PDA

View Full Version : Как да стaна метълка :?



kotity
11-29-2007, 17:36
Може темата да ви се стори тъпа, но знам, че има доста хора с опит, които могат да ми помогнат :) Искам да ви попитам какви са характерните дрешки, прически и т.н. за метълите?Ако можете дайте някакво сайтче плс ;-)

П.П.Ако някой мод знае къде е мястото на темата, да я мести

Momchence
11-29-2007, 17:40
...ох...
Това е състояние на духа..не е важно как изглеждаш...

kotity
11-29-2007, 17:43
Аз това си го знам, просто искам да знам горе-долу.
Ааа, за бравих да кажа да не отчитате по профила ми това какъв е духа ми :| Вчера се запознах с едно момиче метъл и направо се влюбих в стила й!Аз иначе си слушам метъл, но не съм метълка

mulgore
11-29-2007, 17:43
Съгласна съм с първото мнение..И аз се чувствам като скейтърка,но не карам скейт а всички ми викат,че съм тъпа..Но това е друга тема...Питай Чичо ни Гугъл всичко знае... :D :D

Momchence
11-29-2007, 17:47
Аз това си го знам, просто искам да знам горе-долу.
Ааа, за бравих да кажа да не отчитате по профила ми това какъв е духа ми :| Вчера се запознах с едно момиче метъл и направо се влюбих в стила й!Аз иначе си слушам метъл, но не съм метълкаНай-евроятно ще ти мине мерака до няколко дни...замисли се дали има смисъл да си лепиш етикети, да копираш нечии стил и т.н. Носи каквото те кефи и слушай каквото те кефи..ако си чак толко зарибена обикаляй с тая твойта приятелка специализираните магазинчета и си купувай каквото ти хареса. Тук никой няма да ти помогне...

Symphony of Destruction
11-29-2007, 17:55
"Слушам метъл но не съм метълка"......егати хибрида......
Да си метъл не значи да си насвяткаш един тон желязо и кожа по тялото, значи да слушаш и да уважаваш музиката!!!!
Пък тва, че си харесала нечии друг стил си е осъдително einfach..... можеш да си метълка и без да се правиш на някого......

ааа, и тва заема една от челните позиции в ранглиста на най-тъпите въпроси, които съм чувала :D :D :D :D :D :D

Blacklisted
11-29-2007, 17:56
exploited - grrr сега заради теб ще стане кораджийка, стига си я насърчавал :-k

Canis_Dirus
11-29-2007, 18:03
Тези правила са унисекс. Ако някой са специфично мъжки, то с розово до тях съм добоваил женския вариант!

666 правила на блекметълиста

1. Не бъди обратен.

2. Бъди "як".

3. Всички не-металисти, kоито не са "яки", са обратни.

4. Бъди мрачен.

5. Бъди зловещ.

6. Ако можеш, бъди едновременно мрачен и зловещ.

7. Чупи разни неща, докато си мрачен и зловещ.

8. Когато си на концерт, не се забавлявай. Стой мрачно със скръстени ръце.

9. Прави всичко, описано по-горе, като същевременно отричаш организираната религия във всичките й форми.

10. Никога не казвай, че ти харесва само "якия период" на Корозия, ако те питат дали харесваш Корозия. Вокалистът на Корозия се казва Ганьо Куршумов.

11. Не си играй с плюшени неща, освен ако под "играя" не се разбира "изгарям на клада".

12. Никога, никога, при никакви обстоятелства не произнасяй изречението "Ъшър е върха, човече!"

13. Не бъди Димо от П.И.Ф. Не бъди Вики от Мастило!

14. Когато майка ти те накара да изхвърлиш боклука, отвърни с мрачно достойнство, че истинските метълисти никога не изхвърлят боклука.

15. Ако това не подейства, бягай.

16. Разврати някоя девственица. разврати някой девственик!

17. Развращавай всичко, което не е от мъжки пол. Развращавай всичко. Включително и тези оз женски пол!

18. Когато не си сигурен какво да кажеш, казвай "як норвежки блекметъл!"

19. Обръщай всички кръстове, които докопаш.

20. Издавай култово, ъндърграунд, мрачно и зловещо фенско списание. Публикувай само интервюта с групи, за които никой не е чувал, включително и най-яките блекметълисти.

21. Никога, никога, никога не подхождай към нещо без предразсъдъци.

22. Никога не записвай песни, по-къси от 15 минути и с по-малко от 15 прилагателни в заглавието.

23. Боядисвай лицето си в бяло.

24. Броди в гората.

25. Обличай се като трол.

26. Използвай големи количества бодлива тел.

27. Не бъди Стенли (или, припомням, Димо от П.И.Ф.). Не бъди Мария Илиева (или Владо Кузов)

28. Не разказвай вицове, на които се смее само майка ти.

29. Изобщо не разказвай вицове.

30. Сат-анален секс. Хъхъхъхъх-ь.

31. Хъхъхъхъхъхъхъ.

32. Когато не си сигурен какво да правиш, гледай намръщено в краката си.

33. Не си купувай албуми, от които не те боли главата. Ако може да се слуша без главоболие, значи не е як блекметъл.

34. Ако не-блекметълист те попита какво представлява якият блекметъл, отговори нещо като "Якият блекметъл е есенцията на чистото зло в човека", така че да си остане в неведение.

35. Накарай някой от групата ти да се самоубие и после започни да твърдиш, че е умрял, защото "мейнстриймът е заразил истинската сцена".

36. Събери се с членовете на старата си група и издай албум с комерсиална цел.

37. След като никой не си купи албума, започни да твърдиш, че това е било нарочно и "яко".

38. Направи си страничен проект. Увери се, че всички в групата ти имат собствени странични проекти.

39. Използвай членовете на собствената си група В страничния си проект като "гостуващи изпълнители".

40. Записвай всичко в едно и също студио, със същите инструменти и продуцент.

41. Обложката на албума ти може да съдържа най-много три цвята. (Позволени цветове: сиво, черно и бяло.)

42. Ако това е възможно, избери заглавието на албума си по такъв начин, че да съдържа три думи, които нямат абсолютно никаква връзка помежду си. Поучи се от великите Диму Боргир (Enthrone Darkness Triumphant, Spritual Black Dimensions, Puritanical Euphoric Misanthropia).

43. Защо в заглавието на албума ти още няма думата "Северен"? Заеми си веднага! Аматьор...

44. Познаването на правописа не е нито мрачно, нито зловещо.

45. Обяви публично, че групата ти няма религиозна ориентация, а после използвай думата "сатана" повече от 400 пъти в албума си, като внимаваш самият той да не е над 30 минути.

46. Ако пееш на концерт, винаги изръмжавай имената на песните, така че никой да не разбере за коя става въпрос. Така няма да забележат, че пееш едно парче, а групата ти свири друго.

47. 3а да направиш записите на групата си по-неразбираеми и следователно по-култови, избери вокалист, който има съвсем повърхностни познания по езика, на който пее. (Позволени езици: норвежки, латински, оркски)

48. Настоявай, че музиката никога не трябва да се развива и трябва да звучи така, както преди десет лайняни години.

49. Никога не казвай "лайняни".

50. "Хайл" е единственият възможен поздрав между яките блекметълисти.

51. Ако срещнеш някой особено як блекметълист, пробвай с "Адски Хайл!"

52. На обложката задължително трябва да присъства нечетлив готически шрифт, обърнат кръст и/или пентаграма. Това правило не подлежи на обсъждане.

53. Когато говорищ за секс с яка блекметълистка, винаги използвай изрази като "обругах портите на девствеността й с могъщия си боздуган". Когато говориш за секс с як блекметълист винаги използвай изрази като "Обяздих могъщият му меч с адските огньове на пламтящата си яма"!

54. Бъди фен на Приятели.

55. Чакай... това последното го задраскай (Виж 1-ва точка).

56. Никога не разкривай на непосветени точната дата, на която Адското Копито ще Възвести Края на Историята. Вместо това ги увери, че постоянно трябва да имат готовност да засмучат мазния К*р на Черния Господар.

57. Използвай фразата "да засмучеш мазния К*р на Черния Господар" колкото е възможно по-често.

58. Притежавай стотици блекметъл албуми, демо-записи и нелегално записани концерти. Слушай често приблизително 8 от тях.

59. Независимо къде си роден, преструвай се, че си от Слатина, следователно "як".

60. Не бъди Димо от П.И.Ф. (Мисля, че вече изяснихме този въпрос)

61. Всички домашни любимци, които притежаваш към момента, отсега нататък ще се наричат "Демона". Всички бъдещи домашни любимци, които би могъл да притежаваш, също ще се наричат "Демона".

62. Обяви публично, че мрачните ти текстове са повлияни от великите творби на могъщия Толкин, свещените сатанински писания и древното езическо минало на Норвегия. Преструвай се, че тези три факта имат нещо общо помежду си.

63. Притежавай голям брой култови като ада Т-шърти на групи, чиито албуми никога не си виждал и чувал.

64. Използвай израза "Култов като ада" колкото е възможно по-често.

65. Използвай Т-шъртите колкото се може по-често.

666. И знаеш ли какво? Защо ти е да седиш и четеш тези дивотии, когато можеше да си гримиран в бяло и да бродиш из горите, нахлузил широка черна роба? Засрами се!

67. Ставай в 16:00 и си лягай в 04:00. Междувременно запълвай времето си в гледане на филми на ужасите, правене на записи на аудио касети и шиене на дрехи за следащото Дарк ревю на Тату феста.

Bodom_child
11-29-2007, 18:20
Тези правила са унисекс. Ако някой са специфично мъжки, то с розово до тях съм добоваил женския вариант!

666 правила на блекметълиста

1. Не бъди обратен.

2. Бъди "як".

3. Всички не-металисти, kоито не са "яки", са обратни.

4. Бъди мрачен.

5. Бъди зловещ.

6. Ако можеш, бъди едновременно мрачен и зловещ.

7. Чупи разни неща, докато си мрачен и зловещ.

8. Когато си на концерт, не се забавлявай. Стой мрачно със скръстени ръце.

9. Прави всичко, описано по-горе, като същевременно отричаш организираната религия във всичките й форми.

10. Никога не казвай, че ти харесва само "якия период" на Корозия, ако те питат дали харесваш Корозия. Вокалистът на Корозия се казва Ганьо Куршумов.

11. Не си играй с плюшени неща, освен ако под "играя" не се разбира "изгарям на клада".

12. Никога, никога, при никакви обстоятелства не произнасяй изречението "Ъшър е върха, човече!"

13. Не бъди Димо от П.И.Ф. Не бъди Вики от Мастило!

14. Когато майка ти те накара да изхвърлиш боклука, отвърни с мрачно достойнство, че истинските метълисти никога не изхвърлят боклука.

15. Ако това не подейства, бягай.

16. Разврати някоя девственица. разврати някой девственик!

17. Развращавай всичко, което не е от мъжки пол. Развращавай всичко. Включително и тези оз женски пол!

18. Когато не си сигурен какво да кажеш, казвай "як норвежки блекметъл!"

19. Обръщай всички кръстове, които докопаш.

20. Издавай култово, ъндърграунд, мрачно и зловещо фенско списание. Публикувай само интервюта с групи, за които никой не е чувал, включително и най-яките блекметълисти.

21. Никога, никога, никога не подхождай към нещо без предразсъдъци.

22. Никога не записвай песни, по-къси от 15 минути и с по-малко от 15 прилагателни в заглавието.

23. Боядисвай лицето си в бяло.

24. Броди в гората.

25. Обличай се като трол.

26. Използвай големи количества бодлива тел.

27. Не бъди Стенли (или, припомням, Димо от П.И.Ф.). Не бъди Мария Илиева (или Владо Кузов)

28. Не разказвай вицове, на които се смее само майка ти.

29. Изобщо не разказвай вицове.

30. Сат-анален секс. Хъхъхъхъх-ь.

31. Хъхъхъхъхъхъхъ.

32. Когато не си сигурен какво да правиш, гледай намръщено в краката си.

33. Не си купувай албуми, от които не те боли главата. Ако може да се слуша без главоболие, значи не е як блекметъл.

34. Ако не-блекметълист те попита какво представлява якият блекметъл, отговори нещо като "Якият блекметъл е есенцията на чистото зло в човека", така че да си остане в неведение.

35. Накарай някой от групата ти да се самоубие и после започни да твърдиш, че е умрял, защото "мейнстриймът е заразил истинската сцена".

36. Събери се с членовете на старата си група и издай албум с комерсиална цел.

37. След като никой не си купи албума, започни да твърдиш, че това е било нарочно и "яко".

38. Направи си страничен проект. Увери се, че всички в групата ти имат собствени странични проекти.

39. Използвай членовете на собствената си група В страничния си проект като "гостуващи изпълнители".

40. Записвай всичко в едно и също студио, със същите инструменти и продуцент.

41. Обложката на албума ти може да съдържа най-много три цвята. (Позволени цветове: сиво, черно и бяло.)

42. Ако това е възможно, избери заглавието на албума си по такъв начин, че да съдържа три думи, които нямат абсолютно никаква връзка помежду си. Поучи се от великите Диму Боргир (Enthrone Darkness Triumphant, Spritual Black Dimensions, Puritanical Euphoric Misanthropia).

43. Защо в заглавието на албума ти още няма думата "Северен"? Заеми си веднага! Аматьор...

44. Познаването на правописа не е нито мрачно, нито зловещо.

45. Обяви публично, че групата ти няма религиозна ориентация, а после използвай думата "сатана" повече от 400 пъти в албума си, като внимаваш самият той да не е над 30 минути.

46. Ако пееш на концерт, винаги изръмжавай имената на песните, така че никой да не разбере за коя става въпрос. Така няма да забележат, че пееш едно парче, а групата ти свири друго.

47. 3а да направиш записите на групата си по-неразбираеми и следователно по-култови, избери вокалист, който има съвсем повърхностни познания по езика, на който пее. (Позволени езици: норвежки, латински, оркски)

48. Настоявай, че музиката никога не трябва да се развива и трябва да звучи така, както преди десет лайняни години.

49. Никога не казвай "лайняни".

50. "Хайл" е единственият възможен поздрав между яките блекметълисти.

51. Ако срещнеш някой особено як блекметълист, пробвай с "Адски Хайл!"

52. На обложката задължително трябва да присъства нечетлив готически шрифт, обърнат кръст и/или пентаграма. Това правило не подлежи на обсъждане.

53. Когато говорищ за секс с яка блекметълистка, винаги използвай изрази като "обругах портите на девствеността й с могъщия си боздуган". Когато говориш за секс с як блекметълист винаги използвай изрази като "Обяздих могъщият му меч с адските огньове на пламтящата си яма"!

54. Бъди фен на Приятели.

55. Чакай... това последното го задраскай (Виж 1-ва точка).

56. Никога не разкривай на непосветени точната дата, на която Адското Копито ще Възвести Края на Историята. Вместо това ги увери, че постоянно трябва да имат готовност да засмучат мазния К*р на Черния Господар.

57. Използвай фразата "да засмучеш мазния К*р на Черния Господар" колкото е възможно по-често.

58. Притежавай стотици блекметъл албуми, демо-записи и нелегално записани концерти. Слушай често приблизително 8 от тях.

59. Независимо къде си роден, преструвай се, че си от Слатина, следователно "як".

60. Не бъди Димо от П.И.Ф. (Мисля, че вече изяснихме този въпрос)

61. Всички домашни любимци, които притежаваш към момента, отсега нататък ще се наричат "Демона". Всички бъдещи домашни любимци, които би могъл да притежаваш, също ще се наричат "Демона".

62. Обяви публично, че мрачните ти текстове са повлияни от великите творби на могъщия Толкин, свещените сатанински писания и древното езическо минало на Норвегия. Преструвай се, че тези три факта имат нещо общо помежду си.

63. Притежавай голям брой култови като ада Т-шърти на групи, чиито албуми никога не си виждал и чувал.

64. Използвай израза "Култов като ада" колкото е възможно по-често.

65. Използвай Т-шъртите колкото се може по-често.

666. И знаеш ли какво? Защо ти е да седиш и четеш тези дивотии, когато можеше да си гримиран в бяло и да бродиш из горите, нахлузил широка черна роба? Засрами се!

67. Ставай в 16:00 и си лягай в 04:00. Междувременно запълвай времето си в гледане на филми на ужасите, правене на записи на аудио касети и шиене на дрехи за следащото Дарк ревю на Тату феста.

:smt081 :smt082 :smt042 :smt043

11-29-2007, 18:21
"Слушам метъл но не съм метълка"......егати хибрида.....D

ми какво? и аз слушам И метъл, но не съм метълка. :P

Bodom_child
11-29-2007, 18:25
ми какво? и аз слушам И метъл, но не съм метълка. :P [/quote]

:-s Опааа вече станаха две!!!

Valar
11-29-2007, 18:25
И аз слушам метъл но стаила ми на обличане по-някога бие дори на чалгарски!
Авторката се е влюбила в черното и многото грим по метълките явно
няма лошо да последва този стил но пък важното е дали ще и отива.

Canis_Dirus
11-29-2007, 18:30
А аз не слушам метъл, ама съм метъл!

Лично съм носил катетрите на Manowar и съм придружавал Леми, когато си купуваше кислородна маска и апарат за командно диашане.

TellMeYourName
11-29-2007, 18:57
...ох...
Това е състояние на духа..не е важно как изглеждаш...Съгласен

ЕPu
11-29-2007, 19:05
ааммх..
ще се опитам да ти го обясня по-просто..
Не може да решиш да станеш еди-каква-си и на следващия ден вече да си си осъществила целта. Не става така просто. :wink:
еми как се обличат метълките...кубинки, черни дънки/черни панталони/ камуфлажни панталони, фланелка (или ако е клинч - суичър...уотевър, както се нарича там) на група и кожено яке, мешката също е препоръчителен аксесоар.
слушай си такава музика, започни да се сближаваш с хора от тази субкултура, възприемай техните възгледи и така..




