PDA

View Full Version : Как да си върна най-бързо и лесно истинския цвят?



ludoto_f
11-27-2007, 15:08
Преди няма и месец реших за да си боядисам косата от тъмно руса доста по светло руса... :oops:
И сега искам да си върна предишният цвят, но нз как?! :neutral:
ПО бърз и ефикасен начин!? :wink: Като имате на представа, че не съм ползвала изрусител ами само боя за коса! :x
Моля за помощ?! :!: Чакам отговори :---)

SlaDulChence
11-27-2007, 15:12
Еми има в по-скъпите салони за красота едни прахчета за коса който се разтварят в специален разтвор и косата се търка с него :) Виждала съм как на една мацка от някакво черно и върнаха естествения и свят -тъмно кестеняво :-)

ludoto_f
11-27-2007, 15:17
Моля те погледни и разучи и ми дай линк да прочета :-#
Дайте съвет!

SlaDulChence
11-27-2007, 15:23
еми мила аз бях преди 1-2 години в един фризьорски салон в София за 2 седмици и там го видях това, но сега салона е преместен на др място и не съм се чувала с никой и не знам къде е,но е някъде в центъра ... ама то един ли е тама...


Та за прахчетата ако не се лъжа да на лореал .. попитаи някъде може би ще ти дадат някаква информация по подробна :-)

ludoto_f
11-27-2007, 15:39
еми мила аз бях преди 1-2 години в един фризьорски салон в София за 2 седмици и там го видях това, но сега салона е преместен на др място и не съм се чувала с никой и не знам къде е,но е някъде в центъра ... ама то един ли е тама...


Та за прахчетата ако не се лъжа да на лореал .. попитаи някъде може би ще ти дадат някаква информация по подробна :-)

мерси

haley_james
11-27-2007, 15:54
а всъщност тъмно русото ли ти е естествения цвят на косата-аз се боядисах преди година и после се подстригах за мен това бе единствения начин да си върна стария цвят на косата-иначе ако искаш да ти расте по бързо може да си купиш на икаров стимулант за коса-много добро действие има =;

ludoto_f
11-27-2007, 17:28
Как точно действа??? ;-) Ти колко късо се подстрига, за да го махнеш?

haley_james
11-28-2007, 05:47
косата ми беше дълга и все пак се бяха показали корените около 5-6 см,след което се подстригах доста късо-и се получи як ефект-всеки ме питаше как съм си направила толкова яки кичури, но никой няма да те кара теб да се подстрижеш,ако ползваш стимуланта за коса редовно-косата ти ще порасне много бързо и все пак по някое време ще ти се наложи да подстрижеш старото русо боядисано

marin4itu
11-28-2007, 06:55
Косата расте бързо и от хининовата вода като се пръскаш през ден..има я в всяка аптека и не е на някаква космическа цена. :)

fake
11-28-2007, 09:37
боядисай се в естествения ти цвят.така поне няма да личи като ти расте косата.

ludoto_f
11-29-2007, 18:21
dnes si kupih stimulanta i se namazah shte vidim kak deistva :) mersi za qkite syveti :P :-)

ludoto_f
11-29-2007, 18:25
dnes si kupih stimulanta i se namazah shte vidim kak deistva :) mersi za qkite syveti :P :-)

ludoto_f
11-29-2007, 18:25
dnes si kupih stimulanta i se namazah shte vidim kak deistva :) mersi za qkite syveti :P :-)

ludoto_f
11-29-2007, 18:26
dnes si kupih stimulanta i se namazah shte vidim kak deistva :) mersi za qkite syveti :P :-)

ludoto_f
11-29-2007, 18:26
dnes si kupih stimulanta i se namazah shte vidim kak deistva :) mersi za qkite syveti :P :-)

BaD_GirL ™
11-30-2007, 13:33
Мм колкоо струва тоя стимулант ии откъде мога да го намеря? Аз скоро се направих черна, а истинския ми цвят на косата е тъмно русо.. ии стана гадно.. Ноо лошото е чее не се боядисах аа се каносах.. с кана се направих ии искам по-бързо да ми порастне косата чее тка е ужасно.. :( ПЛС колко струва тоя стимулант ии откъде мога да го намеря??? Иии за колко време тии расте косата горе долу?

ПЛС за отговори !! :P :twisted:

ludoto_f
12-01-2007, 08:18
emi v aptekite 5leva nqkade
a kolko vreme nz
zashtoto i az si go kupih onzi den i ve4e 1 put si slagah :)