PDA

View Full Version : Най-добри приятели, а след това - врагове



OutSider
11-27-2007, 14:13
Ами....работата е там, че аз съм нещо като аутсайдер в класа(не точно но близо до това) та...на скоро се скарах с най-добрия си приятел и са сме първи врагове. И тои постоянно гледа в даскалото да ми направи нещо(ние сме в един клас)...в смисал обикновени неща като да ми подложи крак да ме спъне,да ме обиди пред класа или в междучасието пред даскалото, да ме замеря с разни наплюнчени и изстреляни през разглобена химикалка хартийки.А аз не мога да му отвърна, защото ако стане бой...аз сам по-слаб от него и...А пък имам и здравословни проблеми и един хубав бой може да ме вкара без проблем в болница...Та въпроса ми е как да му го върна...как и аз да го злепостава без да съжалявам после за това.
До скоро бяхме бест френдс и аз знам доста неща за него, които той няма да иска да изезат наяве като например, че по негови думи "просто от любопитство" е правил свирки на няколко момчета, но така ще злепоставя и тях. А и не вярвам някой да ми повярва, тъй като изобщо не изглежда и не се държи като гей.
Хора кажете плс какво да права защото вече не издържам в даскалото. Така като ви разказвам може би си викате какво толко никой не е умрял от малко заяждане с него обаче това наистина вече не се издържа. То ако беше малко и само от време на време разбирам обаче този тормоз и това унижение нещо става всяко междучасие и дори често и в часоветв :( :( ](*,) ](*,) :-k

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Dundy
11-27-2007, 14:36
Еми нз,напсувай го,кажи му че се държи супер тъпо.Можеш да му кажеш,че знаеш че е прал свирки.А пък и да кажеш наяве тфа за свирките може да не споменаваш другите и да кажеш просто някои

hiro
11-27-2007, 14:50
V mnogo delikatan situacia si priatel!Pri vsi4ki pologenia mislia 4e ako go zlepostavish shte iziadesh boia :o
Po dobre opitai da govorish s nego i da se sdobrite tova e nai dobroto koeto mogesh da napravish!

Presley
11-28-2007, 07:46
Не ви энам на колко сте,обаче се държите като дечица :D Вместо да се иэлагате,седнете един път ,поговорете си и се иэяснете.Като няма да сте приятели (не ви энам какво делите или кой на кого эавижда),просто не си правете номера като в детската градина.Още по-хубаво ще е да се сдобрите.Та така.Иэобщо не се эанимавай с такива глупости.

OutSider
11-29-2007, 12:16
Еми...то аз мога да се раздрънкам за всирките, но не го права поради две причини:
1.Никой няма да ми повярва
2.Когато той ми спорели това бяхме наистина много добри приятели и ако разкажа на някой нещо,което той ми е доверил, ще ми стане мн гадно, защото наистина държа на думата си и мн мраза предателите.
Presley`n`Sum е прав/а, че тва нещо е наистина децко.И двамата сме на по 16години и той е най-големия лигльо, който някога съм срещал. Абослютно няма смисъл дори и да се опитвам да говора с него, защото той просто е от типа хора, които чуват само това, което искат. Когато бяхме фр мн често се е случвало да му кажа мнението си по даден въпрос и да го критикувам, но той отказва да схване това което казвам. Дори и да му обяснявам като на 3годишно дете,все едно си говоря сам.
А наистина МН ме нерви. Скоро време ще взема да го злепоставя пред всички, ама така хубаво ще го злепоставя, че ще го помни цял живот. Нищо, че после може пак да съм в гипс или в болница...свикнал съм. :booooomb:

gerity
11-29-2007, 12:44
пфф и на мен ми е познато с уж наи-дората ми приятелка,само че не ме излага пред даскалото,а наговаря съучениците ми срещу мен един ден ме изнерви и се сбихме после се разреваа и ми се извинява,но пак продължава със старите си интриги и ако не ме издържат нервите имам нейни голи снимки и мисля да ги пусна в нета да ги видчт вси4ки от даскалото пък и на всичкото отгоре и имам паролата за скайпа и така знам вси4ко за нея и съм една кра4ка напред помисли си хубаво,как може да си го върне6,но без бой 6тото няма голям ефект или пък както са казали приятелите си дръж близо,а враговете о6те по-близо аз така и правя и ефекта е доста голям :-P

HePeAJIeH
11-29-2007, 14:06
В случая си в ситуацията "Давид и Голиат".Ако кажеш тази случка за свирките ще си изядеш боя.Имаше една много добра мисъл-"Думите нараняват повече от сабята".Щом искаш мъст злепостави го! Ако идва да те бие отбранявай се! Имаш крака и ръце все пак и ако ги използваш рационално можеш и да го надвиеш.Успех и лек ден! :wink:

sasha_90
11-29-2007, 14:29
:? Ако го злепоставиш със сигурност ще изядеш боя.Така,че недей!По-добре опитайте да решите проблемите помежду си.

belerofone
11-29-2007, 14:30
Ами....работата е там, че аз съм нещо като аутсайдер в класа(не точно но близо до това) та...на скоро се скарах с най-добрия си приятел и са сме първи врагове. И тои постоянно гледа в даскалото да ми направи нещо(ние сме в един клас)...в смисал обикновени неща като да ми подложи крак да ме спъне,да ме обиди пред класа или в междучасието пред даскалото, да ме замеря с разни наплюнчени и изстреляни през разглобена химикалка хартийки.А аз не мога да му отвърна, защото ако стане бой...аз сам по-слаб от него и...А пък имам и здравословни проблеми и един хубав бой може да ме вкара без проблем в болница...Та въпроса ми е как да му го върна...как и аз да го злепостава без да съжалявам после за това.
До скоро бяхме бест френдс и аз знам доста неща за него, които той няма да иска да изезат наяве като например, че по негови думи "просто от любопитство" е правил свирки на няколко момчета, но така ще злепоставя и тях. А и не вярвам някой да ми повярва, тъй като изобщо не изглежда и не се държи като гей.
Хора кажете плс какво да права защото вече не издържам в даскалото. Така като ви разказвам може би си викате какво толко никой не е умрял от малко заяждане с него обаче това наистина вече не се издържа. То ако беше малко и само от време на време разбирам обаче този тормоз и това унижение нещо става всяко междучасие и дори често и в часоветв :( :( ](*,) ](*,) :-k

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Здравей ,
Прочетох внимателно написаното от теб....Не разбрах обаче защо сте се скарали с това момче.....Каква беше причината и би ли я споделил.....
Чета също какво се случва в училището ти.....Не знам на колко си но това което ти причиняват е прекалено тъпо , загубено , и според мен изключително незряло.....Униженията са много лош начин да си отмъщаваш на някого....Допускам , че ти се иска да си върнеш по същия начин по които третират и теб....ТОва би било най-лошото което можеш да напаравиш в тази ситуация.....НЕ казвам да търпиш но определено те съветвам да НЕ споделяш това което приятеля ти някога ти е споделял....Така само ще подхраниш злобата и то не само неговата но и на класа и знам ли още на кого.....Постъпвайки така няма да оправиш положението....
МОже би ако обясниш точно как сте се скарали....МОже би ако опиташ да говориш с него.....Омже би има и по лесно решение....
Виж сега...От написаното не мога да ти кажа как да продължиш....НЕ вярвам и някой да може.....

Надявам се да чуем нещо повече от теб скоро....с едничката идея да порвим положението.....

Това не е първият такъв проблем....Всеки е стигал до такова положение.....Пич ....НА мен най-добрия ми приятеб ми счупи ръката а аз на него носа....Все още сме приятели вече 6та година .....а сме се карали....Затова ти казвам.....Решение може да се намери....Ак искаш сподели както казах повече .....Ако ли не остава ти едниствено да дерзаеш ......

Всичко най от мен....И не се предавай....

DevilWish
11-29-2007, 17:55
Sledvasthiq pyt kato ti se naprai ne mu pokazvai ,4e si izpla6en i kaji "A we ei svirkadjiq ostavi me ,4e po4va6 da me qdosvash ve4e" :| :|

Lacey
11-29-2007, 19:53
:? Ако го злепоставиш със сигурност ще изядеш боя.Така,че недей!По-добре опитайте да решите проблемите помежду си.

belerofone
11-30-2007, 13:51
:? Ако го злепоставиш със сигурност ще изядеш боя.Така,че недей!По-добре опитайте да решите проблемите помежду си.

Както го е описал ми се струва че може и да не стане това с резрешаването помежду иммм....
Но пък понякога може да се изненадаш какво става с няколко думи или дори цели изречения....

Айде дерзай ....

PaChanGa_GiRl
11-30-2007, 14:09
Ми не знам к'во да направиш, ама в никакъв случай не разкривай негови тайни, т'ва е адски тъпа постъпка, няма да обяснявам защо. Аа.. и кой клас си ?

OutSider
12-02-2007, 15:54
Ми не знам к'во да направиш, ама в никакъв случай не разкривай негови тайни, т'ва е адски тъпа постъпка, няма да обяснявам защо. Аа.. и кой клас си ?

Ами 10ти клас сме и нямам намерение да разказвам за свирките, защото когато той ми довери тва бяхме фр и са няма само защото сме се скарали да си отварям устата и да разкавам, това което ми е споделял.

~Jenito93~
12-02-2007, 16:43
Ами....работата е там, че аз съм нещо като аутсайдер в класа(не точно но близо до това) та...на скоро се скарах с най-добрия си приятел и са сме първи врагове. И тои постоянно гледа в даскалото да ми направи нещо(ние сме в един клас)...в смисал обикновени неща като да ми подложи крак да ме спъне,да ме обиди пред класа или в междучасието пред даскалото, да ме замеря с разни наплюнчени и изстреляни през разглобена химикалка хартийки.А аз не мога да му отвърна, защото ако стане бой...аз сам по-слаб от него и...А пък имам и здравословни проблеми и един хубав бой може да ме вкара без проблем в болница...Та въпроса ми е как да му го върна...как и аз да го злепостава без да съжалявам после за това.
До скоро бяхме бест френдс и аз знам доста неща за него, които той няма да иска да изезат наяве като например, че по негови думи "просто от любопитство" е правил свирки на няколко момчета, но така ще злепоставя и тях. А и не вярвам някой да ми повярва, тъй като изобщо не изглежда и не се държи като гей.
Хора кажете плс какво да права защото вече не издържам в даскалото. Така като ви разказвам може би си викате какво толко никой не е умрял от малко заяждане с него обаче това наистина вече не се издържа. То ако беше малко и само от време на време разбирам обаче този тормоз и това унижение нещо става всяко междучасие и дори често и в часоветв :( :( ](*,) ](*,) :-k

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3
Е щом си се скарал с най-добрия си фр защо не се сдобрите а веднага започвате да си правите гадни номера. А ти пък защо трябва да му отмъщаваш?! Разберете се!

belerofone
12-02-2007, 18:20
Ми не знам к'во да направиш, ама в никакъв случай не разкривай негови тайни, т'ва е адски тъпа постъпка, няма да обяснявам защо. Аа.. и кой клас си ?

Ами 10ти клас сме и нямам намерение да разказвам за свирките, защото когато той ми довери тва бяхме фр и са няма само защото сме се скарали да си отварям устата и да разкавам, това което ми е споделял.

Интересното е , че в 10ти клас може да се скарате толкова тежко , че да се стигне до мръсни номера или дори до идеи за отмъщение......Никак не ми се нрави това но пък ето какво мога да ти кажа.....Ако ти държиш това приятелство да просъществува , а с "врага" ти все още може да говориш ....направи една среша очи в очи и си кажете каквото имате да си казвате.....Все още не разбрахме защо сте се скарали но вярвам че е абсолютно възможно да се оправи положението....

Пич казвам ти....Задръж приятелите си от гимназията защото в университета няма да ти е лесно да създадеш такива.....Казвам едва сега защото едва сега оценям приимуществата на гимназията.....

Всичко най от мен.....

Sportul
12-02-2007, 20:00
обасни му че не искаш да имаш никво земане даване с него даже и здрасти да не си казвате или кат та злепоставя приемай с шега това коет казва и ши види че не се засягаш ноо го приемаш на вътре ши спре ни са притиснявай

Sportul
12-02-2007, 20:19
аз съм единствено дете(не съм дете де) не е вярна за егоизма от де го измислихте бе хахах

belerofone
12-03-2007, 11:38
аз съм единствено дете(не съм дете де) не е вярна за егоизма от де го измислихте бе хахах

Е сега айде.....Ти си изключение вероятно , но правилото е в повечето случаи вярно....

Кой го е казал това?

