PDA

View Full Version : Моля вИ ЗА СъВеТи...



divanetyyy
11-27-2007, 12:57
Леле,hora,mn сам объркана...Съжалявам,ако има на места правописни грешки,това е защото ползвам кирилизатор...Значи:влюбена сам в две момчета от моето училище...всеки ден мисля за това кой повече обичам и кого да избера,но стигам до извода,че не мога да избера един...
Първия: запознахме се още на първия учебен ден,и оттогава си говорим,разкарваме се заедно в даскало и по кафетата....Държи се страшно мило с мен и е мнмн забавен и луд...Не се виждаме извън даскало,защото сме от различни квартали.Всеки ден ме прегръща,и то пред цялото даскало...и сички ме питат да не ходя с него...значи така изглежда отстрани...
Другия: с него пак живеем на 2-3 улици един от друг.Него пак изобщо не го познавам...Понякога ходя в кафето,в което и той,и оттам го знам.а през лятото ходих всеки ден там,и той и преди,и сега само ме гледа,и приятелите му и те...Нз кво става-като мина в даскало покрай тях,и всички се обръщат към мен и ме гледат...мн странно...аз още от лятото искам да се запозная с него,но...мн ме е срам,не знам кво да му кажа за да не се изложа...Знам,че мн хора 6а ми кажат че е срамежлив,и затва още не се е запознал с мен...Но той познава супер много момчета и момичета,и изобщо не е срамежлив...Но когато се засечем двамата някъде,тогава става мн срамежлив....
Хора,знам че изписах цял роман,но просто чуствам,че трябва да си излея на някого какво ми е...а ако ви се намерят съвети за мен...много ще съм радостна...Моля ви,знам че не можете да ми кажете кой да избера,но поне ме посъветвайте как да сваля единия,и как да се запозная с другия...то накрая 6а си проличи кой трябва да избера... 8-[ 8-[

RunawayLove
11-27-2007, 13:06
ami az ako bqh na tvoe mqsto bih izbrala purviq :) mojebi za6toto go poznavam ii za6toto moje da go obi4am naistina...dokato drugiq nito znam kakuv e moje sled vreme da me razo4arova :? kato ne go poznavam...

MiMcHeToOo
11-27-2007, 13:08
От два стола та на земята.. Недей да забиваш единия а през тва време да се запознаваш с другия.. Глупаво е.. !

ra4ence
11-27-2007, 13:20
Играй на сигурно!
С първия пробвай.

Patetu
11-27-2007, 13:41
хммм позната ми е тази работа... :oops:
Ми какво да ти кажа, аз ходих с едно момче, 7 години след неуспешната ми връзка, която беше по-скоро навик, сега съм с най-готиния и най-сладкиа мъж на света. Много беше трудно да се реша с кого да бъда, но ще ти цитирам какво ми каза моя " никога не е сигурно, дали нещатата ще потръгнат, но и да не потръгнат, значи е по-добре било за теб"..
та аз рискувах и спечелих... пожелавам тиУСПЕХ, но избери все пак някой :)

hristowow
11-27-2007, 13:51
Моето момиче... ако ти не знаеш кого искаш... аз не мога да ти помогна. Трябва сама на себе си да изясниш кого цениш повече. Ако не знаеш, то тогава зрежи ги и двамата, защото явно не ги харесваш.

Harum_Scarum
11-27-2007, 13:54
Според мен трябва да се пробваш и със двамата...Кои знае може би пак да си допаднете с 2 по-вече кат се опознаете...

partychild
11-27-2007, 15:03
ami az ako bqh na tvoe mqsto bih izbrala purviq :) mojebi za6toto go poznavam ii za6toto moje da go obi4am naistina...dokato drugiq nito znam kakuv e moje sled vreme da me razo4arova :? kato ne go poznavam... Дам ;-)

sweetlof
11-27-2007, 16:25
Определено първия.Виж сега познавате се, той се държи мило, прегръща те това значи че има някакви чувства към теб, но се съмнявам да са приятелски.Остави втория щом все още не е решил да се запознаете значи е голям страхливец.Но ако си решила че втория е за теб тогава не давай надежди на първия защото ще нараниш чувствата му само заради един мираж.

divanetyyy
11-27-2007, 17:26
Е да,знам,че втория е по-добро решение,обаче...спира ме това,че сме от различни квартали...и освен в даскало,няма къде другаде да се видим...а към другия имам мн странно привличане...нещо мнмнмн ме влече...не знам какво е... ](*,)

sladku_bebzi
11-27-2007, 17:36
Първия си го опознала и го харесваш, а втория според мен ти е просто симпатичен, все пак вие дори и не се познавате!

koalka
11-27-2007, 17:44
ВЛЮБЕНА и в двамата...момиче, кой ти ги вкарва тия филми?
Първо, второто момче не го познаваш и второ - не може да си влюбена в двама, аз само да ти кажа...
Избери първия, по-добър вариант ми се струва.