PDA

View Full Version : пред дилема съм,дайте съвети



Ad$ko07o*{aNgel4e}
11-29-2007, 07:52
Имам един проблем:
Харесвам едно момче. Познаваме се от известно време. Говорили сме си по телефона и си пишем СМС-и, но той си има приятелка! ](*,) в момента си пишем през един сайт, но той влиза мн рядко. Почти не се познаваме, но мисля, че има известен интерес към мен! И така молбата ми е - дайте ми съвет какво да правя щото вече не издържам! 8-[ ](*,)
T.7.
devil_girls_

vodka_f
11-29-2007, 08:05
ами ако не сте от един град не се занимавай само с смс-и не става и по сайтове,а ако сте от едно градче поискай да станете приятели сближете се,но не прави кой нзае какво все пак си има гадже то времето ще покаже дали ще стане нещо,но по-добре си намери друг обект за ухажване \:D/

Presley
11-29-2007, 08:19
Еми щом си има приятелка ,по-добре не му се натискай.

Аи да попитам нещо.Вие виждали ли сте се :?:

MiMcHeToOo
11-29-2007, 08:23
Еми щом си има приятелка ,по-добре не му се натискай.

Аи да попитам нещо.Вие виждали ли сте се :?:

+1

hiro
11-29-2007, 08:39
Mi purvo govori s nego i do kakva stepen sa seriozni neshtata s priatelkata mu puk ot otgovora mu sama si preceni!

Ad$ko07o*{aNgel4e}
11-29-2007, 11:01
не само, че сме се виждали, ами и се познаваме лично. Аз го харесвах мноого преди да се запознаем, но понеже знам, че си има приятелка бях решила да не го закачам. Докато един ден бях с енди приятелки и той започна да се опитва да ме сваля и те ми казаха : "Що не вземеш да се пробваш?!" и сега само за него си мисля. Пример: По едно време исках да отида да го гледам на някоя негова тренировка, а той каза, че м/у неговите трен няма време за тва да кажа моите кога са, да доиде да ме види

ra4ence
11-29-2007, 11:23
Няма време между неговите ли :)
Или просто не иска да те виждат негови познати ??за да не се разчуе нещо

*B3b4ety*
11-29-2007, 11:24
Ами помисли дали си заслужава и, ако да нападай какво като си има приятелка =D>

kifla
11-29-2007, 13:16
Няма време между неговите ли :)
Или просто не иска да те виждат негови познати ??за да не се разчуе нещо
ЗАМИСЛИ СЕ!!! А и той си има приятелка ..на теб ще ти стане ли приятно ако някой ти отмъкне гаджето? :-x

ra4ence
11-29-2007, 13:21
Точно защото си има приятелка не иска да се разчуе за Ad$ko07o*{aNgel4e}, което е съвсем нормално. А щом не иска да се разчува => не смята да къса с гаджето си => е г*з и се държи адски тъпо и с двете :)

Ad$ko07o*{aNgel4e}
11-29-2007, 13:32
da, izpusnah da kaja , che vsichkite mu priqteli me poznavat
i ne go e strah da se razchue ami, az sym hodila na negovi tr3n i toi naistina nqma vreme

partychild
11-29-2007, 13:35
Не се занимавай с него ...ако се раздели с приятелката си по негово желание и иска да сте заедно тогава е по-приемливо (направо се чудя кфи са тея момчета писник вече от такива дето незнаят кфо искат :x )

HePeAJIeH
11-29-2007, 13:56
Щом си има приятелка не се меси в отношенията им.Може би изпитва съвсем малко привличане към теб! А ако той е от друг далечен град просто не се обвързвай с него-връзките от голямо разтояние се потдържат доста трудно а и това е заблуда за доста хора.Лек ден! :wink:

Icko_pld
11-29-2007, 14:05
Moq savet e da se vidite po nqkakv na4in ako e vajmojno razbirase neznam za men tova e nai dobroto re6enie :neutral: :-D

sasha_90
11-29-2007, 14:17
Не ти препоръчвам да го "сваляш",защото си има приятелка.По-добре показвай само приятелско отношение към него и нищо повече.