ANTIHUMAN
12-05-2007, 19:26
Еми...то аз мога да се раздрънкам за всирките, но не го права поради две причини:
1.Никой няма да ми повярва
2.Когато той ми спорели това бяхме наистина много добри приятели и ако разкажа на някой нещо,което той ми е доверил, ще ми стане мн гадно, защото наистина държа на думата си и мн мраза предателите.
Presley`n`Sum е прав/а, че тва нещо е наистина децко.И двамата сме на по 16години и той е най-големия лигльо, който някога съм срещал. Абослютно няма смисъл дори и да се опитвам да говора с него, защото той просто е от типа хора, които чуват само това, което искат. Когато бяхме фр мн често се е случвало да му кажа мнението си по даден въпрос и да го критикувам, но той отказва да схване това което казвам. Дори и да му обяснявам като на 3годишно дете,все едно си говоря сам.
А наистина МН ме нерви. Скоро време ще взема да го злепоставя пред всички, ама така хубаво ще го злепоставя, че ще го помни цял живот. Нищо, че после може пак да съм в гипс или в болница...свикнал съм. :booooomb:

Така ........ тормозите а ти е бил истински приятел така ли да го разбирам? Кво мога да те посъветвам ...... :neutral: ще опитам все пак:
Не влизай в болница просто се опитай да поговориш с него по SKYPE.
Ако нестане така дай му SKYPE на мен или на някой друг! Ще оправим нещата! Казвам ти го това щото и аз имам почти същата история( без свирките )
Моята история е различна те са 5-ма Аз един ! Дразнят ме и се ебават с мен! Това което незнаят ,че аз не се дразя но винаги има време да ми кипне чайника ... Просто съм по-силен от тях и мога да ги пребия всички ..... просто негознаят!
Еми да ти кажа дай му SKYPE ! Понякога е по-хубаво да се довериш на непознати отколкото на познати (казвам ти го от личен опит)
Еми надявам се това което ти казвам да го направиш аз лично ще дам всичко от себе си да станете пак приятели!
Имам няколко въпроса към теб бих се зарадвал да ми отговориш дори на ЛС:
Отколко време сте приятели?
Защо се скарахте?
Какво мислиш да правиш от тук-нататък?

belerofone
12-06-2007, 12:17
Еми...то аз мога да се раздрънкам за всирките, но не го права поради две причини:
1.Никой няма да ми повярва
2.Когато той ми спорели това бяхме наистина много добри приятели и ако разкажа на някой нещо,което той ми е доверил, ще ми стане мн гадно, защото наистина държа на думата си и мн мраза предателите.
Presley`n`Sum е прав/а, че тва нещо е наистина децко.И двамата сме на по 16години и той е най-големия лигльо, който някога съм срещал. Абослютно няма смисъл дори и да се опитвам да говора с него, защото той просто е от типа хора, които чуват само това, което искат. Когато бяхме фр мн често се е случвало да му кажа мнението си по даден въпрос и да го критикувам, но той отказва да схване това което казвам. Дори и да му обяснявам като на 3годишно дете,все едно си говоря сам.
А наистина МН ме нерви. Скоро време ще взема да го злепоставя пред всички, ама така хубаво ще го злепоставя, че ще го помни цял живот. Нищо, че после може пак да съм в гипс или в болница...свикнал съм. :booooomb:

Така ........ тормозите а ти е бил истински приятел така ли да го разбирам? Кво мога да те посъветвам ...... :neutral: ще опитам все пак:
Не влизай в болница просто се опитай да поговориш с него по SKYPE.
Ако нестане така дай му SKYPE на мен или на някой друг! Ще оправим нещата! Казвам ти го това щото и аз имам почти същата история( без свирките )
Моята история е различна те са 5-ма Аз един ! Дразнят ме и се ебават с мен! Това което незнаят ,че аз не се дразя но винаги има време да ми кипне чайника ... Просто съм по-силен от тях и мога да ги пребия всички ..... просто негознаят!
Еми да ти кажа дай му SKYPE ! Понякога е по-хубаво да се довериш на непознати отколкото на познати (казвам ти го от личен опит)
Еми надявам се това което ти казвам да го направиш аз лично ще дам всичко от себе си да станете пак приятели!
Имам няколко въпроса към теб бих се зарадвал да ми отговориш дори на ЛС:
Отколко време сте приятели?
Защо се скарахте?
Какво мислиш да правиш от тук-нататък?