но все пак..
ХАХХАХАХХАХХА :razz:
/деба, обожавам такива теми/ :D
"как да стана еди-каква си..."?
после що имало позьори

Boot
11-29-2007, 19:38
"Слушам метъл но не съм метълка"......егати хибрида......


Ъъъъ... жено! Просто някак си не може всички, които слушаме хубава музика да изглеждаме тъпо, да се държим тъпо и да пишем епични стихотворения (или си харесай произволен вид изкуство) като крадем заглавията на Бодъм.

Omen
11-29-2007, 21:00
canis_dirus ti napravo me razbi :razz: :razz: :razz: :razz: ](*,)

JoeBanana
11-29-2007, 21:17
момичето е 6ти клас и си търси гадже, не се палете много
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

RoyTheReaper
11-29-2007, 21:21
Да си метъл не значи да си насвяткаш един тон желязо и кожа по тялото, значи да слушаш и да уважаваш музиката!!!!

Не, не, не, не! Точно да си насвяткаш един тон желязо и кожа означава, както и всички останали известни стереотипи за метълите! Колкото и банално вече да звучи, аз слушам метъл, но не съм метъл и не искам да ме възприемат като такъв.

По темата: не ставай метълка. Моля те!!! [-X 8-[

Blitzkid
11-29-2007, 21:40
къпане- непрепоръчително
трябва да спиш с кубинките и да изпиваш литър бира за под 17 секунди!!!
Тва е най-препоръчително ако искаш да си True Metal Of Steel And The Other Heavy Minerals

IdiOtKa
11-30-2007, 12:53
Как да стана човек ?!

TellMeYourName
11-30-2007, 12:58
Как да стана човек ?!Трудно не познавам човек осъществил тази своя мечта :cry: и аз съм от тях :cry:

prettyIdeath
11-30-2007, 13:42
Пхахапха... Лелейй...
Хмммм.....Кожата не ми е нещо любимо, да не говорим за носене на кубинки през лятото.От кожените дрехи важно е само коженото ЯКЕ, другото по принцип обикновено трябва да е черно каквото и да е (за незапознатите с цвета, освен кожата има и други черни дрехи). Дългата коса е фешън в голяма част от случаите, но ако си пуснете чуждестранна метъл група в повечето ще забележите отсъствие на дълга коса....... абе какво да кажа..... пъъъъъъъълна простотия!!!!....А така като чета , трябва да съм някфа уРуТкА дето с вонята си убива всичко живо.. Хахха... Не дрехите и поведението.. душата ти тряа да е АДСКА :evil: Не е нужно да си облечен като метал или да смърдиш или квото и да било друго...
Просто трябва да слушаш тази музика!!!!!!
Секи избира как да изглежда , теб какво те интересуват другите ??????
Гледаи си живота стига си избивала комплекси , че не си като тях и че не правиш каквото си искаш като "МЕТАЛИСТИТЕ"! =; :smt002

gery_berry
11-30-2007, 15:41
AmY sTaFa6 GroZin I pr0osT pIdIrAsS

Lacey
11-30-2007, 19:22
Както казва моят приятел "Важно е да слушаш, разбираш и вникваш в музиката. Сега понеже е на мода всички ходят по един и същ начин и или са металисти или "свлечени". Никой не се интересува от това което слуша и това много ме дразни!" Адски прав е! Сега просто така е модата. Наистина бъди нормална не е нужно да си като всички останали! :-({|=

AliceSw
11-30-2007, 20:33
:lol: :lol: :lol:

закво няма емотиконка, която се самозастрелва ](*,)

TellMeYourName
11-30-2007, 20:40
:lol: :lol: :lol:

закво няма емотиконка, която се самозастрелва ](*,)
http://laki.dvhk.pl/test2/data/emoticons/suicide.gif ето ти :D

Violenza
11-30-2007, 20:42
AmY sTaFa6 GroZin I pr0osT pIdIrAsS
Много ми е интересно ...как се става грозен?

Blacklisted
11-30-2007, 20:59
Хаха все си мисля, че трябва да чуваш музиката, не да я слушаш.

brain_stew
11-30-2007, 21:05
Пхахапха... Лелейй...
Хмммм.....Кожата не ми е нещо любимо, да не говорим за носене на кубинки през лятото.От кожените дрехи важно е само коженото ЯКЕ, другото по принцип обикновено трябва да е черно каквото и да е (за незапознатите с цвета, освен кожата има и други черни дрехи). Дългата коса е фешън в голяма част от случаите, но ако си пуснете чуждестранна метъл група в повечето ще забележите отсъствие на дълга коса....... абе какво да кажа..... пъъъъъъъълна простотия!!!!....А така като чета , трябва да съм някфа уРуТкА дето с вонята си убива всичко живо.. Хахха... Не дрехите и поведението.. душата ти тряа да е АДСКА :evil: Не е нужно да си облечен като метал или да смърдиш или квото и да било друго...
Просто трябва да слушаш тази музика!!!!!!
Секи избира как да изглежда , теб какво те интересуват другите ??????
Гледаи си живота стига си избивала комплекси , че не си като тях и че не правиш каквото си искаш като "МЕТАЛИСТИТЕ"! =; :smt002


:razz:

Тъй, тъй...права само за едно...трябва да си усещаш музиката....

бтв не съм съгласна с тва за кубинките...най-хубаво е лятото с кубинки, защото запомнете от кубинките краката НЕ! миришат....ама уотева де...

Косата не е показателна за метъла...метъла носи каквато си иска коса!

Дългата коса не е фешън...а и да е фешън, мъже с дълги коси рулз!

Душата не трябва да е АДСКА!Държанието ти тряа да е АДСКО за да си АДСКИ в очите на другите!

И права си...не е нужно да се обличаш като метъл...само да вониш е достатъчно!

И как така да не избиваме коплекси?!Ти ся кво?!За яка метАлистка ли се имаш?!О.о



(ПХАХАХАХАХАХАХАХА!)

Canis_Dirus
11-30-2007, 21:17
Dобре де, кво само спамите по темата?
Кажете й го на момичето, че метъл се става с изпит. Едно време дисциплините бяха:
Оргиване - над 12 секунди и 60 децибела
Пърдене - над 6 секунди и 80 децибела. + да увехне роза на 2,5 метра от теб.
Некъпане - 3 месеца.
Като свалиш кубинките, чорапите да се различават на ляв и десен. Ако освен това останат във форма - бонус!
Дъх - бира, чесен, шкембе и бира в осезаеми количества - да люти от няколко метра.

Днешните метали - никакви метали не са. Лигльовци. Къпят се всяка седмица, коси нямат. Ако искаш да си като тях - гледай от XxX^MeTaJL*BiTcH^XxX. По тяхната мода:

1- Мразиш чалгарите, фешъните, ЕМО-тата (ЕМАТА, ЕМОВЦИТЕ и тн)
2. Слушаш Слипнот. Даже имаш нещичко от тяхна песен в подписа. за предпочитане от старите албуми. Особено подходящи песни: Wait and bleed, eyeless, sic, surfacing. Твърдиш, че Джоу Джордисън е най-бързия барабанист раждан на тоя шибан свят. Същевременно твърдиш, че Слипнот само прахосват гласа на Кори и Стоун Саур са много по-яки.

Иначе си мрачен, зловещ и носиш черно.

RoyTheReaper
11-30-2007, 21:30
Слипнот правят приятна танцувална музика. :D

**EcKo**
11-30-2007, 22:00
Не ставай...моля теееееееееее......... :shock: :shock:

brain_stew
12-01-2007, 10:45
Не ставай...моля теееееееееее......... :shock: :shock:

що па не?!яя гледай го ти... [-(

Sarabi
12-01-2007, 11:38
24. Броди в гората.

25. Обличай се като трол.


Ахахахах ХААХА ХАХ АХ ХА ХА :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Другото няма да го коментирам, всеки да бъде к'ъвто иска.


АХ АХХАХА :lol:

prettyIdeath
12-01-2007, 14:49
Пхахапха... Лелейй...
Хмммм.....Кожата не ми е нещо любимо, да не говорим за носене на кубинки през лятото.От кожените дрехи важно е само коженото ЯКЕ, другото по принцип обикновено трябва да е черно каквото и да е (за незапознатите с цвета, освен кожата има и други черни дрехи). Дългата коса е фешън в голяма част от случаите, но ако си пуснете чуждестранна метъл група в повечето ще забележите отсъствие на дълга коса....... абе какво да кажа..... пъъъъъъъълна простотия!!!!....А така като чета , трябва да съм някфа уРуТкА дето с вонята си убива всичко живо.. Хахха... Не дрехите и поведението.. душата ти тряа да е АДСКА :evil: Не е нужно да си облечен като метал или да смърдиш или квото и да било друго...
Просто трябва да слушаш тази музика!!!!!!
Секи избира как да изглежда , теб какво те интересуват другите ??????
Гледаи си живота стига си избивала комплекси , че не си като тях и че не правиш каквото си искаш като "МЕТАЛИСТИТЕ"! =; :smt002


:razz:

Тъй, тъй...права само за едно...трябва да си усещаш музиката....

бтв не съм съгласна с тва за кубинките...най-хубаво е лятото с кубинки, защото запомнете от кубинките краката НЕ! миришат....ама уотева де...

Косата не е показателна за метъла...метъла носи каквато си иска коса!

Дългата коса не е фешън...а и да е фешън, мъже с дълги коси рулз!

Душата не трябва да е АДСКА!Държанието ти тряа да е АДСКО за да си АДСКИ в очите на другите!

И права си...не е нужно да се обличаш като метъл...само да вониш е достатъчно!

И как така да не избиваме коплекси?!Ти ся кво?!За яка метАлистка ли се имаш?!О.о




(ПХАХАХАХАХАХАХАХА!)


Нито се имам за металистка,нито за яка. Кефи ме музиката ..слушам си я.. И мога да ти кажа , че ако ме видиш изобщо няма да се досетиш че може да слушам тая музика...

Orono
12-01-2007, 16:12
Иначе nick Metal Bitch.

И душата ти трябва да е АДСКА, ахахах, т'ва ще си го запиша :D

brain_stew
12-01-2007, 20:03
Пхахапха... Лелейй...
Хмммм.....Кожата не ми е нещо любимо, да не говорим за носене на кубинки през лятото.От кожените дрехи важно е само коженото ЯКЕ, другото по принцип обикновено трябва да е черно каквото и да е (за незапознатите с цвета, освен кожата има и други черни дрехи). Дългата коса е фешън в голяма част от случаите, но ако си пуснете чуждестранна метъл група в повечето ще забележите отсъствие на дълга коса....... абе какво да кажа..... пъъъъъъъълна простотия!!!!....А така като чета , трябва да съм някфа уРуТкА дето с вонята си убива всичко живо.. Хахха... Не дрехите и поведението.. душата ти тряа да е АДСКА :evil: Не е нужно да си облечен като метал или да смърдиш или квото и да било друго...
Просто трябва да слушаш тази музика!!!!!!
Секи избира как да изглежда , теб какво те интересуват другите ??????
Гледаи си живота стига си избивала комплекси , че не си като тях и че не правиш каквото си искаш като "МЕТАЛИСТИТЕ"! =; :smt002


:razz:

Тъй, тъй...права само за едно...трябва да си усещаш музиката....

бтв не съм съгласна с тва за кубинките...най-хубаво е лятото с кубинки, защото запомнете от кубинките краката НЕ! миришат....ама уотева де...

Косата не е показателна за метъла...метъла носи каквато си иска коса!

Дългата коса не е фешън...а и да е фешън, мъже с дълги коси рулз!

Душата не трябва да е АДСКА!Държанието ти тряа да е АДСКО за да си АДСКИ в очите на другите!

И права си...не е нужно да се обличаш като метъл...само да вониш е достатъчно!

И как така да не избиваме коплекси?!Ти ся кво?!За яка метАлистка ли се имаш?!О.о




(ПХАХАХАХАХАХАХАХА!)


