PDA

View Full Version : Диета



ludoto_f
11-27-2007, 15:22
Някой може ли да ми каже бърза и лесна диета за отслабване?
Искам да си пооправя дупето и корема??
Какво да ям и.т.н?? Да отслабна с 5-7 килограма??
Аз в момента съм 57 на 17 години почти съм висока 167см???! Дайте съвети

IdiOtKa
11-27-2007, 15:25
ами ...мисля че си си дуре ..но ако толкова искаш ...
1 седмица яж само яица, телешко , пилешко, обезмаслено к.мляко , риба ..след тва още 1 седмица сащата далаверка но с зеленчуци и си свалила 5-6 кг !
ааа би тряло да ти хелпне !

ludoto_f
11-27-2007, 15:36
ами ...мисля че си си дуре ..но ако толкова искаш ...
1 седмица яж само яица, телешко , пилешко, обезмаслено к.мляко , риба ..след тва още 1 седмица сащата далаверка но с зеленчуци и си свалила 5-6 кг !
ааа би тряло да ти хелпне !

Смисъл сички, които ме знаят казват, че съм си добре и не ми дават 57 кг! Но аз искам за себе си :grin:

glupacheE
11-27-2007, 17:57
ами ...мисля че си си дуре ..но ако толкова искаш ...
1 седмица яж само яица, телешко , пилешко, обезмаслено к.мляко , риба ..след тва още 1 седмица сащата далаверка но с зеленчуци и си свалила 5-6 кг !
ааа би тряло да ти хелпне !

Смисъл сички, които ме знаят казват, че съм си добре и не ми дават 57 кг! Но аз искам за себе си :grin:
mili4ka bqh na sashtiq rast sashjite kg i po4nah akto teb s dietitee sega sam 8 kg po tejka vmesto po lekaa ne mojesh da si predstavish kakvoo shtastie shte e za men sega da sam tolko........ste ti dam savaet ot li4en opitt ne otslabvaiii vqrvam 4e taka si super mackaa znam 4e shte si kajesh pisna mi ot edni i sashti saveti- ne pravi dieti ne qj sladko hlqb tn.....kakto si kazvah i az .............noo molqte pomisli dali si zaslujava da si razvalqsh zdraveto neznaesh kakvi strashni posledstviq moje da imat dietitee!!!!!!naistina mnogoo strashni!!!!!

ludoto_f
12-01-2007, 08:35
mersi za syveta :twisted:

sladku_bebzi
12-01-2007, 16:20
Аз като бях на диета отслабнах, само че не там, където исках, а в краката :cry: За тва най-добре с упражнения :)

ludoto_f
12-02-2007, 15:59
Аз като бях на диета отслабнах, само че не там, където исках, а в краката :cry: За тва най-добре с упражнения :)

и какво прави точно? в какво се изразяваше диетата? :mrgreen:

Sunrisee
12-02-2007, 17:12
Nqkoi kazvat,che dietata imala io-io efekt i ne pomagala,a drugi kazvat obratnoto..Chovek ne znae na kakvo da vqrva.Az lichno shte ti preporycham uprajneniq i malko po-specialen rejim za hranene,no poveche nablqgane na uprajneniqta!Nameri v google nqkakvi uprajneniq..Pilates naprimer i za koremnite muskuli,za bedrata,sedalishteto i dr.Otnosno dietata-KATEGORICHNO NE! :wink:

ludoto_f
12-04-2007, 06:45
mersi za syveta :P

monityY
12-04-2007, 06:49
Оф значи вие сте напрао малоумни... Такива теми има в форума поне 100(не преувеличавам) :shock: А ти продължаваш... На всичкото отгоре си съвсем нормална,а искаш да отслабваш.Сиг си от ония фръцлите надутите дето се мислят за дебели за да предизвикат съжаление и всички да казват "Не си дебела бе момиче,много си си добре..."Както казах и аз де... Ае кефи де :-P И въпреки всичко ако толкова искаш да отслабнеш(едва ли ще можеш,щото повече от тфа накъде?!)Спортувай,не яж мазно,сладко,солено,пържен ,въглехидрати.... :D

