PDA

View Full Version : Какво да правя?



borislavkaaa
11-27-2007, 17:49
Zdraveite az sum edno mnogo oburkano momi4e i ve4e ne izdurjam!!
ot tri godini hodq s edno mom4e,koeto e s 10g po-golqmo ot men{az sum na 17},ili pone hodeh me do predi 1 mesec...na6ata vruzka be6e idealna...v smisul 4e i dvamata raz4itahme edin na dr i se obi4ahme {osobeno toi men}..nikoga ne sme se predavali edin drug v smisul ne sme si izneverqvali,kolkoto i glupavo da zvu4i sum sig. v nego taka kakto sym sig. v sebesi,prosto se use6ta.postoqnno bqhme zaedno subirahme se na praznici u tqh u nas roditelite mi mn go haresvat i go imat za svoi sin.No po edno vreme az zapo4nah da se 4uvstvam mn podtisnata i re6ih 4e ve4e ne go obi4am,no ne mojeh da subera smelost da mu go kaja i taka v produljenie na dosta vreme.I eto 4e tova lqto skusahme toi be6e mn zle postoqnno idva6e u nas zvune6e mi be6e mn zle vsi4kite ni priqteli go vijdaha i mi govoreha i az re6ih da se suberem otnovo,no nz kakfo mi stana i sled edna sedmica nqkade az pak se po4uvstvah prazna i toi me useti i pak skusahme..:(posle pak se subrahme po ste4enie na obstoqtelstvata i pak skusahme .predi bqh sigurna 4e ne iskam da sum s nego 4e ve4e ne go obi4am,no dali e taka zapo4vam da si zadavam vaprosa kakfo e da obi4a6?kogato si misli6 postoqnno za edin 4ovek i ti puka za nego kakfo 6te mu se slu4i i tnt tova dali e obi4?nz ne moga da se razbera a povqrvaite po-lo6o ot tova nqma.puk i ako mu kaja 4e iskam pak da sme zaedno toi nz kak 6te go prieme..i nz na men kakfo 6te mi 6tukne sled vreme ne iskam da go naranqvam!!i se mrazq za vsi4ko tova koeto sum mu pri4inila!MRAZQ SE!!! :cry: :cry: :cry: :cry: naistina nz kakvo da pravq i ako napravq vuob6te ne6to dali 6te e pravilno?
blagodarq predvaritelno,4e pro4etohte istoriqta mi..

hiro
11-27-2007, 18:08
Mnogo losho se e poluchilo za mom4eto!Triabvalo e po rano da mu kagesh zashtot kato obichash ne lugesh i ne kriesh nishto ot choveka koito obichash!No ne biva da lugesh i sebe si iavno si mn.oburkana no nemoga da resha vmesto tebe obichash li go ili ne triabva da reshish sama no budi 100% sigorna predi da mu go kagesh i budi chestna zashtot ne mislia che toi zaslugava da bude naraniavan oshte!

koalka
11-27-2007, 18:21
Три години сте били заедно, всички са свикнали да сте заедно и ти притисната от това...всеки път се събирате.Това, че ти липсва не означава, че го обичаш, не е само един навик.Щом не се чувстваш сигурна слушай само себе си, а не приятели.Не бъди с него, няма смисъл.Лошо е, когато се появи тая несигурност.Най-добре не се залъгвай.

borislavkaaa
11-27-2007, 18:29
mmmmmmmmm 6i***a rabota ma pri vsi4ki slu4ai 6lu6ai sarceto si,ako misli6 4e nemoje6 da bade6 s nego ostavi go ne go razigravai taka 6tot e....... G A D N O :!: :!: :!: :!: :neutral:
naistina nz kakvo iskam zn samo 4e neiskam da go razigravam i da go izmu4vam :cry: kato se setq kolko ne6ta sum prejivqla s toq 4ovek i kakva upora mi e bil,samo moga da se obvinqvam za vsi4ko slu4ilo se...blagodarq vse pak za suveta :wink:

kifla
11-27-2007, 20:10
Обичаш го не е просто свикване... Потърси го и му кажи ,всичко онова което искаш!Успех! =;