Нито се имам за металистка,нито за яка. Кефи ме музиката ..слушам си я.. И мога да ти кажа , че ако ме видиш изобщо няма да се досетиш че може да слушам тая музика...

Не бъди срамежлива айде...всички знаем кво си!Гарванът в профила ти те издава....АДСКИ е! :wink:

Sarabi
12-01-2007, 21:58
Абе само трябва да ходи в гората и да се облича като трол, друго не й е нужно 8-) 8-) :lol: :lol: . Гарвана може да се окаже, че си е направил гнездо някъде измежду космите под мишниците й :lol: .

Sarabi
12-01-2007, 22:42
Кво бе ? На топличко !

teenkopele
12-02-2007, 01:47
Кво бе ? На топличко !

Ще вземе да се оплете и да не може да излети. :D

`Death`Whore``
12-02-2007, 08:05
Стига глупости *цензура*. Толкова сте скучни, че направо ще заспя пред компютъра. Седнала съм да цикля във форума, а не намерих и 1 интересна тема...няма дори кого да нахраня.

gery_berry
12-02-2007, 10:22
НиДеЙй МоЛиА ТеЕ МнОгУу сЪъ ГрОзНИи НеКаПаНиИ МеТаЛиТе И ПаНкАрИтЕ МраСнИ УблЯкЪнИи И ГрИмИрЪнИи Ф ЧеРуНуУ

Disrespect
12-02-2007, 10:29
НиДеЙй МоЛиА ТеЕ МнОгУу сЪъ ГрОзНИи НеКаПаНиИ МеТаЛиТе И ПаНкАрИтЕ МраСнИ УблЯкЪнИи И ГрИмИрЪнИи Ф ЧеРуНуУ

храни, мила, храни...

:D

gery_berry
12-02-2007, 10:32
АмИ ТаКа Е МиЛУу

RoyTheReaper
12-02-2007, 11:40
Те метълите може да са грозни, но не колкото чудовището с жълтите зъби в подписа ти.

Някой да знае дали има начин да забраня появяването на определени снимки? Ползвам Моцила.

Едит: Оправих го. :grin:

gery_berry
12-02-2007, 13:26
НиДеЙй МоЛиА ТеЕ МнОгУу сЪъ ГрОзНИи НеКаПаНиИ МеТаЛиТе И ПаНкАрИтЕ МраСнИ УблЯкЪнИи И ГрИмИрЪнИи Ф ЧеРуНуУдемек?!

АМИи ГРоЗнИи СъЪ

zabludenata
12-02-2007, 13:29
Ако изглеждаш колкото се може по-мазен, по-грозен и колкото по-малък нюх имаш към обличането, то това категорично те слага в списъка с МЕТЪЛИ ;)

TellMeYourName
12-02-2007, 13:29
Те метълите може да са грозни, но не колкото чудовището с жълтите зъби в подписа ти.

Някой да знае дали има начин да забраня появяването на определени снимки? Ползвам Моцила.

Едит: Оправих го. :grin:Ей искам и аз :cry:

Mortificatiоn777
12-02-2007, 13:36
Ако изглеждаш колкото се може по-мазен, по-грозен и колкото по-малък нюх имаш към обличането, то това категорично те слага в списъка с МЕТЪЛИ ;) Заблудена indeed. :lol:

Disrespect
12-02-2007, 13:36
Те метълите може да са грозни, но не колкото чудовището с жълтите зъби в подписа ти.

Някой да знае дали има начин да забраня появяването на определени снимки? Ползвам Моцила.

Едит: Оправих го. :grin:Ей искам и аз :cry:

десен бутон на картинката и след това Block images from еди-си-кой сайт
^^

prettyIdeath
12-02-2007, 16:10
лелйй.. Как мразя да оставам криворазбрана... :-s

Mortificatiоn777
12-02-2007, 16:11
лелйй.. Как мразя да оставам криворазбрана... :-s E кво да си криворазбрана? Всеки метъл е сатанист, така ли?

prettyIdeath
12-02-2007, 16:23
лелйй.. Как мразя да оставам криворазбрана... :-s E кво да си криворазбрана? Всеки метъл е сатанист, така ли?

Аз не съм сатанист ... всъщност .. Аз ИЗОБЩО не съм метъл.. В смисъл.. слушам но не се обличам и гримирвам в черно и т'ка нататък... А и да е така.. Мисля че никой не може да те съди как се обличаш и кво слушаш.. едни от най-добрите ми фр са метъли.. И са много готини хорца и аз много си ги обичкам..
И наитина много мразя някой кат каже метълите миришат! Не се къпят и тем подобни... тцтцт... много ограничени мнения.. Чул недочул и айде..

AvaLan4e
12-02-2007, 16:39
мож пък се дължи на адреналина :razz:
обилното изпотяване де
метъл, дум дум дум, адреналин, движение, потене, миризма
де да знам

prettyIdeath
12-02-2007, 17:06
Ако се съглася с тва спора може ли да спре ? :neutral:

Вижте... момичето чака да и се каже как да стане матълка.. Ак онякой знае да и казва ,а не да се спори дали миришат ...

prettyIdeath
12-02-2007, 17:08
ЕДИТ:
Ако се съглася с вас.. въпреки че не искам ... ще спрете ли да спорите? Тук не се пита ква е хигиената им.. а как да стане таква.. Аз казах моето мнение и после 2-3 страници само за тва се мъмреше... ОК.. прави сте.. :-| Хайде сега .. Как да стане?

ЕPu
12-02-2007, 17:12
еми до сега няколко човека й обяснихме..
ама както виждам авторката ЯКО следи темата :lol:

AvaLan4e
12-02-2007, 17:17
не следи темата не ами просто тренира за метъл то да вони моми4е си е трудно

brain_stew
12-02-2007, 19:50
Ако се съглася с тва спора може ли да спре ? :neutral:

Вижте... момичето чака да и се каже как да стане матълка.. Ак онякой знае да и казва ,а не да се спори дали миришат ...

Метъл е човек, който слуша метъл!
А не човек, който се облича в черно, ходи с пентаграмки и обърнати кръстчета и преди да се изсере изгрещява "В ИМЕТО НА ОДИН!"...тва е....

