PDA

View Full Version : Свестни момчета:)



slun4ice_90
11-29-2007, 07:29
Здравейте сладури!Напоследък много се замислям и ми става гадно за това,че няма свестни момчета,които да обичат,да не изневеряват,да са романтични,мили.Вие как мислите?И защо все попадам на неподходящи?Кажете си мнението. :cry: :neutral:

Sweet__Dream
11-29-2007, 07:34
Taka sa ustroeni mom4etata za sujalenie.Gledai napred,ne se ot4aivai.Shte sre6tne6 o6te mnogo mom4eta.I ti popjelavam tozi put da e istinski.. :-) \:D/ =;

Mr.bEps
11-29-2007, 07:34
ами то тфа не е като да тръгнеш по пътя и да търсиш пари... с търсене нищо не става.. то простоо любовта от само себе си идва :(

My_Dear
11-29-2007, 07:37
Има.
Рано или късно ще намериш някой такъв... Засега не се впрягай толкова ;)

Presley
11-29-2007, 07:37
Има,има.Хората са раэлични.Има и прекалено несериоэни момчета,но иа и по-сериоэни :D Спокойно,ще си намериш и ти.Не се обеэнадеждавай.В крайна сметка по-добре да си сама ,отколкото с някого,когото само те наранява (доколкото ми се струва си по-чувствителна :D ).

DisciplineAndOrder
11-29-2007, 07:38
Защото си още млада,и предполагам ходиш с момчета на твоята възраст.Те обаче се опитват да се направят на интересни,да бъдат популярни сред дружките си,и не се замислят дали с постъпките си не нараняват нечии други чувства.По-нататък в живота си ще срещнеш истински мъже-мили и романтични.

slun4ice_90
11-29-2007, 07:42
Има,има.Хората са раэлични.Има и прекалено несериоэни момчета,но иа и по-сериоэни :D Спокойно,ще си намериш и ти.Не се обеэнадеждавай.В крайна сметка по-добре да си сама ,отколкото с някого,когото само те наранява (доколкото ми се струва си по-чувствителна :D ).Да така е :P

GameMaster
11-29-2007, 07:51
Ami ....spored mene ima SVESTNI momcheta no sa mnogo mnogo malko !!!Preobladavat sqkash arogantnite i jenkarite ....... :P shte se nat1knesh na podhodqshtiq ;) .....malko poveche vreme i kuraj :P

slun4ice_90
11-29-2007, 07:52
Taka sa ustroeni mom4etata za sujalenie.Gledai napred,ne se ot4aivai.Shte sre6tne6 o6te mnogo mom4eta.I ti popjelavam tozi put da e istinski.. :-) \:D/ =;Благодаря ти много :)

vodka_f
11-29-2007, 08:12
нали темата беше заключена :?:

slun4ice_90
11-29-2007, 08:14
Искам още мнения и помолих да ми я отключат :grin: 8-[

MiMcHeToOo
11-29-2007, 08:29
Защото си още млада,и предполагам ходиш с момчета на твоята възраст.Те обаче се опитват да се направят на интересни,да бъдат популярни сред дружките си,и не се замислят дали с постъпките си не нараняват нечии други чувства.По-нататък в живота си ще срещнеш истински мъже-мили и романтични.

и аз така мисля..

kroasandvi4
11-29-2007, 08:29
Ако трябва да обяснявам в числа , приблизително 20% от момчетата са такива по начин на мислене.
Но от тези 20% около 70% биват премазани от егоистични кифли или своите дружки и се променят.Другите просто имаме много здрава нервна система.

hiro
11-29-2007, 08:37
Ima takiva be!

slun4ice_90
11-29-2007, 08:39
Къде са тогава? :( Щом не ги намирам,значи съм най-големия карък в любовта :shock: :? :neutral:

vodka_f
11-29-2007, 08:41
значи за мен момче на по 14,15,16,че и 17 години малко трудно би бил сериозен,че и по големи...Не казвам,че няма,но момчето трябва да олегне да го поучука малко живота,за да стане сериозен...всякакви ги има,но не си мисли,че няма мили и романтични момчета \:D/

butty
11-29-2007, 09:09
хехе има има свестни момчета. :-P А ти не си карък, просто още изглежда не ти е дошло времето, да го срещнеш. Но ще го срещнеш вярвай :---)
и съм съгласна с това че повечето свестни момчета са на по 18 и 19 и нагоре. Просто вече са се поосъзнали,е не всички де :lol: но все пак ги има! :)

slun4ice_90
11-29-2007, 09:12
хехе има има свестни момчета. :-P А ти не си карък, просто още изглежда не ти е дошло времето, да го срещнеш. Но ще го срещнеш вярвай :---)
и съм съгласна с това че повечето свестни момчета са на по 18 и 19 и нагоре. Просто вече са се поосъзнали,е не всички де :lol: но все пак ги има! :)Ами аз познавам един на 23год.и няма да се осъзнае скоро,повярвай ми,заклет женкар е :?

ANTIHUMAN
11-29-2007, 09:46
Недейте така де ! аз правя подаръци по4ти всеки път ! и съм романтичен по-душа :) :-D има просто не ги намираш ! аз съм романтичен и т.н. , но нямам гадже щото не ми трябва! :grin:
П.П. немога да си намеря подходяща която да не е курва ! то май вече няма момиче което не е курва ама :P 8)

slun4ice_90
11-29-2007, 10:13
Аз не съм курва,но няма значение

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-29-2007, 13:39
Момчетата на тази възраст са все още келеши, мислят като деца (не че по-нататък не е пак същото, но как да е). Да, така е, няма кой знае колко романтични, но за сметка на това, ако наистина държат на момичето, с което са, тогава, повярвай, стават мили, ако не романтични. Мъжете като цяло са по-рационални. У тях по-малка роля играе дясната част на мозъка, която е частта на емоциите. А и не искат да губят време с блуткави излияния. Както казах, опитват се да рационализират всичко. и нека цитирам приятеля си, който допреди седмица смяташе за нужно да ми каже, че ме обича само ако нещо се сгафи и се усеща, че нещата не вървят, и никой друг път: "С или без думи, чувството си го има. А и прекаленото повтаряне на 'обичам те' ще накара думите да изгубят смисъла си." Не, той не се опитва да извърти въпроса. И да, наистина държи на мен и смятам, че ме обича (колкото и наивно да звучи това). Просто мъжете не са по това. А в същото време съм 99,99% сигурна, че тези неща са им приятнии си умират за тях. Но да ги правят... :? Не мисля :) Страх ги е просто да не се покажат слаби пред другите, когато признаят чувства. Няма как да се промени, вродено им е :) И макар да има романтични натури, броят се на пръсти, а и най-често могат да се покажат като такива само тогава, когато наистина обичат (тоест, най-вероятно веднъж в живота :) )

HePeAJIeH
11-29-2007, 13:50
Не бой се не си карък! Има ги но може и да не са около теб.Запознавай се с все повече нови хора! Ако не намериш някой който да отговаря на твоя идеал за момче то поне ще създадеш приятелства които също са изключително важни.Наистина шанса да откриеш такова момче каквото искаш е малак поради факта че повечето момчета сме несериозни.Все пак съществува надежда.Все някога ще намериш своя рицар! Лек ден! :wink:

mickelangelo
11-29-2007, 14:32
Г-жата ми по Философия .. веднъж говорих с нея след часа .. и тя ме определи като Романтик - Мечтател .. но уви и аз не съм срещнал момичето по което да хлътна :)

MeTaL4eTo`f
11-29-2007, 15:14
Това,че не си попаднала на подходящото за теб момче,не означава,че няма свестни \:D/

AFT
11-29-2007, 15:56
Аз пък познавам много свестни момчета. Май нещо съм увредена. :shock: Някой иска ли да го запозная? :-D

justteen
11-29-2007, 15:57
Има свестни, просто наистина са малко...
Момче съм на 18 години и се имам за такъв.
Просто не съм се поддал да стана като всички боклуци, които са егоисти и не им пука за никой друг освен за самите себе си и дори не знаят какво правят на тоя свят... явно има някаква тенденция всеки да пропада и да се прави на много интересен понеже и при момичетата не е много по-различно положението и нали да им се харесат...
Много малко са хората които приемата на сериозно нещата и наистина се замислят дали с постъпките си не нараняват човека до себе си...

Vladkoy
11-29-2007, 16:41
Има, но нали знаеш, че за да искаш, трябва да даваш ? :)

slun4ice_90
11-29-2007, 16:52
Благодаря ви,много :grin: :P

MiLiChKo
11-29-2007, 17:08
Emi kolkoto i da ne vi se vqrva as poznavam edin takuv i ne slu4aino mn si go obi4kam.. normalen, dobur..su6to e romanti4en.. i t.n. :-D

danio
11-29-2007, 18:49
Ами според мен всички жени са мазохисти. Харесват такива мъже което се правят на недостъпни и се държат гадно със тях. Жените избират мъже, които си приличат, а после се учудват, че те всички са еднакви.Така че изчакай малко може и да си намериш свястен апък може би не

ThePowerOfLove
11-29-2007, 19:35
Трудно се намират,но това не значи,че ги няма ;-) Аз също познавам 2ма такива приятели супер добри по характери,мн точни...Пожелавам ти и ти да си намериш такъв.който да те обича

_BoSSy_
11-29-2007, 20:41
Здравейте сладури!Напоследък много се замислям и ми става гадно за това,че няма свестни момчета,които да обичат,да не изневеряват,да са романтични,мили.Вие как мислите?И защо все попадам на неподходящи?Кажете си мнението. :cry: :neutral:

По мое мнение не всички са еднакви..Има такива които обичат,но си изразяват любовтта по свои собствен начин,други пък за да не накърнят мъжкото си достоинство си крият чувствата до последно...Кофти,ама факт.За изневярата..това е често явление на момчетата-но има и пичове които си държат на приятелките си.
А относно романтиката и милото държане...помня миналата година на 8ми март бях с 4 момичета от моя клас и пушехме извън училището- по едно време спря една кола и оттам излезна момче с букет от червени рози в ръката си.Застана пред вратите на гимназията и се обади на приятелката си.Когато момичето излезна и и видях изражението на лицето...честно да си призная и завидях малко,щях да се разплача от кеф..Качиха се в колата и отпрашиха на някъде...А бившия..даже не знаеше коя дата бяхме..
Всеки с кусуртите си..те се бият в гърдите колко са оправили и колко са силни,ние се правиме на бизнес-дами като се дуеме и гледаме с инат да постигаме всичко и така.. :) :) :)

Wrathchild
11-30-2007, 09:20
Защото просто свестни момчета няма...
Но пък за сметка на това има свестни мъже (:

TreeHill
11-30-2007, 09:36
Taka sa ustroeni mom4etata za sujalenie

НЕ всички са устроени така!

PaChanGa_GiRl
11-30-2007, 09:42
Къде са тогава? :( Щом не ги намирам,значи съм най-големия карък в любовта :shock: :? :neutral:

Ееееее споко де, за всеки влак си има пътници, всички го знаете т'ва. Недей да търсиш, любовта сама ще си дойде, ако много се буташ да си имаш гадже - накрая оставаш без :)
Както се казваше в един театър.. "Преброй облаците..за всичко си има време". :wink:

alehole
11-30-2007, 10:04
Здравейте сладури!Напоследък много се замислям и ми става гадно за това,че няма свестни момчета,които да обичат,да не изневеряват,да са романтични,мили.Вие как мислите?И защо все попадам на неподходящи?Кажете си мнението. :cry: :neutral:
Оу повярвай че има .. но за жалост попадат на неподходящи момичета :!:

Phantom_91
11-30-2007, 12:38
Свестни момчета има-"мили и романтични" обаче там е проблема,че или вече са били открити,или пък не можеш просто да ги откриеш,защото повечето такива момчета са и срамежливи.Кофти но факт(ако някой не е съгласен,това е мое лично мнение,не се опитвам да го налагам,а просто го споделям).Моят съвет е продължавай да търсиш,може и да намериш...кой знае.

glymo14
11-30-2007, 12:49
Всъшност има такива момчета но са 1 на хиляда.Мога да кажа ч съм едно от тях но на мен проблема е че неме харесват(като външност),инче вътрешно съм много добър човек.И съм съгласен с по горното мнение,например мене ме е срам да споделя на някой че съм си падам по романтиката или нещо подобно.