PDA

View Full Version : Дали го интересувам още?



EmO_KiD_;(
11-27-2007, 16:41
До преди 2 седмици си пишех с едно момче,което харесвах.Той ми призна,че изпитва чувства към мен и си писахме в продължение на седмица-две някъде.Аз тогава си имах гадже,но то беше само за 1 седмица(то за колко повече може да имамам,на 13 съм :-D АМА НЕ СЪМ К****).Ам не си бяхме писали от мн време и вчера получавам смс от него,в който пишеше:Какво правиш?Вярно ли е,че пак си гадже с тоя Дени?
Направи ми впечатление,защото мислех,че м/у нас вс е свършило и че сме си просто приятели,а не приятели,който се харесват мн.Та според вас има ли все още някакъв интерес към мен? :neutral: :neutral: :neutral:

kifla
11-27-2007, 16:44
Чесно казано нищо не разбрах :-s

koalka
11-27-2007, 16:54
Възможно е да пита от някакъв интерес, но най-добре остави нещата така...Да не пишеш тема, че после си се надявала, а нищо не е станало.Остави това в миналото и бъдете просто приятели. :wink:

Valento
11-27-2007, 16:55
Ами мацка скив са..Просто го попитай какво толкова нас питаш!А ти харесваш ли го испитваш ли към него някакви чувства или направо поговорете за това ама се вище очи в очи щото едно пи нета друго е на живоУспех :smt006

partychild
11-27-2007, 16:56
С този смс показва , че се интересува от тебе ;-)

gree_girl
11-27-2007, 17:10
щом ти е писал такъв смс, значи поне има някакви симпатии към теб, ако не и нещо повече :smt007

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-27-2007, 19:07
Аз лично така и не разбрах какво става в живота ти и дали с тея истории не си търсиш внимание, нали допреди 2 сдмици беше лудо влюбена в "бившия"? #-o

JoeBanana
11-27-2007, 19:51
винаги съм знаел, че отговорът е някъде там, скрит дълбоко във всеки от нас http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

Кухнята...ножа...банята...вен те...крещи...плачи...РЕЖИ..УМР И..

INF3RNO
11-27-2007, 21:03
:lol:
Ti si na 13 be momi4e kvi sa tiq gluposti za lubov i tva i unova.Kato porasne6 6te razbere6 za kvo ti govorq ina4e.
Ama ai da mine vse pak sum se rodil kato psixolog na taq zemq kato takuv 6te ti otgovorq.
Jivota e pred teb ne se 6a6kai i dori toq tvoq priqtel deto ti e pratil sms-a da te ostavi sled vreme ako trugnete primerno govorq.
6te popla4e6 ei golqma rabota 6te ti mine po toq na4in i 6te se nau4i6 na urok.Ako si 4ela pone nqkoq ot temite koito sum pisul 6te ti stane qsno,4e ne gi govorq ne6tata na izust.Tova sa ne6ta po skoro slu4ki prez koito az sum minal.I tai kato za mnogo xora sum pove4e ot simpati4en :oops: me svalqxa kakvi li ne momi4eta,4e i jeni sum imal napravo da go pravqt.Bil sum v kakvi li ne kompanii.Ot tapi do izkrivqva6ti prostranstvoto tapi i ot pekani do prepekani :) i sum bil s kakvi li ne tipove momi4eta.Zarqzval sum samo vednu6.Pоve4eto mi vruzki prosto kato 4e li bqxa prateni da me naranqt da mi se natiskat da trugnat s men i me zarqzvaxa te.Ta kakto i da e.Sega golqma 4ast ot tqx mi zvunqt i samo mi opqvat kolko sa bili glupavi i kak ne sa mojeli da mislqt togava.Kolko mi se izvinqvat i pro4ie.Ama blagodarenie na tqx az se otrakax jivota me otraka.Sеga sum po predpazliv.Moqt suvet ot cqlata rabota e tozi:
Jivei sega dokato stane6 na 18.Kato stane6 na 18 togava 6te useti6 kakvo e da boli.Ot neq vuzrast na gore 6te sa ti pozvoleni dosta ne6ta ot koito sega trqbva da se krie6 za da ne te vidqt va6te.Prosto ne go izjivqvai.Tragni s toq tvoq priqtel i tova e.Kakvoto stane

MiMcHeToOo
11-27-2007, 22:29
винаги съм знаел, че отговорът е някъде там, скрит дълбоко във всеки от нас http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

Кухнята...ножа...банята...вен те...крещи...плачи...РЕЖИ..УМР И..

ти просто ме размазваш :lol: