PDA

View Full Version : Какво да правиш като ти отмъкнат момчето което харесваш?



crazy_lazy_girl
11-27-2007, 13:37
Здравейте!!!!Пак съм аз!!!Този път маи наистина сгафих :!: :cry: Харесвам си близнаци(всъщност само единя).До преди няколко дни единят си имаше приятелка(но не този който си харесвах),а сега е точно обратното!!! :-x Можеби аз сгреших,че още от началото като го харесах не се запознах с него и сега ме е още повече срам!Кажете какво да направ за да спра да се самозалъгвам :?: Само да отбележа,че една моя приятелка ми каза да тръгна с другия близнак,но аз не искам защото те дори че са близнаци са различни!!!Плюс това аз него не го харесвам!Моля ви много помогнете ми!!! :!: 8-
devil_girls_
T.6.

prettyIdeath
11-27-2007, 13:47
Честно да ти кажа... нищо не разбрах от това което си написала... Но ще отговоря на заглавието . Когато ти отмъкнат момчето което си харесваш, се примиряваш и чакаш ,ако наистина го харесваш,докато скъса с сегашната си приятелка (но без да помагаш) и когато е сам.. ТИ СИ!

MiMcHeToOo
11-27-2007, 14:10
Въобще не разбрах темата .. :neutral:

ra4ence
11-27-2007, 14:17
Относно близнаците - не си трови нервите с такива истории. Ако тръгнеш с единия,ще мислиш за другия и обратното. Вземи се огледай за някое др момче :)
А как да си върнеш момчето,което харесваш - ако той не го иска,няма как да го направиш. Оставяш нещата по течението на реката.

KpuCuTo0o
11-27-2007, 14:57
Относно близнаците - не си трови нервите с такива истории. Ако тръгнеш с единия,ще мислиш за другия и обратното. Вземи се огледай за някое др момче :)
А как да си върнеш момчето,което харесваш - ако той не го иска,няма как да го направиш. Оставяш нещата по течението на реката. Това какво ще рече, ако ти примерно си момче да не тръгваш с момиче, което си има близначка, щото ще харесаш сестра и.. тъпа логика.. :-({|= Мога да ти кажа, че повечето двойки близнаци се различават не само визуално, но и по характер и държане...
:x А по темата.. ами, ако той си има приятелка в момента не можеш да направиш нищо друго, освен да чакаш... :(

Harum_Scarum
11-27-2007, 15:01
Много се оплетох в исорията за близнаците(можеше да ги номерираш близнак1 и близнак2 като по алгебра :D )но по въпроса в заглавието
кат някои ми отмакне тоз които харесвам и почват да хвартчат перушини и за напред забравя да пипа неща коит ме кефят :D :D :D

ra4ence
11-27-2007, 15:01
Нека да тръгне с близнака,стига да не мисли за другия :) Това имах предвид

bungle
11-27-2007, 15:02
Правиш скандал... O:)

N0_feAR
11-27-2007, 15:20
оуу обърках са нещу...как така единия близнак не си го познавала, а пък приятелка ти предлага да тръгнеш с другия близнак....абе нали....както и да е...
Отговарям на заглавието: Търпение му е рабоатата. Раздели ли се със сегашната си приятелка ( С или БЕЗ твоя инициатива) ти си на ход ;)

koalka
11-27-2007, 19:46
Еми, примири се...има си приятелка, явно не те харесва.А с другия няма смисъл да тръгваш - близнаци са, ама са с различни характери.

INF3RNO
11-27-2007, 20:39
Uf maiko kakvo tolkova ne sa razbrali ot temata ti ne mi e qsno.Ne q pro4etox do krai a mi stana predelno qsno za kakvo govori6.Zna4i vij purvo da ti kaja,4e vsi4kite mi priqteli i poznati me tursqt samo i to4no za takiva ne6ta SUVETI,SUVETI I PAK SUVETI
Imal sum tolkova mnovo vruzki za 20 godi6no mom4e,4e prosto ti e bedna fantaziqta.Vijdal sum tolkova razli4ni xarakteri i jivota taka me e obluskal,4e v momenta i paris hiltan da iska da mi e gadje 6te ima da 4aka da q udobrq.
Kakto i da e sega po temata.
Vijdam,4e si pada6 po ednoto brat4e blizna4e.Ami ok sega toi kato se zadqva tam s nqkoq ne ozna4ava,4e rabotata trqbva da e seriozna.Ponatisni se ti pove4e.Napravi taka zapoznaite se purvo.Kaji mu to4no tiq dumi "Ti oba4e me kefi6 pove4e ot brat si ni6to li4no ama 6te ima6 li ne6to protiv da izlezem na kafe da si pogovorim" Garantiram ti,4e nqma da otkaje usobenno,ako si nqkoq simpatqga.Prosto ne vijdam za kakvo da go pravi.Tam kato si izdeistva6 edna sre6ta e tvoq zlaten moment da se durji6 xem palavo i da se zaka4a6 s nego xem i da si leko nedostupna,ako razbira6 za kvo ti govorq.
Togava na kraq na sre6tata prosto nqma kak da ti otkaje,ako podade6 mucunka i zatvori6 o4i.Toi 6te se pribliji i 6te te cunka :)
No zapomni edno,ako ti xvane glavata tova ozna4ava,4e si te e xaresal dosta tai kato nie mom4etata xvanem li glavata na momi4eto iskame tq da e stabilna i da ne ni bqga ot tova koeto sme i prigotvili.Az samo priqtelkata si celuvam taka strastno.No i da ne go napravi m/y ne se ot4aivai moje prosto da e oburkan i samo da se otturve na momenta ili puk da e prosto pritesnitelen :)
No ne kazvam,4e moita teoriq vaji i puk za vsi4ki muje.Prosto ti dadox primer,ako te xvani za glavata kakvo ozna4ava pone 95% e tova
Cqlata rabota se svejda do kafeto.V edna sre6ta e lesno da si zabaven prez cqloto i vreme,no nai vajni sa na4aloto i kraqt.A nai sladko e kogato momi4eto samo si prosi celuvka togava prosto ne mojem da vi ustoim :)

kifla
11-27-2007, 22:15
Неможеш да си върнеш нещо ако и то не го иска :P Аз си мислех ,че мога да си върна любим човек ама нестана....по -добре е да си трае човек ,ако пак се срещнете ако той пак иска да е с теб и ти с него ..радвай се нека да бъде така !Ако не примиряваш се :-k