i pratish valentinka posle shte se chudish kakvo li si e pomislila.Postavi i vuprosa vednuj zavinagi za da znaesh za sebe si i da mojesh da produljish napred ako nqma da ste zaedno

Niakoitam
11-27-2007, 07:28
Spored men tq si igrae s teb i vuob6te ne zaslujava tvoeto obqsnenie.Po-dobre ne i obru6tai vnimanie izvestno vreme i tq sama 6te zapo4ne da te tursi.Znam,4e ti e trudno vse pak izborut e tvoi,no kazvam svoetop mnenie.Kakvoto i da re6i6 jelaq ti uspeh i dano vsi4ko se upravi.. :mrgreen: \:D/ :smt007

Мерси за съвета.Аз и така правя,но почти една година пък може и повече не ми се струва малко време.От толкова не съм я виждал и не съм я търсил.Заблуждавам се че вече съм я забравил и не ми пука за нея,но изобщо не е така.Както ми каза един човек на база на други работи(и е напълно прав междудругото)Мойто вече се е превърнало в любов на инат.Докато не я видя няма да я забравя,а и след това няма гаранция.Такаче това съм 99%сигурен че ще го направя.Затова тук може да си кажат мнението затова как ще се почувстват и какви ще са им реакциите ако бяха на нейно място всички момичета,който поискат.Аз ако не се отметна както обичам да правя в последният момент от притеснение ще разбера,но има още цели няколко месеца дотогава.Затова ми е интересно.

Niakoitam
11-27-2007, 08:03
Би ми станало криво.
При положение, че вече съм му казала, че го уважавам като приятел..

Имах един приятел.. и той като теб. Нон-стоп бъзици, глупости, но за мен той си беше само приятел. След време разбрах, че ме харесва. Хвана си приятелка дори и пак продължаваше след мен да ходи. 3-4 пъти ме попита нещо : дали е можело да стане нещо между нас. На 3тия път повече не му проговорих. И не искам да имам нищо общо с него. Така че внимавай да не я загубиш напълно.

Това че не съм я виждал от много време трябва да говори нещо.Пък и тя постоянно си оставяше вратички като накрая ми каза с половин уста.И bungle по добре да ми беше теглила една майна,да ми се беше изсмяла или нещо такова поне щях да я намразя(малко силно казано),а сега не мога дори и да и се сърдя.За всичко обвинявам сега себе си.Мен например ако не ми проговори това би ме накарало да смятам че или я е страх или просто е надута.Такаче...

Niakoitam
11-27-2007, 08:09
Po-dobriqt variant e da govorish napravo s neq.No znam li sled kato ne si imal tozi shans ili nqmash tazi smelost...Moje i tova da e variant.Opitai nishto ne gubish,no vse pak do sveti valentin ima mnogo vreme..Probavi d q pomolish da izlezete predi tova..ako pak se durpa ili nqma chuvstva kum teb ili e tolkov asramejliva,che chak e nevuzmojno ... Taka pone shte znaesh istinata vednaga.Ako i pratish valentinka posle shte se chudish kakvo li si e pomislila.Postavi i vuprosa vednuj zavinagi za da znaesh za sebe si i da mojesh da produljish napred ako nqma da ste zaedno

Първо няма да се съгласи да излеземе,защото докато учехме още пробвах.Първо се съгласи,а после ме накара да се чувсвам като парцал,за което и простих след една седмица.Не мога да и поставя въпросанаправо,защото не мога да я окова във вериги да ме слуша,а в противен случай ще се измъкне.И поне от това което се представя че е не е изобщо от най срамежливите въпреки че някога ме е карала да си мисля че това е само за пред хората

MiMcHeToOo
11-27-2007, 08:14
Би ми станало криво.
При положение, че вече съм му казала, че го уважавам като приятел..

Имах един приятел.. и той като теб. Нон-стоп бъзици, глупости, но за мен той си беше само приятел. След време разбрах, че ме харесва. Хвана си приятелка дори и пак продължаваше след мен да ходи. 3-4 пъти ме попита нещо : дали е можело да стане нещо между нас. На 3тия път повече не му проговорих. И не искам да имам нищо общо с него. Така че внимавай да не я загубиш напълно.

+1

AnoNim4e
11-27-2007, 08:24
Mi az li4no mn bih se zaradvala na podobna valentinka,no vse pak stegni se malko i pogovori s neq vse pak ste golqmi hora!Kakvoto i da si re6i6-KUSMET! :wink:

koalka
11-27-2007, 08:29
Ако бях на твое място не бих правила валентинка.Смисъл няма, то е ясно, че те приема само за приятел.

XXX_f
11-27-2007, 08:34
Ako nqkoi mi izprati takava valentinka i tozi nqkoi e chovek na koito durja shte se vpe4etlq mnogo i shte se zaradvam, 4e ima 4ovek koito me obicha istinski. Shte preusmislq chuvstvata kum tova mom4e i ako vidq 4e ima nqkakva makar i malka iskra shte se svurja s mom4eto za da probvame da suzdadem vruzka (razbira se ako ne izlizam s nqkoi). Taka shte reagiram az. no ne znam za neq ti q poznavash dobre, preceni sam

slun4evo
11-27-2007, 08:48
Мен лично това би ме зарадвало, все пак ти само и признаваш какво чувстваш.Мисля, че ще се почувства обичана и ще се зарадва.А може и тази картичка да и докаже колко я харесваш и по някакъв начин да отвори една затворена врата към теб. Успех!

Niakoitam
11-27-2007, 10:49
Мерси за отговорите и продължавайте в този дух.
Всъщност ако трябва да съм честен и аз се надявам по този начин да отворя някоя затворена вратичка.Ако не стане поне ще съм си излял душата.Всъщност бях вдигнал вече ръце,но колкото и странно или смешно да звучи на някой на тази стъпка ме накара разтълкуването на еидин мой сън,а именно аз трябва да започна нещата тя ще ги продължи,но няма да успее и аз ще трябва да ги довърша.Реших просто да проверя достоверна ли е тази информация. :wink:

Harum_Scarum
11-27-2007, 11:14
Ами...Познато според мен тва за нея е бил наи-мекия начи да те отрежи,но нищо не ти пречи да пробваш с валентинката,но рискувал напално да се отдрапне от теб...Така че си помисли хубаво...

nestle
11-27-2007, 11:23
spored men e dobra ideq da i go kajesh po tozi nachin, az li4no bih se iznenadala priqtno shtoto se pak koe momi4e neobicha da e haresvano ;)...no az sashto kato nqkoi drygi si mislq 4e tq samo si igrae s teb....

Niakoitam
11-27-2007, 11:36
Тя знае че я обичам(поне преди една година знаеше).Аз съм и го казал).Е като ме попита защо толкова я харесвам вече се бях вдървил и не можех да кажа нищо.Друг шанс нямах вече.Сега мисля да и напиша всичко(поне повечето неща де,защото всичко няма да мога сигурно да го побера на две страници.Ако стане нещо стане,ако не поне ще съм доволен че поне съм го направил и просто не е било писано да стане нещо,поне ще си спомни за мен ако ме е забравила...докато не ми скимне на главата нещо друго.

Niakoitam
11-27-2007, 11:39
no az sashto kato nqkoi drygi si mislq 4e tq samo si igrae s teb....

И аз много пъти съм си мислел същото и други хора са ми намеквали,но за съжаление любовта е сляпа.

nelly_tss
11-27-2007, 16:27
Мен лично това би ме зарадвало, все пак ти само и признаваш какво чувстваш.Мисля, че ще се почувства обичана и ще се зарадва.А може и тази картичка да и докаже колко я харесваш и по някакъв начин да отвори една затворена врата към теб. Успех!

+1

kifla
11-27-2007, 17:17
Ако аз съм на мястото на момичето ще се почувствам повече от обичана и ще ми стане супер приятно ,аз не съм ТЯ и мисля ,че е дошъл момента да и признаеш всичко а не да го криеш в себе си и да се измъчваш .Успех ти пожелавам =D> \:D/

rocknrolldoll
11-27-2007, 21:22
Тя както иска да треагира, ти си длъжен да опиташ. Обаче е много грозно така да те мотае - трябва да си честен с човек, ане да си играеш е чувствата му... :?

cwet4e
11-27-2007, 21:28
определено е по добре да й кажеш всичко което си чувствал някога или чувстваш сега и т.н.
на човек му става по добре, когато си каже всичко някак си му олеква и може да продължи напред , без значение дали ще има отговор или не(аз понякога просто пиша нещата на един лист и после го изхвърлям, но това е в случаи вкоито нямам как да ги кажа на другия или знам че не ми трябва отговор а просто искам да ги кажа)
PS не е задължително да е на свети валентин вс епка е доста далече, атеб явно те тормози доста това

Успех :)

assd
11-27-2007, 22:15
еби му майката- все едно аз съм писал тая история преди 3-4 месеца! и аз имах такава ситуация, 99% абсолютно същата ама накрая и теглих една майна и спрях да мисля, сещам се много много рядко за нея. живота продължава, гледай напред - момичета които не търсят нищо сериозно има много - значи требва да се възползваме докато още ни става... след време като ми трябва виагра тогава ще търся любовта

колкото и цинично да звучи, тва е истината!

Niakoitam
11-28-2007, 07:46
PS не е задължително да е на свети валентин вс епка е доста далече, атеб явно те тормози доста това

Успех :)

Чакал съм повече от две години ще изчакам и още няколко месеца какво толкова.И без това нещата при мен сега се развиват много бавно във всички насоки така че мога да почакам.А и искам да е малко по романтично.Отгоре на това както няколко пъти вече повторих не съм имал вече около една година с нея отношение.Нито съм я виждал,нито съм я чувал.Не знам как си прекарва и какъв е живота и в момента,може би и дотогава няма да я видя.Не мога така изведнъж да и изтипосам някакво писмо.В очите да и го кажа вече още повече ще ме е срам,защото не съм я виждал отдавна.Не мога и нещо да я засека.Остава ми Свети Валентин.И без това тогава ще имам повод да го направя.Ако е писано ще ме потърси,ако не не се знае дали ще се засека случайно с нея скоро.

die_die_my_darling_
11-28-2007, 15:15
заслужава си да пробваш :)