PDA

View Full Version : Kъде?



pavkata91
11-29-2007, 13:36
Една малко весела тема моля модераторите да не трият :)
така въпроса ми е
как изглежда момчето/момичето на мечтите ви?
Ако сега ви е гадже от къде сте я намерили =;

П.П ако съществува нека да не я трият :-P

ra4ence
11-29-2007, 13:38
В Интернет се намерихме :) Чрез моя приятелка :)

partychild
11-29-2007, 13:45
Мммм...още от малки се познавахме :-D той имаше интерес към мене години наред но аз неисках да съм с него (къде ми е бил ума тогава бях малка и не мислех мн мн за гаджета и такива неща :oops: ) бяхме 2 месеца заедно докато не се скарахме и той отиде в софия да живее :( след него съм имала една връзка за 5 дена която осъзнах че няма да я бъде щото усещах привличане към бившия (сегашната ми и единствена любоф :twisted: ) почнахме да си пишем в чата ,след тфа излезнахме ии... станаха нещата между нас вече година и почти месец сме заедно и много се обичаме :smt008 Той е най-милото момче което познавам .Висок 1.80 черна коса ,кяфави очи :smt007 много нежен и с чувсво за хумор.. малко е инат но това ми харесва :P с него се чувтвам прекрасно =P~

ReFlEcTiOn
11-29-2007, 13:53
не е гаджето ми а несподелената ми любов.... :cry:
висок 1.88 85кг не е красавец но симпатяга :-k забавен,добър винаги ще те разбере и ще ти помогне.....нежен...умен....и такамм....ахх... :cry: :cry: :cry:

Th3MaN
11-29-2007, 14:06
Ми някаде 160 см висока със черна коса рошава слабичка само да си я гушкаш :D

_BoSSy_
11-29-2007, 14:24
Ами..къде се намерихме..хах историята е малко заплетена,но ще кажа само,че за първи път го видях на един басеин..
Как изглежда момчето на мечтите ми..или по-точно приятеля ми... висок,със супер телце..има страхотно оформени мускули,чаровна усмивка,сини очи и кестенява коса.. Има трапчинка на дясната му буза и като се усмихнеее.. :smt007 В лицето е като бебе-супер невинен...и има мн яка татуировка на дясното бедро..
Като характер е страхотен,единствения му кусур е,че е много ревнив..ама многоо.. :smt012 Скандалите са само заради ревността му..
Иначе момчето ми е THE BEST!!!! :smt007 :smt007 :smt007