EGG
12-04-2007, 07:10
Не прави диета, а просто намали количеството на храната и да не е много калорична. Спортувай! :---)

ludoto_f
12-04-2007, 18:46
povqrvaite mi ne sym ot nadufkite prosto naistina imam malko nujda da otslabna ama malko v korema i dupeto moje i v krata v gornata 4ast
az nenavijdam nadufki molq te ne me obijdai :x

Lorry
12-07-2007, 15:26
пробвай 5 дена по 1 кг ябълки на ден, и само минерална вода. аз свалих за 3 дена 3 кг

koalka
12-07-2007, 20:50
Хахах, ти луда ли си??Да правиш тия безумни диети с тия ябълки....да видим след време дали няма да си качила тия килограми :wink: Плюс това за тея три дни си свалила най-много вода и съвсем малко мазнини, щото мазнини не се изгарят толкова бързо, особено три килограма за три дни.Освен да си развалиш организма с тоя глад, друго не може да стане.

Lorry
12-08-2007, 12:48
момичето иска бързо и лесно отслабване, ти много ясно че ако пазиш диета, след като тя свърши няма да ядеш като прасе и да си ги върнеш тия килограми пак и не съм луда, защото диетата всъшност е 10 дена, но за мен това са много и нямам нужда да свалям чак 10кг :Д в крайна сметка момичето си преценява дали и допада диетата, аз просто реших да обменя опит :)

Lorry
12-08-2007, 13:00
и също така да добавя че това е диета - пречистване, а не гладуване и с нищо не е вредна

Canis_Dirus
12-08-2007, 13:37
и също така да добавя че това е диета - пречистване, а не гладуване и с нищо не е вредна
Я обясни от какво се пречиства? и си е баш гладуване. и като ми обясниш подоробно от какво и как се пречиства, аз ще ти обясня защо е вреда и с какво точно.

П.П. Отговор "Пречиства се от токсините" не е отговор. Трябва да бясниш, кои са тези тоскини и как са попаднали в тялото!

Lorry
12-09-2007, 07:46
:Д вие пък как ме нападате ... тази диета я знам от майка ми, тя си я направи за 10 дена още преди 2-3 може би 4 години, а аз това лято но за 5 дена... не вярвам майка ми да ме е излъгала или нещо такова. на вас щом не ви допада аз нямам какво да направя по случая. подробности не мога да кажа защото не знам, включих се във форума с надеждата да помогна с нещо малко на някой, явно смисъл нямаше

plami_sladurceto
12-15-2007, 13:14
misi Lorry na men mi pomogna i to mn ot ponedelnik 6te se probva,m i az za 2-3 dni misi mn :-)

ludoto_f
12-16-2007, 05:33
:Д вие пък как ме нападате ... тази диета я знам от майка ми, тя си я направи за 10 дена още преди 2-3 може би 4 години, а аз това лято но за 5 дена... не вярвам майка ми да ме е излъгала или нещо такова. на вас щом не ви допада аз нямам какво да направя по случая. подробности не мога да кажа защото не знам, включих се във форума с надеждата да помогна с нещо малко на някой, явно смисъл нямаше

Има смисъл ама за 1-2 дни! ;)

koalka
12-16-2007, 07:16
Явно абсолютно нищо не разбираш, щом казваш, че не е вредна.Това всеки сам може да се досети, освен ти...Ако си само на ябълки 10 дни организма ти не приема важни неща.Къде са въглехидратите, белтъчините?Ама какво съм тръгнала да ти обяснявам, пази ги...пък после да не се оплакваш, че си получила стрии от бързо отслабване и такива работи...
Не се заяждам, а просто казвам истината!Не може една диета да е хубава, щом 10 дни се яде само ябълки!!И други храни трябва да се приемат, не еднотипна храна и никакво разнообразие, макар и за не много дни.Това е вредно.И както казах, мазнини не могат да се свалят за толкова малко време.Повече се сваля вода. :wink: Така че е абсолютно безмислено...
Отизи в някой сайт за фитнес, където доста хора си разбират от работата, има инструктори и им напиши какви глупави диети правиш, да видим какво ще ти отговорят.Те поне нещо разбират, а ти прочела ли си нещо за това как трябва да се храниш....Ммм не, защото щеше да знаеш и нямаше да я пазиш въобще тая диета.Хайде, със здраве!

ludoto_f
12-23-2007, 07:04
Явно абсолютно нищо не разбираш, щом казваш, че не е вредна.Това всеки сам може да се досети, освен ти...Ако си само на ябълки 10 дни организма ти не приема важни неща.Къде са въглехидратите, белтъчините?Ама какво съм тръгнала да ти обяснявам, пази ги...пък после да не се оплакваш, че си получила стрии от бързо отслабване и такива работи...
Не се заяждам, а просто казвам истината!Не може една диета да е хубава, щом 10 дни се яде само ябълки!!И други храни трябва да се приемат, не еднотипна храна и никакво разнообразие, макар и за не много дни.Това е вредно.И както казах, мазнини не могат да се свалят за толкова малко време.Повече се сваля вода. :wink: Така че е абсолютно безмислено...
Отизи в някой сайт за фитнес, където доста хора си разбират от работата, има инструктори и им напиши какви глупави диети правиш, да видим какво ще ти отговорят.Те поне нещо разбират, а ти прочела ли си нещо за това как трябва да се храниш....Ммм не, защото щеше да знаеш и нямаше да я пазиш въобще тая диета.Хайде, със здраве!

Аз никога няма да мога 10 да правя такава диета.. Защото аз не мога без разнообразие ::: И да ти споделя нещо не съм я правила до сега тази диета ;) И не случайно продължавам да гледам, за по-компетентни отговори ;) Аз не съм самоубиец се пак ;)

Decu
12-23-2007, 09:26
Аз като бях на диета отслабнах, само че не там, където исках, а в краката :cry: За тва най-добре с упражнения :)

Кааааааааак??? :shock:
Много искам да отслабна в краката...имам мускули :x

dan4ety
12-23-2007, 09:44
Отслабване не ти трябва. Явно искаш да се стегнеш, а не да свалиш килограми, защото килограмите ти са си добре. За упражнения, някой беше казал, че Пилатес, са добри. Наистина са добри, те са и за разтягане на тялото. :) Но недей да отслабваш :) Мисля, че си си добре с тези килограми (но не съм те виждала, де). Само стегни местата, които не ти харесват ;) Айде, и не подлагай тялото си на подобна глупост. :)

acidbomb
12-23-2007, 22:49
Аз съм 1,75 и тежа 55 е на 14 сум се пак жсе ощте раста. :D

ludoto_f
12-24-2007, 06:14
Аз съм 1,75 и тежа 55 е на 14 сум се пак жсе ощте раста. :D

I az rasta ama trqbva da ima 4ovek granica i norma sys sladkoto, testenoto, maznoto.. [-(

I da vi kaja az ne pazq dieta prosto qm po-malko hlqb, qm raznoobrazni ne mnogo kalori4ni hrani, i tancuvam otvreme na vreme i mislq 4e i tova e dostatu4no!
Prez lqtoto e dr neshto ;)

koman
12-24-2007, 06:29
направи едно НВД*+кардио**+ нещо за отслабване ***
НВД* - Ниско въглехидратна диета . това ще рече че намаляш въглехидратите колкото можеш , абе направо ето ти цял форум само с подобни теми (http://www.bb-team.org/forums)
кардио** - каране на колело , бягане всичко свързано с обилното потене и забързването на пулса :-D
нещо за отслабване *** - бих ти препоръчал кленбутерол + L-carnitine доста доволен останах аз :wink: Сега за лятото ще се изчиствам и смятам да направя точно тея работи + някой друг медикамент :-$

ludoto_f
12-24-2007, 06:46
mersi za hubaviq syvet :P

Lorry
12-26-2007, 12:34
Ананаса се състои от: вода – 80-86%; захари – 8-18% (преобладава захароза); киселини – 0,4-1,2 % (преобладава лимонена киселина); азотни вещества – 0,4-0,48%; минерали – 0,37-0,42%. Ензимът бромелин в този плод катализира смилането, разграждането на белтъчините, стимулира храносмилането и разгражда мазнините. Сокът на ананаса има жълтеникав цвят и е с богато съдържание на витамините A, B и C, но също калий и йод. И най важното - той съдържа много малко калории. В 100 гр. има около 56 килокалории. Затова този плод е идеален за спазване на диета, която ще разтовари организма ви за два дни.


Диета

Необходимо е да вземете 2 кг. ананас и 1 литър неподсладен ананасов сок.
Ананаса се обелва и се разделя на 4 равни порции - закуска, обяд, следобедна закуска в 16.00 часа и вечеря. В течение на целия ден изпивате 1 литър неподсладен ананасов сок. Повече нищо не яжте и не пийте през деня. Планирайте си два разтоварващи дни в седмицата.
Ако тази диета ви се струва прекалено строга, може в рамките на деня да изядете 100 грама извара, 100 грама пилешко месо и малко ръжен хляб. За два дни ще отслабнете с два килограма, без да вредите на здравето си. \:D/ \:D/ \:D/

koman
12-26-2007, 12:59
:shock: :shock:
2 кг за 2 дни ... и било здравословно :shock: тва е супер малко храна ... като за 1 коте :D стига сте вярвали на всико в нета ...

P.S може пък спермата ти да стане с друг вкус :D :D

надникни тук (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=148344&highlight=%F1%EF%E5%F0%EC%E0+%E2%EA%F3%F1+%E0%ED%E 0%ED%E0%F1)

gorska
12-26-2007, 14:59
1.Килограмите ти, съобразени с ръста и годините са напълно нормални.
2.Не спазвай някакви определени диети, а просто ограничи вредните за оргазнизма храни - сладки, мазни, тестени...
3.Пий повече вода, ако не пприемаш достатъчно.
4.Прави коремни преси(съвсем лесно е, при това в домашни условия) - за корема!
5.Ходи на фитнес, ако имаш достатъчно свободно време и средтва.
6.Ако не(за фитнеса), тичай в парка (демек джокинг) и въобще ходи винаги пеша, когато можеш да избегнеш качването в градски транспорт.

И Седмо :-D Деси, ти ли си или се бъркам?

Decu
12-26-2007, 15:56
И Седмо :-D Деси, ти ли си или се бъркам?

Аз съм, да 8-)

bority1994
12-26-2007, 15:57
В списанието на мама-Cosmopolitan-броят за декември 2007 има една таблица-да отслабнем за 7 дена.Мисля,че това ще ти помогне,ама и аз ти препоръчвам упражнения пред диета. :) :) :) :-| :-|

gorska
12-26-2007, 16:01
И Седмо :-D Деси, ти ли си или се бъркам?

Аз съм, да 8-)

:razz: :razz: :razz:
Просто познавам едно момиче с такъв ник и се казва Деси... И се чудех дали е тя? :evil:

chipi_kaoo
12-26-2007, 16:01
От лунната диета много се отслабва, но не много бързо :-P :-P

Decu
12-26-2007, 16:11
И Седмо :-D Деси, ти ли си или се бъркам?

Аз съм, да 8-)

:razz: :razz: :razz:
Просто познавам едно момиче с такъв ник и се казва Деси... И се чудех дали е тя? :evil:

Е да де, аз 8-)

gorska
12-26-2007, 16:20
И Седмо :-D Деси, ти ли си или се бъркам?

