PDA

View Full Version : Частен ученик



slarutan
11-27-2007, 16:55
Значи,как стои въпроса с частните ученици след 8 кл. може ли да учиш примерно като частен в 1АЕГ или 1 Немска и как става?Общо взето всичко свързано с това ме интересува-изпити,записване,дати,какв и кога трябва да се направи.Благодаря предварително.10х

MalKa_BLuDnica
11-27-2007, 17:02
mm dokolkoto znam trqbva da ima6 navur6eni 16 .... :smt003

CvEtI`KiSs
11-27-2007, 17:20
Ми нз за годините как стоят нещата ... аз съм частна ученичка ... изпитите са : септемврииска , януарска и инска сесия :) предния месец преди сесията трябва да подадеш молба за кои изпити се явяваш ... така е във всяко училище до колкото знам аз :) надявам се да съм помогнала ... и на сесия можеш само на 10 изпита да се явиш ... поне така аз се явявам :)

slarutan
11-27-2007, 17:34
да,много благодаря само да питам още нещо нали трябва да се запишеш в даденото училище примерно и изпитите ти ли си избираш по какво да са смисал в англ. по мат и по англ ли ще е приемния така да се каже или...
и след като се запишеш държиш изпити по вс предмети който изучават редовните ученици или само определени/англ. ,математика/
и можеш ли да се отпишеш и как става, примерно ако имаш слаби оценки и нали няма да ти го пише никаде, а просто ако го завършиш и него освен нормалното даскало в което си сега ще ти е бонус

shadow4e
11-27-2007, 21:17
Аз щях в немската, ама нямаше как да отида на два от изпитите и се отказах.

Но най-добрата ми пирятелка е. Тя кара тези, които са през първата седмица на юли като молбите се подават юни. Има само писмен и устен по немски език. но межеш и да си девети клас и да взимаш за 8-ми. Плаща се, за да се явиш на изпитите 6-10 лв някъде и това е.


За първа английска не знам как стоят нещата, обаче.

slarutan
11-29-2007, 12:56
CvEtI`KiSs,ама ти си само частна ученичка или си учиш и нормално и часно
shadow4e,а там кога са изпитните сесии
дайте повечко инфо за английската ако може