_BoSSy_
11-29-2007, 14:41
sorry мацка,ама тия изпълнения от сорта "тои си има приятелка,ма аз искам да съм с него...съвети??" ги мразя наи-много..Щом си има приятелка момчето за к'во му се лепиш??Представи си някоя се гласи така на твоя приятел..дали няма да и наскубеш шамарите,а??

mishkata88
11-29-2007, 14:54
подкрепям мнението на _BoSSy_ :smt023

Ad$ko07o*{aNgel4e}
11-29-2007, 15:26
offff vyprosa ne e zadaden : "тои си има приятелка,ма аз искам да съм с него...съвети??" , ami az prosto iskah da chuq razlichni mnenie, za tova dali da se zanimavam s nego ili da go ostavq na mira. pluis tva ne mu se lepq i vyobshte ne mu se natiskam , prosto si pishem nai - priqtelski :x

Ad$ko07o*{aNgel4e}
11-29-2007, 15:30
pyk i toi ako si obicha priqtelkata i naistina iska da e s neq shte si ostane s neq, plius tva az sym mu kazala, che ako nqma jelanie da si pishe s men nqma da go zanimavam!!!

Ad$ko07o*{aNgel4e}
11-29-2007, 16:53
mi praveshe nqkvi neuspeshni opiti da me svalq tva znachi :)

emviii
11-29-2007, 17:40
Ами предполага се че се лигави с теб ...
Ти на колко си и от къде си ? 8-)

koalka
11-29-2007, 19:30
Еми, не знам...говори с него, виж какво ще ти каже.Може и той да има някакъв интерес към теб, но да не иска да си разваля връзката.Най-добре го питай.

_BoSSy_
11-29-2007, 20:05
offff vyprosa ne e zadaden : "тои си има приятелка,ма аз искам да съм с него...съвети??" , ami az prosto iskah da chuq razlichni mnenie, za tova dali da se zanimavam s nego ili da go ostavq na mira. pluis tva ne mu se lepq i vyobshte ne mu se natiskam , prosto si pishem nai - priqtelski :x

Добре,според теб редно ли е да се занимаваш с него след като тои е ангажиран вече??ДА или НЕ?
Още веднъж-постави се на мястото на момичето ако разбере за какво става въпрос.Вие може да си пишете уж "приятелски" ,ама тя едва ли ще го разтълкува по този начин. #-o
Той може да си обича момичето,това,че ти е обърнал внимание,не значи нищо-всяко момче(пък дори и момиче) има момент на слабост,а ти просто си го уловила този момент.Виж,вече ако играта загрубее и тои се раздели с приятелката си-ти си на ход,но на този етап не мисля,че трябва да се бъркаш.
Успехи.

Ad$ko07o*{aNgel4e}
11-30-2007, 06:03
Е добре, той като е ангажиран и никое момиче не трябва да говори с него, защото неговата приятелка може да ревнува! И се опитвам да обесня, че ще се намеся ако той по някаква причина скъса с приятелката си.
`ТвОеТо`бОнБоНчЕ` на 17 съм и съм от Пловдив

emviii
11-30-2007, 07:20
Mersi :) mila mislq che ne trqbva koi zn kolko da ti puka za tva che horata "tyk" go smqtat za neredno :smt007 ako imash shans da trugnesh s nego i toi da q zareje zaradi teb napravi go !!! =D>

_BuNnY_
11-30-2007, 08:00
Ами Ангелче това найстина си е проблем, защото от една страна ако това се случи на теб, никак няма да ти е приятно, но така ще разбереш дали той държи на теб! Ако бях на твое място щях да се пробвам и да видим коя ще избере той! ;) Успехчета :-)