PDA

View Full Version : Фитнес



KENZO
11-28-2007, 17:40
Ot 2mecesa xoda na fitnes imam razlika po zdrav sum.Vuprosa mi e ako produljavam taka gore dolu sled kolko vreme 6e imam izrazeno tialo,smisul dobro tialo bez da zimam ni6to.Mersi predvaritelno. \:D/

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Sashakiss
11-29-2007, 09:39
Ot 2mecesa xoda na fitnes imam razlika po zdrav sum.Vuprosa mi e ako produljavam taka gore dolu sled kolko vreme 6e imam izrazeno tialo,smisul dobro tialo bez da zimam ni6to.Mersi predvaritelno. \:D/

Геймър съм си по душа и затова ще се изразя максимално кратко.

През първите три месеца резултатите са почти никакви, но не се притеснявай - нормално е.
Какво тяло ще имаш си зависи от това по колко пъти и какво мааш* на ден.
По сериозни резултати(ако ходиш редовно на фитнес и буаш* 4-5 пъти на ден) очаквай някъде след 4-5 месец.


Буане/Маане = ядене

x-PeRiMenT
11-30-2007, 21:13
През първите три месеца резултатите са почти никакви, но не се притеснявай - нормално е.

По сериозни резултати(ако ходиш редовно на фитнес и буаш* 4-5 пъти на ден) очаквай някъде след 4-5 месец.
Грешка. Първият месец, месец и половина резултати почти няма, но от тогава до третия месец резултатите са най-големи. Всеки, които тренира от достатъчно дълго време, ще ти каже, че това бързо развитие от 1-3 тия месец не може да се повтори. Ако си тренираш редовно и се храниш правилно резултатите сами ще дойдат. Аз лично малко ускорих нещата с хранителни добавки и това го препоръчвам на всеки, който може да си го позволи. Иначе както ти казах- тренирай си и всичко ще дойде от самосебе си.

П.С.
Обръщам се към автора с този пост.

J
12-01-2007, 05:14
Ot 2mecesa xoda na fitnes imam razlika po zdrav sum.Vuprosa mi e ako produljavam taka gore dolu sled kolko vreme 6e imam izrazeno tialo,smisul dobro tialo bez da zimam ni6to.Mersi predvaritelno. \:D/
bez ximiq godinka......... za vidim rezultat :!:
http://i18.photobucket.com/albums/b139/Vim0314/bodybuilder.jpg
A TOVA S QKA XIMIQ

TERLIKA
12-11-2007, 22:31
abe da ti kaja tva e zabluda moje nikoga da nqmash kakto kazvash izrazeno tqlo toest da se izchistish napulno to si e do fizikata (govorq ako ne zobash nishto ) ;-)

Master_88
12-24-2007, 20:21
Ot 2mecesa xoda na fitnes imam razlika po zdrav sum.Vuprosa mi e ako produljavam taka gore dolu sled kolko vreme 6e imam izrazeno tialo,smisul dobro tialo bez da zimam ni6to.Mersi predvaritelno. \:D/

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

След около година редовни тренировки и хранене