PDA

View Full Version : Отчайвам се



bungle
11-27-2007, 10:57
изтрито

Harum_Scarum
11-27-2007, 11:04
:razz: Хах и ти му се варзваш и не му каааш нищо?!?!?! :shock: ОмГ

hiro
11-27-2007, 11:07
Xaxaxaxa mi vsi4ki sme taka gore dolu iavno vse pak durgi na teb za da se staxuva:)
Inache za okolnostite na orlov most po stava:)

bungle
11-27-2007, 11:14
изтрито

nestle
11-27-2007, 11:15
izobshto ne my se vrazvai na akala milichka....tfa sa 500 km rastoqnie toi tam si ima sobvestven jivot i si prai kefa tfa trq da napraish i ti ;) takava vrazka nemoje da sa6testvyva

Harum_Scarum
11-27-2007, 11:18
:razz: Хах и ти му се варзваш и не му каааш нищо?!?!?! :shock: ОмГ

Абе, не е като да не му казвам нищо. Преди това направо му скачах да го бия. Сега ми омръзна да се занимавам с тъпотии. Всеки път едно и също. Води се по някакви чужди акъли, като направя проблем и се започват скандалите. Вече започвам да си мисля, че той е гузният.

Омръзна ми да се карам, да се обяснявам, да го убеждавам. По-лесно ми е просто да му кажа "ОК, добре" и точка. А той нека се пени.

Ем кажи му го и касаите ако наистина те обича няма да искара по-вече от максимум седмица без теб и ше почне да ти се извинява ако ли не начи не му липсваш и мога да ти кажа че според мен наи-правилното нещо е да го заебеш няма снисал да си изгае с теб.....

bungle
11-27-2007, 11:19
изтрито

bungle
11-27-2007, 11:23
:razz: Хах и ти му се варзваш и не му каааш нищо?!?!?! :shock: ОмГ

Абе, не е като да не му казвам нищо. Преди това направо му скачах да го бия. Сега ми омръзна да се занимавам с тъпотии. Всеки път едно и също. Води се по някакви чужди акъли, като направя проблем и се започват скандалите. Вече започвам да си мисля, че той е гузният.

Омръзна ми да се карам, да се обяснявам, да го убеждавам. По-лесно ми е просто да му кажа "ОК, добре" и точка. А той нека се пени.

Ем кажи му го и касаите ако наистина те обича няма да искара по-вече от максимум седмица без теб и ше почне да ти се извинява ако ли не начи не му липсваш и мога да ти кажа че според мен наи-правилното нещо е да го заебеш няма снисал да си изгае с теб.....

Не е толкова лесно. Почти 2 години съм с този човек. Характерът му е хиииииииипер странен. Добре, де, аз съм си виновна, че съм си го избрала такъв, ама на моменти направо се чудя какво да правя.
Той и извинения - никога. Той да ме потърси ( ако сме скарани..) - никога. Има някакви извратени принципи, които аз все още не мога да ги схвана.

Harum_Scarum
11-27-2007, 11:25
:razz: Хах и ти му се варзваш и не му каааш нищо?!?!?! :shock: ОмГ

Абе, не е като да не му казвам нищо. Преди това направо му скачах да го бия. Сега ми омръзна да се занимавам с тъпотии. Всеки път едно и също. Води се по някакви чужди акъли, като направя проблем и се започват скандалите. Вече започвам да си мисля, че той е гузният.

Омръзна ми да се карам, да се обяснявам, да го убеждавам. По-лесно ми е просто да му кажа "ОК, добре" и точка. А той нека се пени.

Ем кажи му го и касаите ако наистина те обича няма да искара по-вече от максимум седмица без теб и ше почне да ти се извинява ако ли не начи не му липсваш и мога да ти кажа че според мен наи-правилното нещо е да го заебеш няма снисал да си изгае с теб.....

Не е толкова лесно. Почти 2 години съм с този човек. Характерът му е хиииииииипер странен. Добре, де, аз съм си виновна, че съм си го избрала такъв, ама на моменти направо се чудя какво да правя.
Той и извинения - никога. Той да ме потърси ( ако сме скарани..) - никога. Има някакви извратени принципи, които аз все още не мога да ги схвана.
Незнам аз лично евала ти прая че си го изтарпяла 2 години.....

bungle
11-27-2007, 11:27
:lol: :lol: :lol:

Е, па, мерси. Все някой да го оцени. Хахахах

Liar
11-27-2007, 11:33
Тоя май е на принципа "моето си е мое,чуждото е общо".
Честно казано не виждам добри изгледи за връзката ви.Той не ти вярва и те държи изкъсо,като в същото време има голяма свобода.И това растояне...
Абе гледай си кефа,както прави той,едва ли ще намериш щастието при него =)

Harum_Scarum
11-27-2007, 11:35
Oсвен че сте от 2 гоидни заедно нещу друго сварзва ли ви?????

bungle
11-27-2007, 11:42
Голямата и велика любов.. ! 8-)

Иначе по характери сме дооооооооооста различни. Добре, де, и аз съм странно копеленце.. :oops:

Liar, той обожава жените. Преди да се съберем бях чувала от разни хора какъв женкар е. Но в крайна сметка с мен се кротна горе-долу. Но определено обича да флиртува и да кара всяка една жена да се чувства желана. Което е голям плюс. Само жената да съм аз, разбира се. :lol:

Harum_Scarum
11-27-2007, 12:00
Голямата и велика любов.. ! 8-)

Иначе по характери сме дооооооооооста различни. Добре, де, и аз съм странно копеленце.. :oops:

Liar, той обожава жените. Преди да се съберем бях чувала от разни хора какъв женкар е. Но в крайна сметка с мен се кротна горе-долу. Но определено обича да флиртува и да кара всяка една жена да се чувства желана. Което е голям плюс. Само жената да съм аз, разбира се. :lol:
А уе отговорът е четряа сериозно да си поговорите.....

bungle
11-27-2007, 12:05
Отказвам!
Няма какво да си говоря с него. Нищо няма да постигна. Само ще изхабя време и нерви. Пък и к'во трябва да му кажа? :neutral:

Harum_Scarum
11-27-2007, 12:16
Отказвам!
Няма какво да си говоря с него. Нищо няма да постигна. Само ще изхабя време и нерви. Пък и к'во трябва да му кажа? :neutral:
Кажи му каквото мислиш искараи си ядът които си събрала,щот и аз го сабирах сабирах в себе си и избухнах в много неподходящ момент...Щом не искаш да си го искараш на него,защото явно го обичаш намери нещо или някои на които да излееш сичките си емоциии...И късмет...

prettyIdeath
11-27-2007, 12:31
Нема ли да се намери още някой негов приятел "клюкарка" и да ти изпорти к'ви ги върши? А и па на тебе ти се чудя на акъла как го търпиш такъв?! :?

bungle
11-27-2007, 12:50
:cry:

Няма кой да го изпорти.
Мамка му, лесно ми минава. След още 2 часа и ще съм нежна и добра....

ra4ence
11-27-2007, 13:34
Изобщо, ама без да се замисляш го зарязвай. Всичкото това само те изтощава психически,а и физически,сигурно. Била съм в подобна ситуация и краят беше въпрос на време. Всички ме съветваха да сложа край,но аз - не,та не! Исках да го изживея и да съм сигурна,че не изпускам..голямата любов хаха ;) Боже...
Зарязвай го и си живей живота мила \:D/

bungle
11-27-2007, 14:23
Изтощава ме, даааа.
АМА аз ГО ОБИЧАМ. :smt008

Harum_Scarum
11-27-2007, 14:30
Изтощава ме, даааа.
АМА аз ГО ОБИЧАМ. :smt008
Да явно и тои си има добри черти заради които да го обичаш,всащност никои не можи да ти наложи какво да правиш ти си решаваш.....

bungle
11-27-2007, 14:33
То това е ясно.
Ама не знам сега к'во да правя.. :-o :-o :-o

ra4ence
11-27-2007, 14:39
Хем сърби,хем боли,а :?

Времето ще покаже :)

bungle
11-27-2007, 14:42
Да, и аз това казвам.

Момчето ми е супер, само където като изтрещее и :shock:
Дори тази година ще караме Коледа заедно, ебаси, като семейство! Така де, това си е голям жест. И все пак, той е далеч от мен и не знам какво да си мисля. Особено като знам какви готини мацки има покрай него, а и неговия характер.. :x Пък и с тия изцепки, където ми ги прави.. :-s

SINDEL
11-27-2007, 14:54
:?
Бънгъл4е, говори с твоя да те остави да дишаш малко. аз разбирам ревност, ама все пак това неговото си е тормоз. Все пак е адски изтощително непрекъснато да те подозира така. Или по4ни и ти да му пилиш на главата по същия на4ин, да види хубаво ли е

bungle
11-27-2007, 15:11
SINDEL, момиче, аз вече се страхувам да говоря с него. Не знам как ще го приеме. На моменти му прищраква нещо и не знам как да го успокоявам. Ето, днес му прищрака за "кръшкането ми". К'во ти кръшкане, к'ви ти 5 лева?

Следобяда го оставих намира. Едва сега му пуснах някакъв жалък СМС... ами, липва ми, бе, хора. За к'во трябва да правим стойки и чалъми като е на другия край на България?
Аз вярно с почти никой не се виждам. Скоро той ми каза да съм си живеела живота него докато го няма. Той хубаво го казва, ама май не е така.
Толкова тъпо ми стана, че ме обвинява без повод.. Обаче и смешно - казах му, че вероятно са му казали как въртя по цяла нощ гюбеци в Дай Дай :lol: :lol: :lol: Мразя, когато слуша някакви недоебани пикльовци!

nelly_tss
11-27-2007, 16:10
:lol: :lol: :lol:

Е, па, мерси. Все някой да го оцени. Хахахах

xax i moq e syshtiq i go tyrpq 1 godina i 5 meseca tai che ne si edinstvena spx .. hora razberete mega trudnoto e da si tolkova vreme s nqkoi da go obichash adski mn i izvednyj da mu kajesh che kysate prosto... samo che pri men ima razlika nachi toi ne iska az da se zabavlqvam da hodq po kuponi takia ralti apsurt .. ama i toi syhsto ne hoi nikade .t.e izliza si tam s frs ama po kuponi i t.n. ne!..izbqgva momicheta mn rqdko govori s tqh a az prosto hem iskam da si govorq sys sichki ama i ne moa da se otkaja ot neo..

koalka
11-27-2007, 18:09
Най-добре остави нещата така, като не иска да ти вярва - не можеш да го убедиш, ама и ти си си малко виновна, че си казала нещо, което не е вярно...
Е, вярно е, че и ти трябва да си гледаш кефа.Всеки ден се запива някъде, почти и какво?Ти си седиш вкъщи и чакаш да ти звънне(примерно).Но честно да ти кажа, аз нямаше да търпя това - да флиртува с всяка срещната и да кара една жена да се чувства желана...това е гадно.

Octofunk
11-27-2007, 19:35
Абе каквото и да си говорим, ти утре ще му се обадиш и ще му говориш миличко и пак ще си е по-старому нали така? (съдя по всичките ти постове това). Тъй че от какъв зор си направила тая тема? За да "докажеш" пред себе си, че си силен характер? Айде недей... :roll:

bungle
11-27-2007, 19:40
Я трийте темата.
Исках да ми мине. Мина ми.