PDA

View Full Version : Какво да правя?



forever_yours
11-27-2007, 14:24
Minaliq mesec se zapoznah suvsem slu4aino s edno mom4e i vednaga go haresah. Zapo4nahme da se vijdame 4esto(no ne na sre6ti a prosto az uj slu4aino minavah tam kudeto toi se sabirashe s drugi fr). Govorihme si mnogo za nai-razli4ni ne6ta. S vseki izminal den osuznavah 4e zapo4vam da hlutvam po nego vse pove4e i pove4e. Vednuj izleznahme na ugovorena sre6ta. Beshe super. Govorihme si , smqhme se i t.n. Ve4e strashno mnogo go haresvah. Toi mi prizna 4e su6to mnogo me haresva....problema e 4e e ZAET! ima si priqtelka s koqto hodqt ve4e po4ti godina ;( Zapoznah se s neq vednuj....ne mi napravi dobro vpe4atlenie, daje izob6to ne mi dopada(ne go kazvam ot zloba.ako beshe svqstna i hubava shtqh da si priznaq!) i taka vseki put kogato se vijdam s tova mom4e toi ne prestava da mi kazva kolko mn me haresva, kak iska da me celune....no si ima gadje... ;( mnogo mi e gadno i ne znam kakvo da pravq...strashno mnogo go haresvam, no qvno toi ne e gotov da skusa s neq. Kaza mi 4e `6te e nqkvo tupo da i kaje 4e kusat zaradi drugo momi4e`... na men mi prozvu4a sqkash prosto mu e gadno za tva kak tq shte reagira, ne tolkova 4e shte q zagubi...tova pokazva 4e ne q obi4a.
Ako nqkoi vuobshte se zaeme da 4ete tolkova dulga tema, neka kaje kakvo misli ;) blagodarq vi :)

bungle
11-27-2007, 14:26
Тоя, ако го хвана...ще го пребия.
Копеленце.
Извинявай, ама той е едно безочливо тъпо копеленце.

Harum_Scarum
11-27-2007, 14:28
Че е идиот тоя идиот е ама ти за ко си ми зела картинката уеееееееее :cry:

ra4ence
11-27-2007, 14:34
Ако харесваш едини идиот..това какво говори за теб самата? :)
Ако иска нещо ново,ще скъса с приятелката си и няма това да е проблем. Замисли се над нещата.

\:D/

partychild
11-27-2007, 14:41
Защо трябва да ги разделяш олеее писник вече не се занимавай със заети момчета.... :!: Приятелката ми в момента страда за бившия си зареди такива момичета които се забъркват със заети :x Не мисли само за себе си а помисли и за другото момиче как ще страда зареди тебе :!:

Cherkeza
11-27-2007, 14:45
Ми добре представи се, че тръгнете ми после ако си хареса друга ? На теб ще ти е добре ли ?

forever_yours
11-27-2007, 15:00
Da znam 4e ne trqbva da se zamesvam sus zaeti. ne iskam da buda `gadnata` v o4ite na drugoto momi4e koeto 6te strada za nego. prosto ne moga da go zabravq razbirate li? a i edva li 6tqh da hlutna tolkova po nego ako ne mi govoreshe postoqnno kolko mn me haresva i dr takiva ne6ta :(

Harum_Scarum
11-27-2007, 15:12
ем хвани я оная омакни и косата и я насини така че тои да не е познае и така....

forever_yours
11-27-2007, 15:17
ем хвани я оная омакни и косата и я насини така че тои да не е познае и така....

hahah ne si padam po takiva drasti4ni re6eniq... 10x vse pak :P nqkoi da ima drugo predlojenie? :)

rain..
11-27-2007, 15:19
зна4и всички го набедиха момчето за егати гадняря .. ;/
според мен той сигурно наистина да те харесва и да иска да бъде с теб ...а може и просто да търси разнообразие и да го намира в теб ..освен това със сегашната си приятекка може да имат проблеми, да не се разбират, връзката им да е изчрпана, да не се обичат.. но въпреки всичко 1 година си е 1 година.. преживели са адски мн неща заедно и е нормално да му е трудно... просто му дай време да помисли какво иска .. понеже и той не е наясно в момента според мен
п.с. сигурно ще ти прозвучи обезкуражително и гадно, но съвсем наскоро бчх в почти същата ситуацич...само че аз бчх на мястото на това момче.. и ми беяе мн гадно.. с приятеля си не чувствах тръпка,беше ми омръзнал...и се появи точно навреме момче което да ме интересува повече и от причтелч ми в момента... и скъсах с гаджето ми... обаче адски бързо осъзнах как не мога да живея без него и се сдобрихме... и сега вече не мислч за другия....
но от друга страна това 'не се занимавай с заети' ми звучи адски тъпо.. престави си че срещнеш перфектния човек..човекът ще си паснете ... и той се окаве зает... той да не е вързан за сегаяната си причтелка?... дори сега да не станат нещата м/у вас , спокойно..;) ако ви е писано ще се съберете непременно
П.С ухх... малко дълго се получи:Д

maackata
11-27-2007, 15:23
Ami az sam v podbna sitoaciq samo 4e sam na mqstoto na mom4eto.Po tvoq slu4ai mislq 4e na mom4eto mu e trudno da ostavi priatelkata si s koqto e "po4ti godina" 1god ne e malak period. I se pak toi znae 4e goharesva6 ako re6i ne6to toi 6te napravi kra4kata, ina4e nqma sisal ot kvot i da bilo 6tot e s dr momi4e.USPEH

forever_yours
11-27-2007, 15:24
Yeah, rain.. haresva mi kak razsujdavash :) i az sum na tova mnenie. spored men toi ne q obi4a a prosto e sviknal s neq i ne go osuznava...
Dano da ni e pisano da sme zaedno :-)

Harum_Scarum
11-27-2007, 15:46
\:D/ uspeh

russianmafiaboss
11-27-2007, 15:47
дано дано, желая ти касмет
обаче и аз имах подобна ситуация, така-че може и да натиснеш върху него малко
но внимавай да не прекалиш :)

koalka
11-27-2007, 17:37
Според мен трябва да го зае***ш тоя глупак!Така най-добре, да ти става още по-гадно, като ти говори за нея, а в същото време да ти прави мили очички...Пълен игнор и това е.

Phantom_91
12-01-2007, 00:22
Да и аз на всяка манджа мерудията,ще дам експертното си мнение тук.Според мен момчето или не знае какво иска или му е приятно чувството,че седи на два стола едновременно(ако мога така да се изразя).Ако наистина те харесва,и както ти каза приятелката му не е нещо особено,би трябвало да скъса с нея,но...Винаги има "но" не знам какво се крие зад него в случая,но :D ти предлагам да опиташ да го забравиш тоя или поне му покажи че не е единствен на тоя свят.Стресни го малко,нз вие жените по-добре ги знаете тия работи,аз само давам идеята.

vikipf
12-01-2007, 08:07
Аз заради тва, че разделих любоФта ми с тая дет ходеше с нея 3 години, после много страдах... Той още я обичаше, а понеже бяхме приятели дори ми го казваше... Той се върна при нея - скъсахме... Както и да е няма да разказвам цялата си история.. Но ако искаше да е с теб.. Щяхтеда сте задно.. Не ти да си му последната дупка на кавала...