Eredar
12-02-2007, 20:45
MAMINKATA VI TUPI POZIOR4ETA!!! TVA 4E SE OBLI4A6 V 4ERNO ILI S TENISKI NA GRUPI NE TE PRAVI METUL!!! EI ZARADI TAKIVA KAT VAS DETO I VIE NE ZNAETE KVI ISKATE DA BUDETE NI MISLQT ZA IDIOTI!!! (Ako ot gornoto ne vi stana qsno kvo iskam da kaja da vi go kaja prosti4ko kat za vas :AKO NEZNAETE KVI DA BUDETE SI SLU6AITE TUPATA, 6IBANATA 4ALGA! :evil: :-x )

Eredar
12-02-2007, 20:49
i 6to e prieto 4e metulite vonqt?????? tva 4e metulite koito poznavate vonqt ne zna4i 4e 100% ot tqh sa takiva :-x

Kinder*Choko
12-02-2007, 20:56
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ мамка ви позьорчета долни как не ви е срам закопавайте се някъде а не да се правите на такива каквито не сте баси нянате ли поне грам достойнство?? разбирам че чалгата ви изпива мозъка ма поне мислих че имате грам уважение към себе си , че да не се правите чак толкова..българия определено загива от малоумници като тази "бъдеща метълка" хаха необразовано хклапе... по-добре си стой в дискотеката да те минават батковци всяка седмица, ходи си с 2 педи луфт и си се радвай... FUCK OFF!!!

Eredar
12-02-2007, 20:57
"Слушам метъл но не съм метълка"......егати хибрида.....D

ми какво? и аз слушам И метъл, но не съм метълка. :P
И аз слушам метъл ама не сам метълка. TUPI STE WEEEEEE 8-[

Eredar
12-02-2007, 20:59
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ мамка ви позьорчета долни как не ви е срам закопавайте се някъде а не да се правите на такива каквито не сте баси нянате ли поне грам достойнство?? разбирам че чалгата ви изпива мозъка ма поне мислих че имате грам уважение към себе си , че да не се правите чак толкова..българия определено загива от малоумници като тази "бъдеща метълка" хаха необразовано хклапе... по-добре си стой в дискотеката да те минават батковци всяка седмица, ходи си с 2 педи луфт и си се радвай... FUCK OFF!!!
suglasen s 2 ruce \:D/

Eredar
12-02-2007, 21:02
поредния 15 годишен надъхан метъл... :)tva 4e ne sam edin ot vas (stadoto) problem li e??? trqq da ima hora koito da kajat na tupi oligofreni kato tebe da si zatvarqt tupata spermopoglu6ta6ta qma na koqto vikate usta!

Canis_Dirus
12-02-2007, 21:03
А как да стана чалгар?

Kinder*Choko
12-02-2007, 21:08
Виж за 15 годишни може да си помислим.. просто тази възраст съм я минала отдавна..но все още следвам тази музика и стил и не мога да приема че това, което за мен толкова време вече е живот в момента се използва от лигаво момиченце като мода и начин да бъде "готина" най-малкто защото не осъзнава че има и трудности... като например да докажеш на всички че грешат в мнението че всички "миришат" ... така че моля те не се възползвай от възраството си приемущество ' тъй като не можеш да си сигурен дали този срещу теб е на толкова, колкото мислиш ти ?? става ли???

Eredar
12-02-2007, 21:09
А как да стана чалгар?
kak da stane6 4algar li ? tva e nai lesnoto ne6to. prosto si kupi dunki deto ne im se vijda cveta ot nadpisi kato : 50 cent eminem i tn. plesni si 2 kofi gel na glavata nadui qko mazniq kiu4ek i radvai

Blacklisted
12-02-2007, 21:09
А как да стана чалгар? Buy glasses ;p

brain_stew
12-02-2007, 21:11
откъде знаеш какво крещя преди да сера??? :shock:

Ми аз съм телепатка... :wink:

Kinder*Choko
12-02-2007, 21:12
Да си чалгар? излез на улицата и гледай какво носят ВСИЧКИ..без значение какво мислиш , изтрий всички мозък който имаш и се впусни в отвратително за окото извиване на тялото и коремните мускули , т.е нещо прието за "танц"

Canis_Dirus
12-02-2007, 21:12
http://youtube.com/watch?v=0qXFcTbBxJ8 - така се става метъл!

Eredar
12-02-2007, 21:13
http://youtube.com/watch?v=0qXFcTbBxJ8 - така се става метъл! :D good one :razz:

AvaLan4e
12-02-2007, 21:15
А не човек, който се облича в черно, ходи с пентаграмки и обърнати кръстчета и преди да се изсере изгрещява "В ИМЕТО НА ОДИН!"...тва е....
:lol: :razz: :D :D :D :D
баси хората сте ('=

Eredar
12-02-2007, 21:17
поредния 15 годишен надъхан метъл... :)tva 4e ne sam edin ot vas (stadoto) problem li e??? trqq da ima hora koito da kajat na tupi oligofreni kato tebe da si zatvarqt tupata spermopoglu6ta6ta qma na koqto vikate usta!

ти си по-навътре в едно стадо, където им викато РТК (редкО тъпи копелета)


Виж за 15 годишни може да си помислим.. просто тази възраст съм я минала отдавна..но все още следвам тази музика и стил и не мога да приема че това, което за мен толкова време вече е живот в момента се използва от лигаво момиченце като мода и начин да бъде "готина" най-малкто защото не осъзнава че има и трудности... като например да докажеш на всички че грешат в мнението че всички "миришат" ... така че моля те не се възползвай от възраството си приемущество ' тъй като не можеш да си сигурен дали този срещу теб е на толкова, колкото мислиш ти ?? става ли???


какъв е метъл начина на живот?? :) ami pone se znae kakvi sme emptyhead asslicking noobface listening to chalga !!

Kinder*Choko
12-02-2007, 21:17
http://youtube.com/watch?v=0qXFcTbBxJ8 - така се става метъл! :D good one :razz: Не се смей -истина е..такива са повечето днес мними метълчета..блакс...

