PDA

View Full Version : Нацепена главичка...



DJ_Niko
11-27-2007, 12:34
нз от кво е но от доста време главичката почна да се нацепва и не е гладка като коприна а вече стана набраздена на вадички и при самозадоволяване се зачервява бързо но няма сърбежи и такива работи...не съм правил секс все още...някакви идеи какво може да е и нормално ли е(май не е) ?

Patetu
11-27-2007, 13:46
Може да си хванал какво ли не? Ако си ходил на басейн например. Обикновено какви ли не болести се хващат от басейни - от гъбички до хламиди. Та моя съвет е да ходиш на лекар, не е страшно - ходи на кожен лекар и и обясни.

DJ_Niko
11-27-2007, 15:42
Мда от как се помня всяка година подред съм на море....а последните две години на басейни с много хора....аам се притеснявам ако кажа на наште да не помислят че е от някое момиче и да почнат да ме разпитват... :neutral:

Patetu
11-28-2007, 07:09
Мда от как се помня всяка година подред съм на море....а последните две години на басейни с много хора....аам се притеснявам ако кажа на наште да не помислят че е от някое момиче и да почнат да ме разпитват... :neutral:
Ами ходи сам, в някоя поликлиника, платения преглед е 10лв...

forumer
11-30-2007, 23:39
Ми май вобще не е е нормално и аз имам същия проблем.Май ще трябва да се ходи на урулог и да се пият хапчета и мазила да се мажат :-# :( :-# пич имам същия проблем кожата на главичката се промени не е така гладка и ... абе същотото е като порчочетох според твоето описание ... и аз не съм правил секс все още и мислех че е нещо нормално или деазнам че ще отмине ама са като прочетох темата и :? и се претесних ще говора с наще и ще се ходи по лекари явно... ако искаш да пишемм тука ... :-$

forumer
12-01-2007, 09:46
Признавам се зле съм :-k . Дедазнам мислех, че като съм девствен и нямам симтомите които сам чел в важните теми и се успокоих ...ама са ... в понеделник ще хода на лекар защото трябва .... :-s ама сега съм много притеснен ... DJ_Niko кажи какво е станало при тебе се пак да знам за какво да сам подготвен ...

batkodoki
12-06-2007, 11:53
ами не ползвайте всякакви прехвалени "маркови" боклуци гръмко именувани "интимна козметика".

НЕ ползвайте системно "антибактериални" сапуни, шампоани, гелове с идеята да станете стерилно чисти. тези неща не са за ежедневана употреба върху лигавиците! те променят драстично рН на кожата, изтребват нормалната кожна населеност, премахват естествения много фин защите филм на кожата и резултата обикновено е такъв: страдаща и зле изглеждаща лигавица.

главичките на пишките ви са покрити с нежна лигавица, която е различна от кожата по гърба и корема ви примерно.

има много прост начин да отграничите кое става за половите ви органи и кое не: това което не допускате до лигавиците на клепачите на очите и до лигавицата на устата - със сигурност НЕ става за полова хигиена!
и това важи И за момИчетата!
като не забравяте, че лигавиците по половите ви органи са с пъти по нежни, фини и чувствителни от тези зад клепачите и в устата.

в общия случай е това!

има наистина ред дерматологични заболявания манифестиращи по този начин, но имащите този проблем ползвайте двайсетина дни неутрални бебешки средства за хигиена+бебешки овлажняващи гелове и ако проблема не отшуми - ще се наложи да го обсъдите със спец дерматолог.

forumer
12-06-2007, 14:47
Ми сега се върнах от лекаря ... :grin: :smt040 :grin: умрях от срам докато чаках , но факт не ме издяде доктора...покарзах му пениса си и казах му какъв е проблема той отгледа и не видя нищо притеснително всичко си беше ОК =; ....каза, че това което наричам нацепване е напълно нормално защото когато получавам ерекция и тои се пълни с кръв и обема се yвеличава и се полъчава моито нацепване ... на края преди да излезна ми каза че:"Свикнал си да си гледаш детската пишка, и че се променяла ...." След което по пътя до нас.... много радостен, че сам здрав.

Patetu
12-07-2007, 10:59
Браво, много се радвам за тебе :)

foreverr
12-07-2007, 11:42
Браво, много се радвам за тебе :)i az taka :-)

dixo
12-07-2007, 22:11
lele az ako bqh na teb 6tqh da umra ot sram da otida da si sabuq ga6tite i da mi kajat 4e ni6to mi nqma :-# ](*,) ](*,)

Patetu
12-10-2007, 07:31
lele az ako bqh na teb 6tqh da umra ot sram da otida da si sabuq ga6tite i da mi kajat 4e ni6to mi nqma :-# ](*,) ](*,)
Еее какво толкова, по-добре така, от колкото да си мисли и психясва, че му има нещо.
Нито, ще е първия път дето ще си го показва, нито последния. Но най- важното че нищо му няма :)

forumer
12-23-2007, 21:26
Е...от какво да ме срам, за това отидох.Той доктора да не е врачка ... та да знае какво ми има...трябва да направи преглед .

outofspacE
12-24-2007, 12:11
СЛучил си на доктор ... недай си боже да беше случил на педал :-P :lol: :lol:
И аз сега забелязвам че има такива глупости по главичката,но се успокоих като разбрах каква била работата :smt003