PDA

View Full Version : храна???



Imaginary__Love
11-28-2007, 11:03
хора кажете ми какви неща мога да ям, от който не се пълнее, освен от зеленчуци и плодове...моля ви помогнете ми :S

AllThatIwant
11-28-2007, 11:11
Трябва да ядеш месо за предпочитане пилешко без кожата .. Яйца,млечни продукти за предпочитане обезмаслени :wink: [/u]

AnoNim4e
11-28-2007, 11:45
Ami poprincip tova koeto kazaha za mesoto i mle4nite produkti e taka,no ako iska6 da spazva6 dieta tova ne e mn hubavo,po-dobriqt na4in e da si qde6 normalno,no da pravi6 nqkakvi uprajneniq ili da hodi6 da fitnes!Nz tvoe si e re6enieto! :wink:

hiro
11-28-2007, 12:15
Пилешки гърди и хляб с Л карнитин

nestle
11-28-2007, 13:17
vij...nemoje da qdesh eno a drygo - ne, organizma ima nyjda ot vsi4ko vaprosa e da qdesh ot si4ko po malko i da go izrashodvash. sega shti kaja az kak pravq....sytrin nezakysvam nai mn eni soleti ili nqkakaf plod na obed kato se pribera ispivam 1 litar natyralen sok i si hapvam malko kfoto ima no bez hlqb ischakvam da minat 1-2 chasa da moje da se obraboti hranata i zapo4vam da pravq yprajneniq a sashto taka hodq i da bqgam tei kato oshte e syho navan a kato zavali si bqgam v zalata. i tova e i sashto mnogo te4nosti trqbva da piesh, kat ysetish 4e ogladnqvash vednaga pii voda ili nekaf sok i prez drygoto vreme sashto ;) tova e moita dietka az se 4yvstvam i izglejdam mnogo dobre po tozi na4in ;)

_crazy_baby_
11-28-2007, 21:38
e ti kvo cql den na sok4e i voda li kara6 bahti ludite

Miss_Capris
11-29-2007, 14:12
e ti kvo cql den na sok4e i voda li kara6 bahti ludite
napalno te podkrepqm to nemoje samo da si zalagva6 stomaha s te4nosti trqbva da se hrani6 na organizma ti mu trqbvat vitamini minerali vaglehidrati beltu4ini i dr. a pak ti kara6 samo na voda 6te si dokara6 nqkoq qzva be momi4e hrani se no ti si re6ava6

Canis_Dirus
11-29-2007, 17:16
Абе в никаквъ случай не падай под 30% мазнини в менюто. Под тази цифра тялото не функционира добре и лесно се получава хормонален дисбаланс. намалява и рязко нивото на тестостерона (знам, че си момиче, но имаш и тестостерон), който тестостерон е най-добрия помошник за lean тяло с малко мазнини.

Да знам, че културистите не ядат мазнини. Но културистите изглеждат добре само на състезание в основен период са доволно мазни. освен това тяхната биохимия е изкуствено манипулирана с различни забранени медикаменти, които са крайно непрепоръчителни. Особено в хормонланата буря през пубертета и следващите няколко години.

Presley
11-29-2007, 23:13
Храни се раэделно.
Не съм иэпробвала тоэи метод,эащото си ям всичко,което ми е на сърце :D Но много мой приятелки отслабнаха именно така.

slun4evo
11-30-2007, 07:50
Няма неправилни храни, има неправилни съчетания.Никога не си ограничавай храните до определени, защото във всяка има нещо полезно за теб.Например един ден можеш да ядеш повече плодове, салати и разбира се шоколад(но в разбираемите дози) , а на другия, си хапни някои други неща, като хляб и други ястия.Важно е когато ядеш шоколад, да не ядеп хляб.Надявам се ме разбираш.Не ги смесвай и не прекалявай с количеството им. :)

nestle
11-30-2007, 08:58
ама аз не съм казала че цял ден го карам само на течности ям си горе доло нормално просто поемам повече течности защото те помагат....