Далеч съм от мисълта да оспорвам опита ти.....но съм почти сигурен че плана който предлагаш няма да проработи.....На първо масто защото няма да му е приятно на другия че скайпа ме се тръби наляво и дясно в пространството....После че човек който нито той познава нито знае подробности от живота на двамата потърпевши ще прави опити да оправя такива неща....
Освен всичко друго ми се струва малко объркана мисълта ти все още....Вероятно ако изградиш по стройно мисъл ще му стане ясно на този дето му искаш скайпа каква ти е целта....

И без да обиждам обаче запомни едно.....СЪВЕТИ НЕ СЕ ДАВАТ ЗАЩОТО НЕ СЕ СПАЗВАТ ИЛИ АКО СЕ СПАЗВАТ ТИ СЕ СЪРДЯТ ПОСЛЕ ЗА ТОВА.....

ОТ мен всичко най....КАкто е тръгнало ние само спекулираме с историята на пича и до решение няма да се стигнве дакото и той не се активира лекичко....

ANTIHUMAN
12-06-2007, 14:48
Еми...то аз мога да се раздрънкам за всирките, но не го права поради две причини:
1.Никой няма да ми повярва
2.Когато той ми спорели това бяхме наистина много добри приятели и ако разкажа на някой нещо,което той ми е доверил, ще ми стане мн гадно, защото наистина държа на думата си и мн мраза предателите.
Presley`n`Sum е прав/а, че тва нещо е наистина децко.И двамата сме на по 16години и той е най-големия лигльо, който някога съм срещал. Абослютно няма смисъл дори и да се опитвам да говора с него, защото той просто е от типа хора, които чуват само това, което искат. Когато бяхме фр мн често се е случвало да му кажа мнението си по даден въпрос и да го критикувам, но той отказва да схване това което казвам. Дори и да му обяснявам като на 3годишно дете,все едно си говоря сам.
А наистина МН ме нерви. Скоро време ще взема да го злепоставя пред всички, ама така хубаво ще го злепоставя, че ще го помни цял живот. Нищо, че после може пак да съм в гипс или в болница...свикнал съм. :booooomb:

Така ........ тормозите а ти е бил истински приятел така ли да го разбирам? Кво мога да те посъветвам ...... :neutral: ще опитам все пак:
Не влизай в болница просто се опитай да поговориш с него по SKYPE.
Ако нестане така дай му SKYPE на мен или на някой друг! Ще оправим нещата! Казвам ти го това щото и аз имам почти същата история( без свирките )
Моята история е различна те са 5-ма Аз един ! Дразнят ме и се ебават с мен! Това което незнаят ,че аз не се дразя но винаги има време да ми кипне чайника ... Просто съм по-силен от тях и мога да ги пребия всички ..... просто негознаят!
Еми да ти кажа дай му SKYPE ! Понякога е по-хубаво да се довериш на непознати отколкото на познати (казвам ти го от личен опит)
Еми надявам се това което ти казвам да го направиш аз лично ще дам всичко от себе си да станете пак приятели!
Имам няколко въпроса към теб бих се зарадвал да ми отговориш дори на ЛС:
Отколко време сте приятели?
Защо се скарахте?
Какво мислиш да правиш от тук-нататък?

Далеч съм от мисълта да оспорвам опита ти.....но съм почти сигурен че плана който предлагаш няма да проработи.....На първо масто защото няма да му е приятно на другия че скайпа ме се тръби наляво и дясно в пространството....После че човек който нито той познава нито знае подробности от живота на двамата потърпевши ще прави опити да оправя такива неща....
Освен всичко друго ми се струва малко объркана мисълта ти все още....Вероятно ако изградиш по стройно мисъл ще му стане ясно на този дето му искаш скайпа каква ти е целта....

И без да обиждам обаче запомни едно.....СЪВЕТИ НЕ СЕ ДАВАТ ЗАЩОТО НЕ СЕ СПАЗВАТ ИЛИ АКО СЕ СПАЗВАТ ТИ СЕ СЪРДЯТ ПОСЛЕ ЗА ТОВА.....

ОТ мен всичко най....КАкто е тръгнало ние само спекулираме с историята на пича и до решение няма да се стигнве дакото и той не се активира лекичко....

Хмм :? Прав си за съжеление! Еми нищо немога да ти помогна ,просто се вземи в ръце говори с него! \:D/

belerofone
12-06-2007, 15:02
Еми...то аз мога да се раздрънкам за всирките, но не го права поради две причини:
1.Никой няма да ми повярва
2.Когато той ми спорели това бяхме наистина много добри приятели и ако разкажа на някой нещо,което той ми е доверил, ще ми стане мн гадно, защото наистина държа на думата си и мн мраза предателите.
Presley`n`Sum е прав/а, че тва нещо е наистина децко.И двамата сме на по 16години и той е най-големия лигльо, който някога съм срещал. Абослютно няма смисъл дори и да се опитвам да говора с него, защото той просто е от типа хора, които чуват само това, което искат. Когато бяхме фр мн често се е случвало да му кажа мнението си по даден въпрос и да го критикувам, но той отказва да схване това което казвам. Дори и да му обяснявам като на 3годишно дете,все едно си говоря сам.
А наистина МН ме нерви. Скоро време ще взема да го злепоставя пред всички, ама така хубаво ще го злепоставя, че ще го помни цял живот. Нищо, че после може пак да съм в гипс или в болница...свикнал съм. :booooomb:

Така ........ тормозите а ти е бил истински приятел така ли да го разбирам? Кво мога да те посъветвам ...... :neutral: ще опитам все пак:
Не влизай в болница просто се опитай да поговориш с него по SKYPE.
Ако нестане така дай му SKYPE на мен или на някой друг! Ще оправим нещата! Казвам ти го това щото и аз имам почти същата история( без свирките )
Моята история е различна те са 5-ма Аз един ! Дразнят ме и се ебават с мен! Това което незнаят ,че аз не се дразя но винаги има време да ми кипне чайника ... Просто съм по-силен от тях и мога да ги пребия всички ..... просто негознаят!
Еми да ти кажа дай му SKYPE ! Понякога е по-хубаво да се довериш на непознати отколкото на познати (казвам ти го от личен опит)
Еми надявам се това което ти казвам да го направиш аз лично ще дам всичко от себе си да станете пак приятели!
Имам няколко въпроса към теб бих се зарадвал да ми отговориш дори на ЛС:
Отколко време сте приятели?
Защо се скарахте?
Какво мислиш да правиш от тук-нататък?

Далеч съм от мисълта да оспорвам опита ти.....но съм почти сигурен че плана който предлагаш няма да проработи.....На първо масто защото няма да му е приятно на другия че скайпа ме се тръби наляво и дясно в пространството....После че човек който нито той познава нито знае подробности от живота на двамата потърпевши ще прави опити да оправя такива неща....
Освен всичко друго ми се струва малко объркана мисълта ти все още....Вероятно ако изградиш по стройно мисъл ще му стане ясно на този дето му искаш скайпа каква ти е целта....

И без да обиждам обаче запомни едно.....СЪВЕТИ НЕ СЕ ДАВАТ ЗАЩОТО НЕ СЕ СПАЗВАТ ИЛИ АКО СЕ СПАЗВАТ ТИ СЕ СЪРДЯТ ПОСЛЕ ЗА ТОВА.....

ОТ мен всичко най....КАкто е тръгнало ние само спекулираме с историята на пича и до решение няма да се стигнве дакото и той не се активира лекичко....

Хмм :? Прав си за съжеление! Еми нищо немога да ти помогна ,просто се вземи в ръце говори с него! \:D/

Най-лошото в историята е че повтаряме същите грешки.....В историята почти всяка война е завършила със преговори....Това е и което трябва да направиш ако искаш да се държиш разумно.....Все още не знаем какви са темите на преговорите ,но се надявам да се вземеш в ръце както каза АНТИХУМАН и да говориш с него....Не повтаряй вече допуснати вероятно грешки....Най-малкото вземи си поука....

Reed
12-07-2007, 09:38
Абе я запиши как казваш,че ще казваш за свирките и така :D
после може да си изядеш боя,ама поне ще знаеш,че си си отмъстил

ANTIHUMAN
12-08-2007, 23:02
Абе я запиши как казваш,че ще казваш за свирките и така :D
после може да си изядеш боя,ама поне ще знаеш,че си си отмъстил

Пффф туй е много тъпо дето го предлагаш .....
Струва ми се много детско такова :?

Еми освен да се вземе във ръце момчето и колкото и да е невъзможно да се опита да говори с него.
Ако може да кажеш за какво се скарахте?