PDA

View Full Version : чуствам се като в тунел без изход,какво да направя??



w0w
11-27-2007, 20:44
1 zdraveite na vsi4ki :) sajalqvam 4e pi6a na latinica,no v momenta nqmam drugo :( Eto go i moq pproblem-predi okolko 2 meseca se :-) celuvah s edno mom4e i tancuvah s nego v diskotekata(poznavam go ot dosta vreme no beglo i dr pat sme tancuvali no samo tova)i go haresah....I taka re6ih da mu pi6a sms,i 1 toi ne mi varna,sled vreme zapo4na i toi da mi pi6e i mi vra6ta6e na saob6teniqta.Dade mi nadejdi za6toto i toi mi pi6e6e 1,no nakraq ni6to ne stana...kogato go vijdah v diskotekata toi si sede6e i samo me pozdravi...posle mu se obadih za kafe i toi kaza"da moje 6te ti s eobadq",no taka i ne zvanna :-# Na men mi stana mn gadno za6toto mn go haresvam i iskah da se polu4i mejdu nas pak i toi mi pi6e6e no nakraq ni4o ne stana,Problema e 4e kogato se napie vinagi idva,no ako ne e piqn e mn sramejliv i ne govori osobeno mnogo...sled kato mu zvanqh za kafeto go vidqh i pак ni4o ne stana ot togava ne mu pi6a nito pak toi :-# ve4e nqma qvno smial da go pravq vie kak mislite?1 ми даде надежди а после нищо не стана какво да правя ? :-#


уоу как стана тожа с бг букви като аз нямам маико


МОЛЯ ЖИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ КАКЖО ДА НАПРАВЯ а забравих д акажа че последния пат в дискотеката тои гледаше кам мен и когато гопогледна и аз се обращаше защо ли го правешв как мислите?(той е от града до нашия-20км) ](*,)


T.7.
devil_girls_

naMy4Ho_KoTe
11-27-2007, 20:52
Според мен, не че е свенлив.. Напротив. Нищо му няма. Само дето очевидно няма особена мотивация да завърже нещо повече от приятелство с теб и затова идва при теб само, когато пийне, когато преценката му за последствията не е много трезва.

hiro
11-27-2007, 21:07
Moge da e mnogo sramegliv az kato biax na 13-14 i zapochnax polovi kontakti i gadgeta biax mnogo sramegliv!Budi po nastoiatelna puk moge i da se poluchi:)Kusmet!

djeini
11-27-2007, 21:17
Em az taka sum dosta 4estolubiva i bix gozarqzala,no ako tolkova mnogo go xaresva6 mi bori se be mili4ka.Aide kusmet4e :)

kifla
11-27-2007, 21:21
не си ли чувала ,че когато някой е пиян прави това ,което наистина иска :wink:

INF3RNO
11-27-2007, 21:28
vij golqma rabota ,4e pi6e6 na latinica.Az otgovarqm na mnogo xora za tva pi6a na latinica tai kato pi6a po burzo.Ina4e tq se smeq tam kudeto pi6e6 tema.
Zadurja6 ctrl i sled tova natiska6 nqkolko puti shift-a nqma zna4enie lqv desen i 6rifta ti se meni ot site :)
Taka sega za problema ti.Ami vij men kato me tursexa momi4eta s koito i az sum tancuval po diskoteki prosto posle kazvax,4e 6te im zvunna ama 6tom vse mi izliza6e ot glavata zna4i tolkova mi se e zanimavalo s tqx.Tvoq 4ovek sum sigoren 4e e taka.6tom ti sama kaza,4e kato piine idva e smqtai.Mi to po toq na4in 6te trugnete primerno da kajem 6te se skarate ne6to toi 6te piine uj da izlee mukata i ai xop na purvata koqto vidi v diskoto da se celuva i svalq.Mi ne stava taka toq prosto e nekakuv teen bezxabernik slu6ai me.Ne vinagi ploda e tolkova sladak kolkoto izlejda na vid.

w0w
11-27-2007, 21:30
emi 4uvala sam ama na sledva6tata diskoteka samo me pozdravi i ni6to i nz dali trqbva da mu pi6a za6tot ako si kaje "taq pa kvo iska ne razbra li 4e 6tom ne i pi6a ne iskam ni6to"i zatova me e strah i nz kakvo da pravq :-# ](*,)

*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
11-27-2007, 21:52
Da mu pishesh ne e reshenie, ako iskash da razberesh kakvo stava, po - dobre pogovori s nego lichno. Taka pone shte si sigurna, che shte ti otgovori :D Moge bi oshte ne znae kakvo iska.. ne znam dali ima chuvstva kum teb, no ti sama mogesh da se uverish. Ostanaloto zavisi ot nego, ti sama shte razberesh. Uspeh :)

DisciplineAndOrder
11-27-2007, 22:14
Има кирилизатор в сайта...

Абсолютно съм съгласна с Паму4ното коте

MiMcHeToOo
11-27-2007, 22:32
Човек кат е пийнал прави глупости.. Сорка колкото и да го харесваш ше се наложи следващия път кат е пиян да го отблъснеш..

Mr.bEps
11-28-2007, 06:02
офф ами знаеш ли какво му се мъти в главата.. може да се прави на недостъпен (за момче едва ли... трудно е ако харесваш момичето до теб).. може пък простоо да не изпитва нищо към теб, всмисъл може да не му е до връзка в момента или както казах да не изпитва нищо към теб и да неиска та ти го каже в директно изречение. има една поговорка "с твойте камъни по твойта глава" тфа ми е съвета към теб.. мисля, че ме разбираш на къде бия :smt006 :smt002

koalka
11-28-2007, 06:20
За него е било просто забавление, за танца, ей така...Не те е харесал толкова, че да иска да стане нещо повече между вас.Ясно говори това, че ти й е казал, че ще ти се обади, а не го е направил.Най-добре го остави и не го търси повече, ставаш нахална...