PDA

View Full Version : Изпуснах ли си шанса? Що за човек съм?



Problem4o
11-28-2007, 14:59
Здравеите искам да споделя проблема си и моля кажете ми какво да правя от няколко месеца с една съоченичка сме много близки но от скоро започна да ме прегръща и дори ме целуна 1 път (макар и по бузата), но всичко лошо стана в последните 2 дена когато на един фестивал се позближихме още повече но на следващия ден тя седеше постоянно с един мои съоченик не знаех какво да кажа а имах ли изобщо право да кажа? не нямах затова си мълчах незнаех какво да и кажа дори и започна да ми става много гадно толкова гадно че в послените ни 3 часа буквално игнорирах всички. Не говорех на никои и в последния час седнахме с това момче макар че то си има приятелка аз нищо не му казах с него сме мн добри приятели така или иначе макар че тои обича да се прави базици с момичетата и в този момент като седях тя доиде при мен и ме помоли да седна до нея за да легне в мен пита ме защо съм и сърдит аз и казах че не се сърдя на нея и и казах да си седне на мястото бях малко груб но бях се ядносал без право и маи тя ми се расърди. На следващия ден тя имаше рожден ден а аз и бях обещал подарак но така и не и донесох и цял ден тя дори не ме погледна сега просто се чудя какво направих нз дали пак ще ме погледне дори кажете ми какво да правя моля ви мн я харесвам а дали и тя нз? а ако питам някои неина приятелка дали ще ознам нещо за нея? :cry: :cry: :cry:

shivacheva
11-28-2007, 15:06
Искала е да седнеш до нея,за да легне в теб?
Ми според мен в това положение си личи,че има чувства към теб...все някакви :wink:
А относно това,че си я отрязал дооста гадно...опитай да и се извиниш,но ако е с по-чепат характер може и да не стане или пък да стане,но с много труд...
В случая,грешката като че ли е твоя...опитай се да я поправиш... :wink: :?

Problem4o
11-28-2007, 15:15
Не съм с чепат характер но понякога нз дори какво да и кажа като съм до нея иде ми да я целуна но не съм мн напред с тоя материал, в начало бях ядосан защото си мислех че грешката е в нея макар и да не показвах това чувство след като се успокоих разбрах че аз съм направил всичко лошо :( :cry: . Според вас дали съм убил чувствата у нея ако е имала такива дори и минимални?

gostut
11-28-2007, 15:22
еми, ако не е минало мн време от тогава и дай подаръка за рождения й ден (се пак си обещал) и й кажи "извинявай за ония път" ... тва е което можеш да направиш без да се натрапваш излишно.. и би трябвало да е достатачно за да почнете пак да си говориве...

Harum_Scarum
11-28-2007, 15:22
Според мен трябва да и кажеш каквото чустваш....

shivacheva
11-28-2007, 15:23
Едва ли си ги убил...чак пък толкова... :(
Трябва да поговорите и да и кажеш защо си се държал така.Ако изпитва нещо към теб,предполагам,че ще те извини. :)
И да-сподели чувствата си.Ще ти олекне,както на нея,така и на теб.

Problem4o
11-28-2007, 15:27
Да но чесно казано малко ме е срам :( почти немога да я видя сама за да и кажа и думичка

gostut
11-28-2007, 15:42
според мен ПЪК, не трябва да й признаваш каквито и да е чувства, преди да си върнете старите отношения!! ще обясня защо. Никой, ама никой особено на тая възраст не обича да го задушават с ревност. А ти си направил една доста тъпа сцена на ревност, при положение, че дори не ходите. Представи си ако ходите какви сцени ше има. А сега си представи каква ще е нейната реакция, когато тя си го представи.... може да е "ах колко мило", ама по-вероятно да е "абе тоя от сега ми държи сметка, а после кво ли ще е?" ... ... тъй че първо си оправете старите отношения, пък тогава мисли за каквито и да е други крачки... в по-горния ми пост написах начин да я "умилостивиш" ;)

тва е съвета, който мога да ти дам от скромния ми "опит" с така наречения нежен пол

Problem4o
11-28-2007, 15:52
Никои не знае защо бях мълчалив излеждаше сякаш ме болеше нещо но благодаря за савета утре мисля да поговоря с неината приятелка след това с нея и ако всичко мине добре мисля за изтичам в голямото за 1 цвете а петък мислим с класа да се саберем и да я поканя тогава мисля 1 подараче да и зема какво мислите? Еи макар че тя ми обеща целувка за моя а не ми я даде :( :P

Presley
11-28-2007, 15:57
Ха-ха-ха кви роэи бе..
Тя се е държала като една абсолютно куха лейка.Не я поэнавам,но по според това,което си написал мога да кажа на 100%,че не си эаслужава да се эанимаваш с нея ,а още по-малко да и тичаш подир гъэа! Не ти си се държал тъпо,а тя.Явно момиченцето не энае какво иска...мани я тая .

danio
11-28-2007, 17:27
Ами виж какво ще направиш.Покани я накафе или я дръпни някъде и поговорете.Извини и се че си се държал така и и кажи какво чувстваш.Нищо не губиш.Според мен щом се е държала така значи може да има нещо към теб.Но ако ти не направиш първата крачка сега после ще е късно и ще ти е гадно.Знам го от личен опит.А щом е разбрала че се сърдиш на нея значи онова нещо дето е седяла до твоя съученик може да го е направила нарочно.Така че действай.

koalka
11-29-2007, 06:28
Според мен трябва да си откровен, ако искаш да те разбере.Кажи й какво е станало, кажи й, че имаш чувства и я остави, тя да реши какво да прави.Просто си изпитал ревност...това е нормално.

MiMcHeToOo
11-29-2007, 08:32
Ако искаш се извини въпреки, че тя се е държала много тъпо и тя трябва да ти се извини...

vodka_f
11-29-2007, 09:09
Според мен трябва да си откровен, ако искаш да те разбере.Кажи й какво е станало, кажи й, че имаш чувства и я остави, тя да реши какво да прави.Просто си изпитал ревност...това е нормално.
=;

Problem4o
11-29-2007, 10:40
Благодаря за саветите и всепак ако нещо стане ще пиша в тази тема пак благодаря ви!

krisscho
11-29-2007, 18:08
How could you do that? :D Между другото(ШШШШТ) цветята вършат чудеса понякога. :smt001