PDA

View Full Version : За ревността ми ХЕЛППП



martyivanova
11-27-2007, 18:51
С приятеля ми сме заедно доста време вече.И той и аз сме адски ревниви.Лятото той ми изневери но аз простих.Винаги съм криела ревността си и сега дори продължавам но след тази случка тя стана още по-силна.Реших вместо да се ревнуваме и да се караме всеки път да опитам да се променя.От 2 дни съм друга.Реших да му дам свобода без да го подтискам,когато е на кафе с приятели да не го притеснявам по телефона през 2 мин и точно това е проблема ми.
Тази вечер към 7 и 30 се прибрах и той остана с едно приятелче на кафе.Вече е 10 а той е все в кафето.Аз наистина се изнервям защото само се правя че нямам проблем с това.Измъчвам себе си :( Правилно ли постъпвам.А защо той не осъзнава че не трябва да ми се качва на главата още от 1 ден а да спазва все пак някакво приличие.Да пият кафе за час и да се прибере например...
Странно ми е не осъзнава ли че не искам просто да съм досадната ревнива приятелка и да не прекалява ;(
Дали изобщо постъпвам правилно да се променям и да му давам свобода след като той не би го направил за мен ?
Има ли начин изобщо да преодолея ревността си която винаги съм прикривала ???

hiro
11-27-2007, 19:04
Ako imash skype moia e zviara82 bil sum v sushtata situacia!

INF3RNO
11-27-2007, 19:08
kato gledam 6te sum purviqt koito ti e otgovoril za koeto se radvam.
Zna4i ti naistina si golqma revnivka.Kak moje toi kato e oti6ul na kafe i ti da pravi6 taka.Ami po spokoino beee.I to toi s mom4e 4oveka ti 6te otka4a6.E kvo puk ti vinagi iska6 da ti e perfekno li?Da e vsi4ko po 4asovnik e nqma kak da stane da ti kaja.Toi moje da se e zagovoril za xilqdi ne6ta.Negoviq priqtel moje da mu e priznal ne6to koeto pred rodite li te si o6te ne e.Mnogo ne6ta moje.Ostavi go sq 4oveka puk.Xubavo revniva si ama dobre,4e ne si se vlubila v men.To momi4eta deto ama xi4 ne moje 4ovek da kaje 4e revnuvat men napravo me izqjdat ama az gi razkarvam takiva.Sega sum s edno momi4e ama tq e tolkova vlubena v men,4e prosto az samiq ne iskam da q izostavqm.Revnuva me ne i ot priqteli ama gsm mi kato po4ne da polu4ava oniq stranni vulni kudeto se 4uvat ot kolonite na pc-to i tq ako e v nas gsm e v neq i prusta e na slu6alkata da vidi koi e i da go 4ue tq li4no.Ama kvo da q praq sviknax s neq.Ina4e znae6 li kakvo.Jivei si pravi si 6outo.No ne prekalqvai sega nqma6 za cel da pravi6 gluposti s nqkoi drug prosto se zabavlqvai.Az na moita ako tancuva s nqkoi mom4e ili spi s nego ok 6te i prostq tai kato da izneveri6 na 4uvstva e istinskata iznevqra.Tva 4e se bila 4uk@la s nego golqma rabota qvno prosto e iskala raznoobrazie i e iskala da ostane s men i za da ne i umruzna za tova go e napravila.Az li4no za tova bix go napravil i sme govorili s neq po taq tema.Sex s drug partnior pro6tava me,no makar i pregrudka i to s 4uvstva prosto NE.
Taka 4e q po trezvo baby!Ni6to ne pravi 4oveka prosto pie kafe i tova e.
Ti na 18 god si nqkude kato gledam nali :)

Cool_Bitch
11-27-2007, 19:11
Ami revnostta si nqma kak da q prikriva6.I mislq,4e kompromisite otnosno li4noto prostranstvo trqbva da badat vzaimni,a ne samo ediniqt da se tormozi(v slu4aqt ti).Trqbva da pogoviri6 s nego i da se izqsnite po tozi vapros....Uspeh4eta :-) !!

Котарана
11-27-2007, 19:15
За ревността лек няма. Поне аз за себе си не съм открила. Недей обаче да правиш това, което си намислила от опит ти казвам, че ще стане по лошо. Когато криеш всичко в себе си то се трупа и накрая ще ти писне и ще се скарате.

Cool_Bitch
11-27-2007, 19:19
Ami revnostta si nqma kak da q prikriva6.I mislq,4e kompromisite otnosno li4noto prostranstvo trqbva da badat vzaimni,a ne samo ediniqt da se tormozi(v slu4aqt ti).Trqbva da pogoviri6 s nego i da se izqsnite po tozi vapros....Uspeh4eta :-) !!

partychild
11-27-2007, 19:19
Поговори с него и му кажи как се чувстваш и кфо мислиш.. все пак сте двойка и трябва всичко да си споделяте.. щом нещо не ти харесва си казваш.. компромиси може да се прави ако и той прави .. а в този случай си само ти... покажи/кажи му какво чувсваш ако не се промени немисля че имаш причина да си с него

ra4ence
11-27-2007, 19:34
Пфффффффффффф :grin:

И аз съм така ](*,)

Мн ревнива,адски ревнива,винаги мога да си намеря повод за ревност..УЖАС.

Обаче !!!

Той ми доказа,че няма от какво да ревнувам. Т.е. има,защото е адски харесван мъж,не само заради външност,но и заради финансови възможности,връзки и тем подобни щуротии. Няма как да не го харесват,това ми стана ясно :cry:
Важното в случая е,какво той позволява и как той се държи. Щом е успял да протъпи ревността ми,значи всичко е ОК. Спечелил е доверието ми. Не че не го ревнувам вътре в себе си! Просто знам,че е мъж на място и няма да стори никога глупости. ... дано да съм права... :-$

Трябва да поговориш с него и да му обясниш как стоят нешата при теб. Готова си да се промениш,искаш да се промениш за доброто и на двама ви,но това няма как да стане,ако той не ти помогне по някакъв начин. Не е лесно,но не е невъзможно,тоя процес изисква взаимни..жертви,ако мога така да се изразя.

Успех мацка :---)

kifla
11-27-2007, 21:06
Аз също съм страшно ревнива и немога да се сдържам почти никога ,но след като все ме режат заради тъпата ми ревност просто вече май спря да ми пука за всичко и всеки ...смисъл със следващия,ако има такъв който ще ме търпи ..просто това ревност няма да го има.Мисля ,че и ти трябва да имаш волята да надделееш над ревността си ,която може да задуши приятеля ти! \:D/

MiMcHeToOo
11-27-2007, 22:35
Стегни се..

`Death`Whore``
11-28-2007, 03:15
И аз съм ревнива, но не звъня през 5 минути. Стегни се наистина. Моят съвет е да си избухваш, когато получиш пристъп на ревност, за да не се налага да го подтискаш и да го търсиш "за да го го чуеш" по 10 пъти на вечер. А и мамка му - нали е с приятели? И от тях ли ревнуваш?

neverand
11-28-2007, 07:24
Ако нараняваш себе си по този начин,по-добре не се променяй...

slun4evo
11-28-2007, 07:41
Ами той ти е изневерил и това е подсилило твоята ревност.Ти го обичаш и го искаш само за себе си, много хора са рака не се притеснявай.Отпусни се и си напомняй, че той те обича и няма да ти изневери, че той иска само теб. Това трябва поне малко да помогне.Друго не зная какво да ти кажа. Успех! :)