Аз съм, да 8-)

:razz: :razz: :razz:
Просто познавам едно момиче с такъв ник и се казва Деси... И се чудех дали е тя? :evil:

Е да де, аз 8-)


Не ми казвай, че тва ти е втори ник. :shock: :P :shock:

Decu
12-26-2007, 16:21
И Седмо :-D Деси, ти ли си или се бъркам?

Аз съм, да 8-)

:razz: :razz: :razz:
Просто познавам едно момиче с такъв ник и се казва Деси... И се чудех дали е тя? :evil:

Е да де, аз 8-)


Не ми казвай, че тва ти е втори ник. :shock: :P :shock:

Не ми е, споко :D (:

gorska
12-26-2007, 16:30
И Седмо :-D Деси, ти ли си или се бъркам?

Аз съм, да 8-)

:razz: :razz: :razz:
Просто познавам едно момиче с такъв ник и се казва Деси... И се чудех дали е тя? :evil:

Е да де, аз 8-)


Не ми казвай, че тва ти е втори ник. :shock: :P :shock:

Не ми е, споко :D (:

Ммм, трябваше да се сетя! Ти си от София! А и ако беше лудото(както аз и викам), тя щеше да ме познае. :D
Все пак чакам отговора на авторката на темата! :)

ludoto_f
12-26-2007, 17:32
1.Килограмите ти, съобразени с ръста и годините са напълно нормални.
2.Не спазвай някакви определени диети, а просто ограничи вредните за оргазнизма храни - сладки, мазни, тестени...
3.Пий повече вода, ако не пприемаш достатъчно.
4.Прави коремни преси(съвсем лесно е, при това в домашни условия) - за корема!
5.Ходи на фитнес, ако имаш достатъчно свободно време и средтва.
6.Ако не(за фитнеса), тичай в парка (демек джокинг) и въобще ходи винаги пеша, когато можеш да избегнеш качването в градски транспорт.

И Седмо :-D Деси, ти ли си или се бъркам?

Мацка аз това вече го правя гледам да ограничавам на МаХ хляба и др тестени неща!
За тичането да и аз искам ама в тоя студ... Пролетта мисля да го правя, защото точно до блока ми има даскало и двор и не ми пречи сутрин да потичвам! За коремните преси и тях отвреме навреме правя, но понякога ме хваща мързела.. #-o Фитнеса нз колко струва... и дали ще имам средства. [-o<

bority1994
12-26-2007, 22:08
http://www.expertvillage.com/videos/pilates-basic-exercises.htm <--Това май ще ти помогне също

ludoto_f
12-27-2007, 06:47
dam :P

gorska
12-27-2007, 17:32
1.Килограмите ти, съобразени с ръста и годините са напълно нормални.
2.Не спазвай някакви определени диети, а просто ограничи вредните за оргазнизма храни - сладки, мазни, тестени...
3.Пий повече вода, ако не пприемаш достатъчно.
4.Прави коремни преси(съвсем лесно е, при това в домашни условия) - за корема!
5.Ходи на фитнес, ако имаш достатъчно свободно време и средтва.
6.Ако не(за фитнеса), тичай в парка (демек джокинг) и въобще ходи винаги пеша, когато можеш да избегнеш качването в градски транспорт.

И Седмо :-D Деси, ти ли си или се бъркам?

Мацка аз това вече го правя гледам да ограничавам на МаХ хляба и др тестени неща!
За тичането да и аз искам ама в тоя студ... Пролетта мисля да го правя, защото точно до блока ми има даскало и двор и не ми пречи сутрин да потичвам! За коремните преси и тях отвреме навреме правя, но понякога ме хваща мързела.. #-o Фитнеса нз колко струва... и дали ще имам средства. [-o<

Да, права си, че е студено... извинявай, не съобразих!
За фитнеса и аз не знам какво да ти кажа, ама днеска подочух за един и ще наострям уши да се запиша. Ако реша, ще ти кажа колко ми струва.

И пак да питам:
лудото_ф, ти Деси ли си или не???

ludoto_f
12-27-2007, 17:34
Нем аз се казвам Теди пр ми е :-P