PDA

View Full Version : как да ровя из чуждите скайпове?...:)



nelly_tss
11-28-2007, 18:49
am ne moa da razbera iam parolata na edin skype obache kato flezna ne moa cheta nishto i chueka na koito e skype-a sys sigurnost ne trie nishto zashtoto kato otida u tqh sichko si sedi tam! moje da e tril otdelni momenti no az kato flezna hronologiqta e prazna i na syshtiq den kato otida ot tqh i pishe neshta ot predi 1 mesec...bahti shto stava tai..iskam da chita ...b*h maa mu

LizZz
11-28-2007, 19:02
am ne moa da razbera iam parolata na edin skype obache kato flezna ne moa cheta nishto i chueka na koito e skype-a sys sigurnost ne trie nishto zashtoto kato otida u tqh sichko si sedi tam! moje da e tril otdelni momenti no az kato flezna hronologiqta e prazna i na syshtiq den kato otida ot tqh i pishe neshta ot predi 1 mesec...bahti shto stava tai..iskam da chita ...b*h maa mu
Ха!Има начин,но няма да ти го кажа,защото не подкрепям надничането в нечий живот без неговото съгласие ;-) И + това не заслужаваш да ти се даде тази информация :!: :!: :!: :-o

_BoSSy_
11-28-2007, 19:12
Така става,защото това което въпросния човек пише и получава(цялата хронология) остава в неговия компютър,а ти нямаш достъп до него..
Така ако аз доида във вас(примерно) и си пиша, хронологията ми ще остане в твоя комп,а на моя няма да има нищо.. :-P :-P [/b]

bungle
11-29-2007, 05:10
Кажи на мен, кажи на мен, мооооля те! :oops: :oops: :oops:

Искам да съм хакер. :twisted:

nelly_tss
11-30-2007, 17:58
am ne moa da razbera iam parolata na edin skype obache kato flezna ne moa cheta nishto i chueka na koito e skype-a sys sigurnost ne trie nishto zashtoto kato otida u tqh sichko si sedi tam! moje da e tril otdelni momenti no az kato flezna hronologiqta e prazna i na syshtiq den kato otida ot tqh i pishe neshta ot predi 1 mesec...bahti shto stava tai..iskam da chita ...b*h maa mu
Ха!Има начин,но няма да ти го кажа,защото не подкрепям надничането в нечий живот без неговото съгласие ;-) И + това не заслужаваш да ти се даде тази информация :!: :!: :!: :-o

shto pyk dA NE zaslujavam??....tfa si mi e lichnoto gadje i kfoto si iskam she cheta ....i osfen tfa nikoi ne ta pita za mnenieto ti otnosno cheteneto v chujdi skype-ove .kato si protiv i nqqsh namerenie da mi kajesh izobshto ne pishi po temata ...nqmam nujda ot mneniq na hora kato tebe!!! :|

Forslor
11-30-2007, 18:29
am ne moa da razbera iam parolata na edin skype obache kato flezna ne moa cheta nishto i chueka na koito e skype-a sys sigurnost ne trie nishto zashtoto kato otida u tqh sichko si sedi tam! moje da e tril otdelni momenti no az kato flezna hronologiqta e prazna i na syshtiq den kato otida ot tqh i pishe neshta ot predi 1 mesec...bahti shto stava tai..iskam da chita ...b*h maa mu
Ха!Има начин,но няма да ти го кажа,защото не подкрепям надничането в нечий живот без неговото съгласие ;-) И + това не заслужаваш да ти се даде тази информация :!: :!: :!: :-o

shto pyk dA NE zaslujavam??....tfa si mi e lichnoto gadje i kfoto si iskam she cheta ....i osfen tfa nikoi ne ta pita za mnenieto ti otnosno cheteneto v chujdi skype-ove .kato si protiv i nqqsh namerenie da mi kajesh izobshto ne pishi po temata ...nqmam nujda ot mneniq na hora kato tebe!!! :|
Брей от кога един човек може да притежава друг и дори да го обявява като лична собственост пред обществото?!?! :shock: :razz:

Подминавайки изФъфлените ти фъфлежи и непознаването на третата буква от азбуката "В".........
....отговора на въпроса как да се "ровиш" из други скайпчета няма да получиш, защото дори да ти бъде разясненo във най-малки подробности и детайли как да действаш, пак няма да се справиш => няма смисъл [x]




*Ще те помоля да пишеш на кирилица .

LipSoFAnAnGel
12-03-2007, 06:59
И аз искам да разбера кажи ми ако искаш на личен моляяя те,защото гаджето ми може да ми чете скайпа и го прави,а на мен не ми излиза никаква хронология и съм прецаканата в случая!Моля те

nelly_tss
12-03-2007, 12:53
]И аз искам да разбера кажи ми ако искаш на личен моляяя те,защото гаджето ми може да ми чете скайпа и го прави,а на мен не ми излиза никаква хронология и съм прецаканата в случая!Моля те

emi i az tova iskam da kaja ..ama koi da me razbere i chakai malko ..kfo vi interesua neizpoilzvaneto mi na 3tata bukva ot azbukata..nikade ne pishe v pravilata che trqq da pisha pravilno prosto taka mi haresva!

[wow]
12-03-2007, 14:16
Невъзможно е ако нямаш самата хронология (файловете на юзъра) на твойта щайга ;}

LipSoFAnAnGel
12-03-2007, 18:02
Кажиии нии дее .Молим те

Mortificatiоn777
12-04-2007, 09:26
Млъквайте, бе! Ако не правите нищо зад гърба на гаджето ви какво толкова имате да криете?! :x

puppy
12-04-2007, 11:21
току що ми казаха, че и мен ме следят? някой знае ли как да предотвратя това? (ако пък искате кажете как и аз да следя човека, за да сме квит :D ) как ще ме следи?!? :-x

mgxpower
12-04-2007, 14:00
току що ми казаха, че и мен ме следят? някой знае ли как да предотвратя това? (ако пък искате кажете как и аз да следя човека, за да сме квит :D ) как ще ме следи?!? :-xСмени си паролата на скайп!Или ако firewall-a ти е изключен включи го..друго какво да те посъветвам ако знаеш кой те следи му метни един голям бой нищо ,че си момиче! :-|