PDA

View Full Version : Доверието....



_portokalche
11-28-2007, 08:14
Predi vreme napravih gaf kato izleznah s ednin ne tolkova priqtel....i toi se opita da me celune..no az ne mu pozvolih za6toto nemoga da izneverq na gadjeto si....sled okolo 3 sedmici az kazah na gadjeto mi za tazi slu4ka...zabolq go mnogo ot tova 4e mu kazvam s 3 sedmici zakasnenie..i nai mnogo go zabolq tova 4e sam izlqzla s jovek koito e edni ot tezi koito nai mnogo ni zavijda i iska da ni skara! Obqsnih mu vsi4ko i toi mi prosti (no smqta 4e az s1m se celuvala s onzi), no vse pak mi prosti....oba4e v momenta mi nqma absoliutno nikakvo doverie i misli 4e kakvoto i da mu kaja za tazi slu4ka e lyja! TA v1prosa mi e kak moga otnovo da spe4elq doverieto mu i da mu dokaja 4e go obi4am mnogo? :-k

zlateto
11-28-2007, 08:18
vednyj zagubili se dowerieto v nqkoi rqdko se pe4eli vtri pyt :\ naskoro se skarah s 4oweka na koito durja nai mnogo toi mi prosti no po durjanieto mu oseshtam 4e ne esyshtoto .. nqma mi tolkowa doverie kolko beshe predi ;\

MiMcHeToOo
11-28-2007, 08:20
Време трябва миличка.. Време и много много доказване, че може да ти вярва.. Доверие се печели с много време даже години, но се губи буквално за секунди..

GregoryHouse
11-28-2007, 08:30
Ами принципно ако някой ми загуби доверието е перманентно. но твоя случай не е такъв...просто му дай малко време и всичко ще е като по старому...все пак не си се целувала с него...единствената ти грешка е че си излязла с оня...което си е гадно за него и е трябвало да помислиш за последствията...

ХрС
11-28-2007, 10:07
[/i]Доверието много трудно се печели.Лесно се влюбваш в някого, но малко по-трудно вярваш в него.
Може да се каже, че можеш просто да се надяваш да ти помогне. А, и все пак щом си се решила да му го кажеш, е добре. Ако не го беше направила можеше да стане и много по-зле. Но, наистина с три седмици закъснение не е добре. Обясни му го това, което е станало, покажи му че е можело да постъпиш и по друг начин. Късмет!

..:sUnRiSe:..
11-28-2007, 10:09
тъй като си имала смелостта да му кажеш цялата истина на момчето...евала :wink: Че си излязла с др е гадно но все пак нищо не е станало 8) Започвай отново да градиш доверие колкото и да е трудно и вс ше е ОК на него сега му е трудно щото са му разклатни представите и нз дали наистина може да ти се довери докажи му го :)

slun4ice_90
11-28-2007, 10:09
Доверието се гради с години и може да се разруши за минути. :? Опитай се да му кажеш,че това момче нищо не значи и така,ако те обича ще ти прости. :smt008 Успех.

Harum_Scarum
11-28-2007, 10:26
ХмМмМм.....Много трудно,но все пак може.....

_portokalche
11-28-2007, 10:30
Drugoto koeto e 4e do sega ne mi se e nalagalo da trqbva da spe4elq doverieto na nqkoi...smis1l do sega ne s1m obi4ala istinski i tova mi e p1rvata seriozna vr1zka.....i tova e 4e neznam kak i kakvo da pravq za da mu spe4elq doverieto!? ](*,) Blagodarq vi za vsi4ko!!!

AllThatIwant
11-28-2007, 10:33
Време трябва миличка.. Време и много много доказване, че може да ти вярва.. Доверие се печели с много време даже години, но се губи буквално за секунди..

напълно съгласна съм с това мнение искам само да добавя,че щом момчето е още с теб значи има чувства и мисля,че ще ти си върнеш доверието му .. трудно е много е трудно но с време всичко се постига .. късмет :wink:

AnoNim4e
11-28-2007, 10:36
Ami za da mu spe4eli6 doverieto ti trqbva samo vreme,prez koeto trqbva da mu dokaje6 naistina kolko go obi4a6 i kolko gurji6 na nego,a puk i ot dr strana toi ako naistina te obi4a,toi samiqt trqbva da ti go ima tva doverie i kogato mu kaje6,4e ne ste se celunali -toi da ti povqrva!! :wink:

LitTlE_BeBsIiI
11-28-2007, 11:08
На няколко пъти съм лъгала приятеля си и той е разбирал за това...прощавал ми е и мисля,че сега пак ми има доверие.Аз също...преди му нямах и мислех,че ми изневерява,но някак си с времето пак си спечелих доверието към него.Та мисълта ми е...дай му малко време през което не му натяквай за случката или пък за това,че трябва да си върне доверието към теб и ако доста време не го разочероваш по подобен начин...ще си възвърне сам доверието! :-)

koalka
11-28-2007, 17:19
Ами, и според мен трябва да изчакаш малко време.Все пак случката още му държи влага, така да се каже и не може толкова лесно да я е забравил.От това, което прочетох се е ядосал, че си излязла с човек, който иска да ви скара...Аз, ако бях никога нямаше да изляза с него...при положение, че иска да ми разруши връзката.

menta_loverka
11-28-2007, 17:22
Доверието се печели много трудно и веднъж загуби ли се не се връща

vodka_f
11-29-2007, 11:19
все закърпена работа,но и аз както другите с времето ще се уталожат нещата все пак не си направила кой знае какво и той ще го осъзнае :-o

_portokalche
11-29-2007, 12:00
Blagodarq vi za vsi4ko!!! :)

Icko_pld
11-29-2007, 14:22
6te ti kaja samo 4e vremeto lekuva vsi4ko a mojebi ako te obi4a istinski ti e prostil no ti si misli6 4e ti nqma daverie uspokoi se i uspeh4eta ot men :wink: :) :smt007

sasha_90
11-29-2007, 14:49
Веднъж някой загубили доверие в теб,едва ли отново ще се върне.

alkobalko
11-30-2007, 18:32
Доверие се губи лесно, но трудно се печели.
Опитай се това да не се повтаря, лъжите само унищожават връзката.

rakiQ
11-30-2007, 21:15
ние с моя мъж сиимаме доверие..амаа все пак не сме мн малко заедно .. -7 месеца

MiMcHeToOo
11-30-2007, 22:08
Blagodarq vi za vsi4ko!!! :)

Сега чакаме оная новата модераторката (не и помна ника) дето като види "мерси" или "благодаря" заключва веднага темата 8-)

Like the wind`
12-05-2007, 12:08
И при мен се случи нещо подобно преди няколко месеца.Нещо се бяхме сдърпали и излязох с бившия си.След известно време му казах и него доста го заболя.След това имаше един период,през който не ми вярваше къде съм и с кой съм,все си мислеше,че го лъжа.След известно време му мина обаче и сега рядко се сеща за това.Просто не го прави повече и като мине малко време ще се оправи всичко. :)

Raderfort
12-05-2007, 21:35
Predi vreme napravih gaf kato izleznah s ednin ne tolkova priqtel....i toi se opita da me celune..no az ne mu pozvolih za6toto nemoga da izneverq na gadjeto si....sled okolo 3 sedmici az kazah na gadjeto mi za tazi slu4ka...zabolq go mnogo ot tova 4e mu kazvam s 3 sedmici zakasnenie..i nai mnogo go zabolq tova 4e sam izlqzla s jovek koito e edni ot tezi koito nai mnogo ni zavijda i iska da ni skara! Obqsnih mu vsi4ko i toi mi prosti (no smqta 4e az s1m se celuvala s onzi), no vse pak mi prosti....oba4e v momenta mi nqma absoliutno nikakvo doverie i misli 4e kakvoto i da mu kaja za tazi slu4ka e lyja! TA v1prosa mi e kak moga otnovo da spe4elq doverieto mu i da mu dokaja 4e go obi4am mnogo? :-k

никой не ти е виновен.
и аз да бях и аз щях да се сърдя сигурно :(