PDA

View Full Version : Какво ще подарите на любимият човек за коледните празници?



MC_JAMAL
11-27-2007, 15:48
Какво мислите да подарите на любимият човек? Споделете намеренията си и съответно кажете за момче или момиче го взимате. Смятам, че темата ще е интересна и можем да помогнем на някой да измисли с какъв подарък да изненада човека до себе си. =;

hiro
11-27-2007, 15:54
Някаква дреха или часовник!

rakiQ
11-27-2007, 16:37
нз искам някакъв скъп парфюм да му взема на бенетон примерно...
и аз тея дни мн го мислих кво да еее...... ама кво ли не съм му копувала вече гривни гердани...секви искам някаф як парфюм

gree_girl
11-27-2007, 16:41
Да това е много хубава тема! Бравоооооо :smt006

koalka
11-27-2007, 17:13
още се чудя.

alehole
11-27-2007, 17:32
нзз ... сиг някакъв парфюм .. или някъф сувенир :-)

Insatiable
11-27-2007, 18:09
Още не съм го доизмислила.. Мислих си някаква блуза или пък шапка (той много обича шапки) мм.. също така ми се върти идеята из главата за една кутия бонбони "Мерси" + още нещичко.. Ще се мъча да измисля нещо оригинално .. все пак е за НЕГО :grin:

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-27-2007, 19:16
Още не съм го доизмислила.. Мислих си някаква блуза или пък шапка (той много обича шапки) мм.. също така ми се върти идеята из главата за една кутия бонбони "Мерси" + още нещичко.. Ще се мъча да измисля нещо оригинално .. все пак е за НЕГО :grin:
И аз съм се спряла на бонбони "Мерси" :) Но за другото още се чудя, не искам да е нещо ей така, като дреха, шапка и тнт... Искам да е нещо по-интересно, което не всеки получава, за да му покаже, че е специален, може би нещо изработено от мен... :-o

ra4ence
11-27-2007, 19:24
Mersi!!
Мерси за идеята :) Не се бях сетила :)
Досега съм решила да му взема малко сладко кактусче да си го държи до компютъра,нали уж действало добре,като привличало вредните лъчи от компа ;)
На техните ще взема икона.Това съм го решила :-P
Остава проблема с основния му подарък :( Просто.... никакви идеи. Дрехи,бижута и сувенири са строго забранени. Хъх.. дано да видя интересни хрумвания тук :(

Иначе като идеи: готина запалка,ама не някой ефтинджос, портмоне,задължително кожено,около 50лв вървят, някой як колан, блуза с някакъв надпис/снимка-правят се по поръчка,както и чаши има такива.
Др. не се сещам :-&

INF3RNO
11-27-2007, 19:52
Ami zna4i,az ne sum se sprql na bomboni "Mersi" a na "LIND" the best shooco :) Vse pak e za MOQTA KUKLA.Vinagi nai dobroto za neq.Ama tupoto e tam 4e tq ne obi4a 6okolad i to dnes mi go kaza.Zna4i 6te vi kaja ne6to na vsi4ki da znaete ot mudar mladok :P
Nai-dobriq priqtel na 4oveka tova e ku4eto,a na jenata tova e DIAMANTA
Taka,4e moje da e malko demode,no 6te i kupq prusten koito nikoga da ne svalq ot rukata si.Tova 6te e sinvola na na6ata lubov.Ako nqkoga se razdelim togava 6te i pozvolq da go svali,ako iska ina4e NE.
Oba4e ima i ne6to drugo,4e sega na 15 dekenvri pravim polovin godina i mislq da i go vzema za togava ina4e za nova godina 6te se naloji da vzema ne6to po razli4no kato naprimer : skup parfium.Tai kato ot nova i 6-te meseca iskam po da zapomni podaraka ot polovin godi6ninata ni :P
Dano nqkoi,ako e pro4el temata cqlata ne se e otek4il :)

rakiQ
11-27-2007, 19:59
Ami zna4i,az ne sum se sprql na bomboni "Mersi" a na "LIND" the best shooco :) Vse pak e za MOQTA KUKLA.Vinagi nai dobroto za neq.Ama tupoto e tam 4e tq ne obi4a 6okolad i to dnes mi go kaza.Zna4i 6te vi kaja ne6to na vsi4ki da znaete ot mudar mladok :P
Nai-dobriq priqtel na 4oveka tova e ku4eto,a na jenata tova e DIAMANTA
Taka,4e moje da e malko demode,no 6te i kupq prusten koito nikoga da ne svalq ot rukata si.Tova 6te e sinvola na na6ata lubov.Ako nqkoga se razdelim togava 6te i pozvolq da go svali,ako iska ina4e NE.
Oba4e ima i ne6to drugo,4e sega na 15 dekenvri pravim polovin godina i mislq da i go vzema za togava ina4e za nova godina 6te se naloji da vzema ne6to po razli4no kato naprimer : skup parfium.Tai kato ot nova i 6-te meseca iskam po da zapomni podaraka ot polovin godi6ninata ni :P
Dano nqkoi,ako e pro4el temata cqlata ne se e otek4il :)
абе ти хубуу ще и вземеш пръстен ама тя дали може да носи???

