PDA

View Full Version : Нещо странно става с мен ..



AllThatIwant
11-28-2007, 10:45
Така .. видях много теми за любовта от пръв поглед и така нататък .. надявам се че не се повтаря но това нещо ме измъчва и ми интересно как мислите :)
И така един ден не толкова слънчев си стоях кафето зад училище и той влезе ... за 1ви път го виждам/или не бях го забелязала и като,че ли нещо в мен се преобърна незнам какво стана .. и така не го усъзнах тогава не се замислих,но почнах да го засичам много често на местата които ходя .. дори много често,казаха ми че момчето е свясно ноо за съжаление нямаме общи познати просто приятелката ми беше чувала за него и ми каза това което знае .. много задълбах :-D ии така мисля за него доста интересно ми е какъв е .. дали е това което си представям и т.н.
Та въпроса ми беше .. случвало ли ви се е ? За мен е странно да мисля за човек който дори не познавам ? Според мен неможе да се нарече любов а по скоро тръпка някаква .. как мислите :)

ra4ence
11-28-2007, 10:51
Визуално привличане :)

NightSky
11-28-2007, 10:52
Това е някакво увлечение, симпатия, но не е любов, защото дори не го познаваш и не знаеш какъв е.

forever_yours
11-28-2007, 10:56
Za sega ne e lubov, no 6tom tolkova mnogo mislish za nego zna4i ima silno privli4ane :) ako ne si ot mnogo sramejlivite 6te e hubavo da se zapoznaesh s nego, da si govorite sled kato kazvash 4e se zasi4ate 4esto :P ne se znae moje da se prevurne v lubov ;)
Uspeh! :)

..:sUnRiSe:..
11-28-2007, 10:58
:) :) :) привличане химия хормони ... не е любов по скоро импулс породен от симпатия :) :) :) и на мен ми се е случвало, но бързо ми мина

AllThatIwant
11-28-2007, 11:04
Za sega ne e lubov, no 6tom tolkova mnogo mislish za nego zna4i ima silno privli4ane :) ako ne si ot mnogo sramejlivite 6te e hubavo da se zapoznaesh s nego, da si govorite sled kato kazvash 4e se zasi4ate 4esto :P ne se znae moje da se prevurne v lubov ;)
Uspeh! :)

Днес мислех да отида при него и да приложа на голямото клише и да му искам запалка,но непосмях .. като събера смелост ще действам :)

Аз също не мисля,че любов а визиолно превличане .. може да стане така,че като се запознаем да разбера,че испитвам нищо.За мен е важен характера на човека не толкова визията :)

sexa_na_kompleksa
11-28-2007, 11:40
И на мен ми се е случвало,но това не е любов,а някакво приливане.Няма смисъл да се срамуваш - отиди и се запознай с него ! Смело ! Може пък той да е голямата ти любов,а никога да не разбереш,само защото те е срам. :-D

hiro
11-28-2007, 12:13
На мен ми се случе преди 3 години и бах с момичето 2 години после :lol:

JuS7^YourS
11-28-2007, 12:36
да, случвало ми се е да видя някого, когото не познавам изобщо и да ми хареса как изглежда, после да мисля известно време за него. Но обикновено това не трае дълго, забравям го след 2 дни някъде, визуално привличане както бяха казали по-горе. :) Но щом при теб е по-сериозно, значи не е същото като при мен.

Harum_Scarum
11-28-2007, 12:44
Това е някакво увлечение, симпатия, но не е любов, защото дори не го познаваш и не знаеш какъв е.
Е има и любов от прав поглед от личен опит го зн :-P

flowerlina
11-28-2007, 12:55
Любов от пръв поглед няма,привличане,но любов-не :? А иначе-запознай се с него,нищо не губиш :wink:

AllThatIwant
11-28-2007, 13:43
Мерси за мненията :) Следващия път като го видя ще отида да се запозная както написа някои по горе нищо не губя .. или ще се влюбя или ще разбера,че не е за мен :)

Iv4eTy
11-28-2007, 14:09
Просто ти е допаднал външно, но едва ли любов. :?

die_die_my_darling_
11-28-2007, 15:13
Това е някакво увлечение, симпатия, но не е любов, защото дори не го познаваш и не знаеш какъв е.
и аз мисля така :)

wasntme_
11-28-2007, 16:14
Мерси за мненията :) Следващия път като го видя ще отида да се запозная както написа някои по горе нищо не губя .. или ще се влюбя или ще разбера,че не е за мен :)

emi aide pi6i posle kvo e stanalo 4e 6te me glojdi :P :D

Abigoria
11-28-2007, 16:15
На мен ми се случе преди 3 години и бах с момичето 2 години после :lol:
Моя случай е подобен, ама съм с него от по- кратко... :) И, да, не е момиче :lol:

koalka
11-28-2007, 17:13
Е, много ясно, че не е любов.Ти дори характера не му познаваш.Както каза - тръпка, привличане.Най-добре отиди и се запознай с него, щом ходи на местата, където си и и те, е много добре.

AllThatIwant
11-29-2007, 10:11
Разбира се,че ще пиша само че днес не съм го видяла иначе бях събрала смелост .. малко ми е странно,че незнам какво да му кажа но то ще дойде на момента :) (поне се надявам .. дано не забия :( )