PDA

View Full Version : С пресата ... КОСОПАД !?!



omny
11-27-2007, 11:39
Аммм искам да се обърна към всеки тук който малко повече разбира от " Хрониките на пресата, ЧАСТ 1ва - Изправянето " или на кратко казано - какво точно се случва с косата ти ... предпочитам лични отзиви, не научни обяснения .... ммм в смисъл дооо колко време почва да ти капе яко косата ... естествено е, че това е пърсанъл дифърънс, но все пак смисъл би трябвало да има някакво общо време .... използвам и вакса - това ускорява ли ..... щото си дърпам косата секи ден - нищо че ми разправят МАКС 2 пъти седмично - аз през просото :D мене и гола глава ми тича - цел живот гола кратуна бех ... таааа да благодаря предварително за милите отговори :)

oTPoBHa
11-27-2007, 11:43
копеле, ти си Гей , можеш да бъдеш горд с това.. :grin:

Сега нека някое фешънско модерно чалгарче ме опровергае.. :grin: :grin: :grin:

omny
11-27-2007, 11:54
Емии шанс ... ..мн е яко, че в БГ хората се определят по косата :) супер е ! .... радвам се за вас ей :) .... наистина имате страхотни критериии :) ... аааа чакай - и по музиката :) .... Айде народееее ... нека сички слушаме една и съща музика и нека бъдем сички с къси коси и да не се възползваме от благата които някои хора създават ..... давай батка .... сички нека сме като барбароните еднакви :) ... супер ще е ... да се виждаш на всякъде ...... незнам наистина Отровна ако определяш хората по косата ... наистина те съжалявам ... ;) щото от коса до характер и потенциал ииии вкус разбира се има мн голяма разлика .... просто по тази тема ми е дооо ..... да - да говоря ... еммм успех :) :roll:

omny
11-27-2007, 11:57
сега, разбира се, че винаги ще си има хора като теб да определят хората по връзките на обувките ... това е така ... също ... абе да - винаги ще си ги има " Хората от форума " които като чакалчета чакат новия чалгар да дойде да го хранят (бай дъ уей - слушам музика която вероятно дори не си чувала до сега ) ..... а това ми било място където да споделяш и да подкрепяш ... :) =D>

Liar
11-27-2007, 12:00
Дърпаш си косата всеки ден и я мажеш с разни лайна като вакса и очакваш да не капе...Ми тя се изтощава,накъсва се...Трбява да спреш за известно време и да използваш маски и ампули за подхранване на косата и косопад.

omny
11-27-2007, 12:02
ммда благодаря ... аз принципно от 2 седмици правя баш това де нооо просто се подготвям за да знам ... благодаря :)

Liar
11-27-2007, 12:06
Е,щом го правиш от две седмици отрицателния ефект няма да го видиш скоро,даже може да е минимален,зависи.Използвай качествени стилизаращи продукти и маски, а ако до сега не си ползвал кристали за коса-вземи си,предпазват до някаква степен косата от влиянието на пресата =)

IdiOtKa
11-27-2007, 13:15
бай дъ уей - слушам музика която вероятно дори не си чувала до сега
чалга ....епа и ние сме я чували таз музика !!
.. ..мн е яко, че в БГ хората се определят по косата Smile супер е ! ... никой не те съди по тва с каква коса си ...мно дуре загряяш за кво ти се лафи не се прави ...и кво викаш , кога ше ходим на маникюр ... начи ся е модерно червено викам такав лак да си сложиш ... !! [-X [-X

GaBiIi__
11-27-2007, 13:49
awe pi4 spx az ot 2 godini seki den se izpravqm s iutiq i o6te imam kosa taka 4e ako polzva6 podxranva6ti maski np pri mene nqma kosopad za sega ;) ;) ;) ;)

DisciplineAndOrder
11-27-2007, 21:43
Автора май много обича барбароните. :) Все за тях говори :lol:
Аз много се кефя на мъже с дълги коси.Ама не с бритончита и прочие простотии...Я се подстрижи нормално и не се прай на педал

ИдИоТкЕ,къв червен ба...? Дъ живей цикламеният уеко мангалски цвят! :grin:

GaNGsTa`Gi®l
11-28-2007, 13:25
... начи ся е модерно червено викам такав лак да си сложиш ... !! [-X [-X
Абе добре ли си как ще се лакира в червено.. то е мн модерно тва и сички се лакирват така.. :( ще се слее с останалите ... ще бъде един от тях...от.. БАРБАРОНЧЕТАТААААААААА :grin:

IdiOtKa
11-28-2007, 14:55
... начи ся е модерно червено викам такав лак да си сложиш ... !! [-X [-X
Абе добре ли си как ще се лакира в червено.. то е мн модерно тва и сички се лакирват така.. :( ще се слее с останалите ... ще бъде един от тях...от.. БАРБАРОНЧЕТАТААААААААА :grin:

оо да забравих че той е индивидуалист ....няма нищо че е с така комерсиалната в момента причесчица с киченца .... но нали той е индивидуалист ....аа станал някво псевдо хаусарче ...ае мани мани те всички са супер индивидуалисти пак се еднакво ходат ?!

Seducti0n
11-28-2007, 16:38
Хей,хора,нима е толкова важно за вас,дали автора на темата е хомосексуалист или не?Не можем да говорим за индивидуализъм в неговия случай,откъм прическа,защото е всичко друго но не и оригинална.Но пък от друга страна,като си се харесва момчето така,нека така да си се носи. :)

По темата-Поспри се момко с това ежесневно "пресиране".Колкото и маски да правиш на косата си,колкото и да я подхранваш няма как да не и навредиш.Успокояваш се,че я пазиш а не е така.Пресата я съсипва,поради силната температура.

Дай малко отруск на горкичкия уред,че и на него не му леко. :? :-D

Baby_b
11-28-2007, 18:21
Пробвай с отвара от коприва. От първия път дава ефект. При мене действа идеално. Значи отиваш до аптеката и си взимаш 1 пакет коприва- струва 80 стотинки някъде. След като си измиеш косата си поливаш главата с отварата по цялата коса и глава абе сичко поливаш и не изплакваш. Тва действа за косопад, а и подхранва косата. Прави си по-често домашни маски- зехтин и мед-действа страхотно, а и други някви . За косопада- не му мисли толкова. :grin:

GaNgStAz
11-28-2007, 20:04
Кво го нападнахте момчето ся ? Както си иска така ще си прави косата.. 8) Тва с отварата от коприва и на мен са ми го казвали.. не съм го пробвала още, но от приятелки знам, че действа :) Пробвай ;)

BoЯе
11-29-2007, 17:33
И аз съм момче и ползвам преса.Само да уточня че изправянето може да доведе до изтощаване,накъсване структурата на косъма,което съвсем не значи косопад.Ще ти препоръчам няколко начина срещу изтощаване.Първо ако пресата ти е по скъпичка,с керамични плочки това е добре за косата ти.Второ отиваш при фризиора си и си вземаш медицински шампоан,балсам за заздравяване на косъма.Добре е и да си вземеш кристали.И последно не прекалявай с ползването на пресата-аз я ползвам само след душ,а не постоянно като ми хрумне 8) Дано съм помогнал

IdiOtKa
11-29-2007, 19:17
И аз съм момче и ползвам преса.Само да уточня че изправянето може да доведе до изтощаване,накъсване структурата на косъма,което съвсем не значи косопад.Ще ти препоръчам няколко начина срещу изтощаване.Първо ако пресата ти е по скъпичка,с керамични плочки това е добре за косата ти.Второ отиваш при фризиора си и си вземаш медицински шампоан,балсам за заздравяване на косъма.Добре е и да си вземеш кристали.И последно не прекалявай с ползването на пресата-аз я ползвам само след душ,а не постоянно като ми хрумне 8) Дано съм помогнал
в началато си се объркала и си писала "аз съм момче".....
ти беше автора на онва с веждите ...
ааа извинявам се на момчето с косата , дето му казах че е гей ...сори маина не си чак толкова гей, щото тва същество бор те бие на н-та степен ... ! ае хора аз ли съм задръстена ?! ..нормално ли е момче да си скуби веждите, да си изправя косата, да си обезкосмява рачичките, да ми лафи за кристали ... аааа ?! да може би аз съм прекалено задръстена !!

BoЯе
11-29-2007, 19:46
И аз съм момче и ползвам преса.Само да уточня че изправянето може да доведе до изтощаване,накъсване структурата на косъма,което съвсем не значи косопад.Ще ти препоръчам няколко начина срещу изтощаване.Първо ако пресата ти е по скъпичка,с керамични плочки това е добре за косата ти.Второ отиваш при фризиора си и си вземаш медицински шампоан,балсам за заздравяване на косъма.Добре е и да си вземеш кристали.И последно не прекалявай с ползването на пресата-аз я ползвам само след душ,а не постоянно като ми хрумне 8) Дано съм помогнал
в началато си се объркала и си писала "аз съм момче".....
ти беше автора на онва с веждите ...
ааа извинявам се на момчето с косата , дето му казах че е гей ...сори маина не си чак толкова гей, щото тва същество бор те бие на н-та степен ... ! ае хора аз ли съм задръстена ?! ..нормално ли е момче да си скуби веждите, да си изправя косата, да си обезкосмява рачичките, да ми лафи за кристали ... аааа ?! да може би аз съм прекалено задръстена !!
:razz: btw ползвам само преса.Нито си скубя веждите,нито си махам космите на ръцете.Ако искам обаче мога и миглите да си оскубя,тва си е мой избор.

BoЯе
11-29-2007, 19:50
btw не си хаби селските мнения за мен>>ето ти сайтче където можеш да поспамиш със хора от твоя интелект forums.data.bg

IdiOtKa
11-30-2007, 11:35
btw не си хаби селските мнения за мен>>ето ти сайтче където можеш да поспамиш със хора от твоя интелект forums.data.bg
хмм е тук второ мнение няма по въпроса ...не съм от най-умните хора и в никакъв случай не претендирам да бъда ..нали се сещаш не може сички да сме умни , красиви и мъдри като теб .... !
и се пак не намирам нищо мъжко в това някой да си скуби веждичките и да си изправя косата .. ...аз съм тъпа и квото още искаш , но ти си гей ...
както жените не трябва да се оригат, да пръцкат и какво ли още не , така и мажете не трябва да се лакират, изправят косата, обезкосмяват(само с 1 изключение) и такива женски процедури .. .
не съм била интелегентна ...абе момче каде отиваш ти .....


и се пак да не бъде офф топик: керамичните преси са най-яки ... !

Marge
11-30-2007, 19:49
Значи, само за сравнеие да ти кажа - изправям си косата от една година всеки-божи-ден, понякога и по два пъти. Топирам я, не ползвам балсам, ползвам много лак за коса, кристали рядко, изправям се на 160градуса. За една година косата ми уредя, но не много. Виждам я че пада доста, примерно след къпане като си изправям косата и по подя има доста доста косми и цялата съм в косми. Но чак примерно като се къпя да ми пада със шепи не! Така че изобщо, ама изобщо да не се притесняваш от пресата ;) Ако настина искаш косата ти да е права си я изправяй, след 3 години примерно ако бочва забележимо да пада, тогава му мисли, до тогава ила мнооого много време ;)