ето аз например супер мн се кефя на пръстени... а пък немога да нося не мога да го търопя и 2 мин на ръката си.. немога и тва си е!!
купила съм си няколко защото ми харесват ама не ги нося ..е питай ме защо съм ги взела..
и някой ден кат се заомъжа пръстена ще си го татуирам на ръката ...

MC_JAMAL
11-28-2007, 11:05
Някаква дреха или часовник!

До колкото са ми казвали, часовник не е хубав подарък за любим човек и не трябва да се подарява . Часовник е знак, че измерва времето до вашата раздяла. Не знам колко е вярно, но да го кажа [-X

Seducti0n
11-28-2007, 11:52
Някаква дреха или часовник!

До колкото са ми казвали, часовник не е хубав подарък за любим човек и не трябва да се подарява . Часовник е знак, че измерва времето до вашата раздяла. Не знам колко е вярно, но да го кажа [-X

Хах,това не го бях чувала,но пък то зависи с каква идея ще го подариш на любимия човек.Аз лично много бих се зарадвала на един стилен часовник,защото обичам да занм колко е часа и поради тази причина ще поглеждам,доста честичко към циферблата ище се сещам от кого ми е този прекрасен подарък.Иначе,ако много държите на човека до себе си,може на каишката да гравирате вашите имена или нещо красиво и уникално.За да го карате да се почувства наистина спезиален. :) :)

BioX
11-28-2007, 12:06
poprincip i bqh obe6tal ei teq kecki>
no nz dali 6te moga da sabera tlkova prai4ki do togava
http://i.data.bg/07/11/28/683806_orig.jpg

MoHuTo
11-28-2007, 13:33
Ами още се чудя. Мислех си за нещо сребърно или часовник, ама след като видях горния пост за часовника се отказах, остана само вариянта със среброто, само че проблема е че не знам какво да е - пръстен, гривна или синджирче.

sapphirr
11-28-2007, 13:42
лопата :grin:
хахахах да рине снега в двора,стига му толкова

Insatiable
11-28-2007, 14:48
Още не съм го доизмислила.. Мислих си някаква блуза или пък шапка (той много обича шапки) мм.. също така ми се върти идеята из главата за една кутия бонбони "Мерси" + още нещичко.. Ще се мъча да измисля нещо оригинално .. все пак е за НЕГО :grin:
И аз съм се спряла на бонбони "Мерси" :) Но за другото още се чудя, не искам да е нещо ей така, като дреха, шапка и тнт... Искам да е нещо по-интересно, което не всеки получава, за да му покаже, че е специален, може би нещо изработено от мен... :-o
И аз си мислих за това ... но какво например да е това нещо направено от теб самата? :)

hahavteen
11-28-2007, 14:54
www.lovingyou.com
Pisna mi da go davam toia sait.Kato se 4ydite kakvo da napravite sami tyka ima predostatu4no idei stiga niakoi da ima jelanie da razgleda a ne da 4aka da my se kaje "Napravi tova i tova"...
#-o

HopeLesss
11-28-2007, 15:15
Харесала съм два ключодържателя с място за снимки... Като ония по филмите. Комплекта е към 40 лв и мисля това да бъде. Така и аз ще намажа 8-)

MC_JAMAL
11-28-2007, 15:45
Харесала съм два ключодържателя с място за снимки... Като ония по филмите. Комплекта е към 40 лв и мисля това да бъде. Така и аз ще намажа 8-)

Идеята е хубава :) Къде ги продават тия ключодържатели да видя за какво иде реч :oops:

N0_feAR
11-28-2007, 15:47
Някой беше споменал за сребро....мисля че това е добър вариант, защото 2008 е високосна година и се носи само сребро (така съм чувала) а това с ключодържателя с ъс симката е доста интересно, аз имам такъв и много му се радвам.

dreamerka
11-28-2007, 17:44
Олееее моляяя ви помагайте!!! Ходя с гаджето ми от 1 месец...до сега не сме си подарявали подаръци (; Освен,че той ми подари едно ужасно сладко и миличко медалонче за Именният ден (;


Таааа въпроса.....КАКВО ДА МУ ПОДАРЯ ЗА КОЛЕДА???
Часовник-не става (има доста и са маркови)
Парфиюм- *същото*
абе да е нещо миличко!оххх нзз

menta_loverka
11-28-2007, 17:59
Ще му подаря това че няма да ме има тук а ще съм във Виена на конкурс

HopeLesss
11-28-2007, 19:24
Харесала съм два ключодържателя с място за снимки... Като ония по филмите. Комплекта е към 40 лв и мисля това да бъде. Така и аз ще намажа 8-)

Идеята е хубава :) Къде ги продават тия ключодържатели да видя за какво иде реч :oops:

В магазините на Art-93

butty
11-29-2007, 08:11
Добро утро!
Аз искам да подаря на приятеля ми от тези чаши керамичните,където катои се налее нещо топло се появява наша снимка :grin: много е добро това, обаче аз живея в малък град и тук май няма такива :( знаете ли по софия къде има такива? и колко г/д струват и по колко снимки може да се сложат? :)
Ако има някой от Ботевград и знае случайно да има тук такива екстри, ще съм много благодарна да сподели :smt003

vodka_f
11-29-2007, 08:20
бляяяяя много мразя да мисля какво трябва да подарявам особено на приятеля си харесала съм му един закачлив сувенир,ама не знам :neutral: :(

iiirish
11-29-2007, 21:24
тоя ужасен въпрос го мисля вече втори ден и колкото и да си блъскам главата все нищо подходящо не намирам като идея :?

Lacey
11-30-2007, 06:16
Ако е за годишнина снощи ми мина през главата рамка със наша обща снимка :-o а иначе за рожден ден не се сещам какво мога да подаря :neutral:

ra4ence
11-30-2007, 07:04
За 1вия месец и аз подарих рамка с наша обща снимка,много тривиално,ама като не можах да измисля нещо друго :?

За 6тия месец му взех от MALL-а висящо нещо,което мирише много хубаво за стаята ;) . Ето линк към сайта им:

http://www.casyopea.com/index.php?m=71&lang=1

Сега,за Коледа, смятам да тръгна по магазините и да оглеждам...обикновено така стават покупките за празниците :( Никви идеи..

MC_JAMAL
12-01-2007, 05:34
Чакам да ми каже първо какво иска тя и тогава ще го мисля. Макар, че имам някаква идея, но ще видим в последствие :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-01-2007, 05:53
Още не съм го доизмислила.. Мислих си някаква блуза или пък шапка (той много обича шапки) мм.. също така ми се върти идеята из главата за една кутия бонбони "Мерси" + още нещичко.. Ще се мъча да измисля нещо оригинално .. все пак е за НЕГО :grin:
И аз съм се спряла на бонбони "Мерси" :) Но за другото още се чудя, не искам да е нещо ей така, като дреха, шапка и тнт... Искам да е нещо по-интересно, което не всеки получава, за да му покаже, че е специален, може би нещо изработено от мен... :-o
И аз си мислих за това ... но какво например да е това нещо направено от теб самата? :)
Ами може би нещо като дневник... Да му опиша какво чувствам, да му разкажа за най-хубавите ми моменти с него... Може да се питам да му направя медальон, ключодържател... А и съм му обещала палачинки (нищо, че никога досега не съм правила :-D ) И друго съм мислела... Да събера в диск някои по-хубави песни, които се харесват или биха се харесали и на двамата и да му напиша посвещение :)

vodka_f
12-01-2007, 06:19
това за диска и аз си го мислих,но не ми харесва като вариант за коледен подарък! :(

vikipf
12-01-2007, 06:40
Какво бих купила на любимият човек...?
Ами всъщност дори не съм се замисляла.. Утре стават една година откакто се познаваме, но ние годишнини не празнуваме и без това... 6 месеца и без това никога няма да ходим.. Обаче при нас са по-различни отношенията...
Според неговите интереси бих му купила нещо като гривна... Всъщност гривна.. Някоя весела... И няма да му я подарявам направо, защото той ще каже, че не това са лигавщини.. Ами както обикновено ще му покажа неговата гривничка на ръката... И ще го питам дали я харесва.. Ако я харесва съм сигурна, че ще каже, че я иска... И сам ще си я свали и ще си я вземе.. Винаги прави така...
Или може би нещо с някакво весело личице... За да не ми се оплаква, че пак му е гадно настроението... А да си гледа човеченцето и да се усмихва, се едно сме заедно... :-D

indecent
12-01-2007, 12:05
ami az ve4e muu vzeh pisalka na parker 8)

hera
12-01-2007, 23:16
:smt007 :smt008 :smt001 :P :-) За него и красивата му душа съм намислила една хармоника.Той им е страшен фен,но все не може да се получи ,така че да си вземе ии аз ще го направя щом има вероятност да видя щастие изписано на лицето му благодарение на мен :) :-) :grin: :smt007 :smt008

katttia
12-02-2007, 20:20
Мисля да го накарам да напише писмо до Дядо Коледа :) и да го скрие някъде :oops:
Иначе имам няколко идеи за подаръци:
мека хавлиена кърпа (в любимия му цвят), самобръсначка(електрическ там... незнам дали така се казва точно), машина за мляко с какао, Флаш памет, комплект STR8 (целия = тоалетна вода, афтършейв, дезодорант, део-стик, душ гел и ако има нещо друго там), домашно направени сладки или торта, оригинална топка (волейболна или футболна), един хубав аннцунг, топъл пуловер, нова шапка (без значение зимна или с козирка), книга (луксозно издание), комплект спално бельо и т.н.

B3B0K
12-02-2007, 21:45
djapanki bulmerang 8-) (tfa sa oniq siniite nai prostata djapnaka na sveta) relax top4eta te sa si po 2 mm taka kato e mn nerven na top4eta 6te go karame ... :razz: