PDA

View Full Version : проблем



make`me`high
11-27-2007, 18:29
neska biv6iq mi priqtel iska6e da se vidim i se vidqhme po4na da me celuva i az togava po neznaina pri4ina po4nah da reva oba4e vse o6te nz za kvo 4uh syrceto mu kak bie i se razplakah nz ko mi stana :lol: i toi mi kaza 4e iskal da se saberem

apak az haresvam edno drygo mom4e no mislq 4e nqmam golemi 6ansove s nego
vsa6tnost nz ko d apraq :oops: daite savet pls

sexa_na_kompleksa
11-27-2007, 18:50
Еми ние не можем да ти помогнем особено... Аз лично мога да те посъветвам да седнеш и да си отговориш на няколко въпроса - какво изпитваш към предишния си приятел;какви бяха причините да се разделите;би ли тръгнала отново с момче,с което вече си била;какво изпитваш към другото момче ... Като си отговориш,ще знаеш какво да правиш. ;)

koalka
11-27-2007, 18:58
Какво значение има, ако не стане нищо с момчето, което харесваш?Или искаш да си с някой, само и само да не сама...тъпо.
Какъв е проблема не мога да разбера, глава нямаш ли да мислиш?Като не изпитваш нищо към бившия - не си с него, разплакала си се, защото си си спомнила как е било преди.

INF3RNO
11-27-2007, 19:15
ami spored men ne se vru6tai pri biv6iq na nikakva cena tova e moqt suvet

INF3RNO
11-27-2007, 19:17
ne xva6tai biv6iq tova e moqt suvet.Vij s noviq kakvo 6te stane.Prosto biv6iq 6te ti vtrusne taka ili ina4e pak
Pone opitai s noviq

kifla
11-27-2007, 20:51
Замисли се какво искаш.Дали искаш отново да си с бифшия си или да продължиш напред с новото момче,но както чета мислиш ,че с него нямаш шанс ..ама да не се получи накрая че тръгваш с бившия само щото другия не те иска.... щото така лъжеш и себе си и бившия си! :-x

MiMcHeToOo
11-27-2007, 22:39
Е как да ти кажем кво да правиш ? Баси ужаса.. :?

NightSky
11-28-2007, 11:09
Помисли си дали още харесваш бившия си, изясни си защо си се разплакала, какво чувстваш към другото момче...
Между другото какво значение има дали с новия ще стане нещо? Изборът е прост - или отиваш при бившия си и сте си заедно, или отиваш при другото момче и не знаеш ще се получи ли нещо или не.
Ти май искаш просто да си с някой от двамата, без голямо значение кой...

Sladinka_f
11-28-2007, 11:20
nikoi osven teb samata ne moje da ti pomogne...

N0_feAR
11-28-2007, 11:21
ако все още харесваш бившия защо пък да не се съберете отново...но това че си се разплакала не е знак че го обичаш, може би е било момент на слабост...спомнила си си некви раути и хоп си си поплакала. Но ако искаш да се върнеш при бившия само за да не си сама....тъпоо! Може пък с момчето, което харесваш да се получи нещо, кви са тия прибързани изводи...

bloodfrozen
11-28-2007, 11:45
Всичко зависи от тебе.. не си заслужава да даваш напразни надежди на бившия, защото той ще остане наранен и разочарован.. понеже ти може би нямаш или си мислиш, че нямаш чувства към него. Може да опиташ с другото момче, все пак има възможност да излезе нещо. В противен случай - оставяш ги и двамата, което май ще излезе най-удачното решение на проблема.. Все пак, изясни си чувствата, за да установиш кого искаш до себе си..

Harum_Scarum
11-28-2007, 12:51
ОмГ...Тва е но0о0о0 идиотско да трагнеш със стария пак да обичаш новия?!?!?! :lol: