PDA

View Full Version : Имам проблемче



mariicheto_mimi
11-27-2007, 06:45
nqkoi ot vas moje dosega da mi e chel vsichkite temi ama za tezi koito nesa shte im obqsnq moqta iztoriq nakratko . predi godina i polovina se zapoznax e edno mn gotino mom4e no toi beshe 3 godini po-golqm ot men i si mislex 4e mishto nqma da se polychi no vseki den go vijdax i ot den naden se vlybvax vse poveche v nego kato se vidixme toi mi s eysmixvashe i az iii sled vrme stanaxme gadjeta :grin: bqxme zaedno okolo godina . problemat beshe che kato se vidixm mene mn me beshe sram {poprintzip izobshto nesam sramejliva ama..} i si govorixme no nemojesh da go pregarna toi mi davashe m sansove ama az vse si gi provalqx predi izvesno vreme az bqx napisala v skaipa 4e go obicham i toi mi kaza che i toi me obicha no nishto nqma d de polychi . posle za neshto mi se sardi mn i po4na da me psyva sega my mina i si pishem v skype kato priqteli . az iskam da sme gadjeta za shtoto go obi4am :smt007 no nemoga zashtoto mn me e sram kato go vidq molqvise pomognete mi :-)

moje da ve se stori dalga temeta no q prochetete plsss

Sweet__Dream
11-27-2007, 06:52
Ako te obicha6e kakto tvurdi nqma6e da te psuva i posle da se durji vse edno ni6to ne e stanalo.Mislq,4e ne zaslujava lubovta ti.Opitai se izvestno vreme da ne mu pi6e6 v Skype i toi sam 6te zapo4ne da te tursi.Jhelaq ti uspeh.. \:D/ :mrgreen: :smt007

emviii
11-27-2007, 07:10
Обичаш човек , който те е срам да прегърнеш ХаХ това не е любов #-o Иначе какво може да се направи:ами изварши нещо спонтанно, за да си докажеш любовта , но не по чата :-P

PoisoNGirL
11-27-2007, 07:34
milo moe,zashto si mislish che vinagi vseki problem se reshava s razdqla ili otdrupvane.sluchvam mi se da pisha sled teb veche v nqkolko temi i mi se nabi na ochi...Ponqkoga otdrupvaneto oznachava za drugiq bezrazlichie,ponqkoga edno otdrupvane razrushava vruzki..ubiva dadena liubov i t.n.
Po temata:Zashto se pritesnvqvash tolkova ot nego?Vseki v nachoto se pritesnqva dori da trugne s momcheto na mechtite si,no chak da e prez cqloto vreme.Minala e veche godina nali taka.Pogovori s nego(NO NA JIVO) ili ako ne mojesh eventualno v skype.Obqsni mu zashto si se durjala taka i che shte se opitash da ne e zanapred po sushtiq nachin,no naistina se probvai.Zashtoto ako obichash nqkoi trqbva da si nai-spokoen s nego..Ot opit galava ne boli.Uspeh :smt001

jim_beam
11-27-2007, 07:53
Ako te obicha6e kakto tvurdi nqma6e da te psuva i posle da se durji vse edno ni6to ne e stanalo.Mislq,4e ne zaslujava lubovta ti.Opitai se izvestno vreme da ne mu pi6e6 v Skype i toi sam 6te zapo4ne da te tursi.Jhelaq ti uspeh.. \:D/ :mrgreen: :smt007

poprincip sam saglasna 4e toi 6te zapo4ne da q tarsi no naskoro edna moq fr postapi po sa6tiq na4in i toi i pisa 2-3 pati tq ne mu otgoovri a toi razbra 4e si pi6e s dr v sa6tiq momenta i mu stana mn krivo i sprq da q tarsi...tq prodaljava6e da se pravi na bezrazli4na i toi si hvana gadje i v momenta i e mn kofti....

a ako naistina go obi4a6 kakto tvardi6 izlezte s nego i mu obqsni vsi4ko...
no ne trqbva da se sramuva6 ot nego za6toto 6te se otdrupne otnovo i tozi pat 6te e zavinagi.....

MiMcHeToOo
11-27-2007, 08:01
Обичаш.. Може и да го обичаш да.. Той те обича.. Аха да бе и аз така си мислех..

INF3RNO
11-27-2007, 08:34
Obi4a6 takuv koito te e psuval?!?Mi toi moje da se opravdai posle,4e e spal s druga 6toto te obi4al i poradi su6tata pri4ina i za tva te e psuval.Da be da.Q go razkarai tova e moqt suvet i nqma da zburka.Vijdal sum takiva slu4ei i znam na kude 6te otidat ne6tata prosto nqma da se polu4i m/y teb i nego kato e takuv

koalka
11-27-2007, 08:40
Била си с него една година и за това време не си го прегърнала поне веднъж??Еми, нормално и аз бих постъпила така, разбери го.Твърдиш, че го обичаш, а с нищо не си показала, че го обичаш.

slun4evo
11-27-2007, 08:51
Мога да кажа само едно:той не те обича както ти него.Каквото и да направиш или кажеш, дори и оптново да станете гаджета, щом веднъж е допуснал да те псува и обижда ще го направи пак и този път ще заболи повече, защото няма да го очакваш.Според мен е най-добре да се отдръпнеш от него, може да е трудно, но е за добро. :)

mariicheto_mimi
11-28-2007, 06:20
az nemoga da go zabravq razberete go aporedme shtom e mojel da me chaka edna godina da mi doide akala v glavata da go pragarna pone znachi si me e xaresval nemislite li taka ?

Harum_Scarum
11-28-2007, 10:34
Ako te obicha6e kakto tvurdi nqma6e da te psuva i posle da se durji vse edno ni6to ne e stanalo.Mislq,4e ne zaslujava lubovta ti.Opitai se izvestno vreme da ne mu pi6e6 v Skype i toi sam 6te zapo4ne da te tursi.Jhelaq ti uspeh.. \:D/ :mrgreen: :smt007
\:D/