PDA

View Full Version : косми? ;/



zwezdata :}
11-28-2007, 18:12
такъм.. значи, преди мн си бръснех краката и интимните части, и от това космите станаха мн твърди и здрави. вече прекратих тези глупави работи и започнах да ходя редовно на кола маска. та въпроса ми е.. колко месеца/години са необходими за да стане отново косъмът тънък и почти да изчезнат?

Oriqna
11-28-2007, 18:41
Да да това че ако си бръснеш космите стават по-гъсти или твърди е пълнааа измислица мога да ти кажа че въобще не е така тоо по този извод хората които години наред ползват само кола маска нетрябва да имат косми пффф.... всичко си е от косамът ако си с по дебел така ще е единственото предимство на кола маската е че космите ще порастнат поне след 2 седмици а с бръснене 1 ден :shock:

sunshine0107
11-28-2007, 19:15
ти луда ли си? ти говориш глупости! няма спор просто, че от бърсненето космите стават по търди и дебели... аз в продължение на 1 година си ги бръснех по краката, а сега около половин година им правя кола маска и мога да ти кажа, че разликата е огромна! не че са оредели, същите на гъстота са си :) просто са тънички и меки а не твърди като на някой 40 годишен мъж брадата!

Oriqna
11-28-2007, 19:20
мии да бее продължаваи може да ти изченат някога като станеш на 90 години :razz: ама да знаеш че тогава няма да е от кола маската според мен не си права :lol:

vvs_go
11-28-2007, 19:26
1 godina

Trolisimo
11-28-2007, 19:58
знаете ли дали мъжете се бръснат на интимните места (да де то маи е ясн о ) :oops: и как

dan4ety
11-28-2007, 20:13
ти луда ли си? ти говориш глупости! няма спор просто, че от бърсненето космите стават по търди и дебели... аз в продължение на 1 година си ги бръснех по краката, а сега около половин година им правя кола маска и мога да ти кажа, че разликата е огромна! не че са оредели, същите на гъстота са си :) просто са тънички и меки а не твърди като на някой 40 годишен мъж брадата!


При мене никога не са ставали твърди и гъсти :grin: . При кака ми също е така. Не винаги от бръсненето космите стават твърди, гадни, черни и грозни. При мене станаха по-светли и по-тънки (преди бяха все едно на някой мъж, само че не бяха твърди :shock: ) :) Иначе от кола маската ще уредеят за около 1 година, доколкото знам. :)

sunshine0107
11-29-2007, 07:50
абе питайте, която искате козметичка да видите кво ше ви каже!

rakiQ
11-29-2007, 09:36
охх мани беги че до са си скубах пут.ката иии .. едвам диша :grin: :grin: :grin: :grin:

elichkaaa
12-07-2007, 20:42
амиии като се бръсне6 с епилатор космите не растат толкова дебели и не стават много големи :)

siLenT_scReaMs
12-07-2007, 21:55
offf to pri vseki e razlichno..no mila shtom pri teb stavat po gusti nachi sigurno shte si ima promqna ako hodish na kola maska..no shte mine izvestno vreme dokato se vustanovi..primerno na nqkoi hora im ostavat cherni tochki sled kato sa se brusnali i izglejda mn grozno..puk az kato si brusna krakata stavat strashno gladki..ama ne iskam gadno mi e .. predpochitam da boli :P ama pone znam che nqma da porasnat na sledvashtiq den..