Eredar
12-02-2007, 21:19
искрено се забавлявам :) az su6to,obi4am da sporq 8-)

Kinder*Choko
12-02-2007, 21:21
хаха начин.. всеки определя своя начин..това е идеята..а не да подражаваш... да следваш чуждата пътека...като глупава овца следваща пъдаря си ( в случая Азис...)

Eredar
12-02-2007, 21:22
btw nqkoi v predi6nite suob6t napisa 4e tva ;`kak da stana metulka`` e nai tupiq vuzmojen vupros. :D napulno go podkrepqm

Kinder*Choko
12-02-2007, 21:22
А ако не ебше забавно да се спори никой нямаше да го прави... все пак какво по-хубаво от това да вържеш някой на подиума и да го разстреляш публично :D

Eredar
12-02-2007, 21:23
ааа, за да спориш трябва да имаш акъл...

в момента се напъваш да обиждаш, ама е малко скучно, липсва ти колорит...


ама поне си припомням горе-долу какъв съм бил преди 8-9 години :) ami po adres na tova samo 6e kaja 4e v na4aloto mn se izdraznih na too vapros za tva psuvah na posoki :!:

Eredar
12-02-2007, 21:23
ааа, за да спориш трябва да имаш акъл...

в момента се напъваш да обиждаш, ама е малко скучно, липсва ти колорит...


ама поне си припомням горе-долу какъв съм бил преди 8-9 години :) ami po adres na tova samo 6e kaja 4e v na4aloto mn se izdraznih na too vapros za tva psuvah na posoki :!:

Canis_Dirus
12-02-2007, 21:23
мислите си, че да си метъл е просто? Че да си чалгар е просто? Лъжете се. Това да си истински чалгар - това е наука, изкуство.

Всеки може да си купи дънки енерджи и якенце на риплей и шарени маратонки на адидас. Обаче малцина са познавачи. Хора, които знаят наизуст творчеството на Кути, Шувара, Шишко... Хора, които следят развитието на Амет още от времемто му в орк. Империал. Хора, които са закърмени с ритъма. Един вид - разбират ги нещата. Трябва да си работил на морето задължително. Лятото, когато всички са там. Как иначе що проумееш гениални текст
"Ти готвачка мацка, ти готвачка си от класа
ти готвачка си от класа - чистокръвна бяла раса.
Цял ден слънце невидяла, само си черпак въртяла."

Битието на простия човечец. момичето е дошло от село (или София) да изкара някой лев на морето, останала е нопогалена от слънчевите ласки, неусетила допира на вълните и пясъка между пръстите.


А шедъовъра на два езика "Happy birthday" на Сашка Васева? Този гениален адейкстичен текст. Тези всевалидни и така често срещани човешки драми?

чалгата е простотата на Пелиновите разкази изразена по прост начин.

Същото е и с метъла. Някой заблудил се метъл може да каже, че слуша с кеф новите неща на металика. Представяте ли си? Или да каже, че се кефи на Линкин Парк.

П.П. Бичето -real hardcore!

AvaLan4e
12-02-2007, 21:24
Имаше една интересна книга Как да станеш Бог или нещо от сорта. Мисля че беше за хора с ниско самочувстие и ги учеше да псуват на майка всичко живо (=

Eredar
12-02-2007, 21:26
мислите си, че да си метъл е просто? Че да си чалгар е просто? Лъжете се. Това да си истински чалгар - това е наука, изкуство.

Всеки може да си купи дънки енерджи и якенце на риплей и шарени маратонки на адидас. Обаче малцина са познавачи. Хора, които знаят наизуст творчеството на Кути, Шувара, Шишко... Хора, които следят развитието на Амет още от времемто му в орк. Империал. Хора, които са закърмени с ритъма. Един вид - разбират ги нещата. Трябва да си работил на морето задължително. Лятото, когато всички са там. Как иначе що проумееш гениални текст
"Ти готвачка мацка, ти готвачка си от класа
ти готвачка си от класа - чистокръвна бяла раса.
Цял ден слънце невидяла, само си черпак въртяла."

Битието на простия човечец. момичето е дошло от село (или София) да изкара някой лев на морето, останала е нопогалена от слънчевите ласки, неусетила допира на вълните и пясъка между пръстите.


А шедъовъра на два езика "Happy birthday" на Сашка Васева? Този гениален адейкстичен текст. Тези всевалидни и така често срещани човешки драми?

чалгата е простотата на Пелиновите разкази изразена по прост начин.

Същото е и с метъла. Някой заблудил се метъл може да каже, че слуша с кеф новите неща на металика. Представяте ли си? Или да каже, че се кефи на Линкин Парк.

П.П. Бичето -real hardcore! :lol: :D :razz: :razz: pi4 kurti6 mivki i dovari

Kinder*Choko
12-02-2007, 21:27
Никой не е казал че е лесно да си чалга-все пак не е лесно да си тъп-постоянно трябва да се доказваш...а щом човек псува..значи има мнение!!!! :smt006

AvaLan4e
12-02-2007, 21:29
:lol: :D :razz: :razz: pi4 kurti6 mivki i dovari
фонтани.

Kinder*Choko
12-02-2007, 21:30
"всички" или всички като куклата пуснала темата? естествено , че ще прослушат , като не са спирали... но има и такива които наистина знаят какво значи музика и изкуство.. а не..чалга... така че НИКОГА не слагай всички под общ знаменател!!

Eredar
12-02-2007, 21:33
"всички" или всички като куклата пуснала темата? естествено , че ще прослушат , като не са спирали... но има и такива които наистина знаят какво значи музика и изкуство.. а не..чалга... така че НИКОГА не слагай всички под общ знаменател!! \:D/

Canis_Dirus
12-02-2007, 21:34
:lol: :D :razz: :razz: pi4 kurti6 mivki i dovari
Бе вие идея си нямате кво съм къртил и къде съм къртил, ама айде.

Аз бтв съм много разочарован, че като пуснах с предния си акаунт (подло изтрит - и всичките ми мнения с него) за индъстриала и Neue Deutsche Haerte и никой нищо не писа и за малко да стана чалгар, ама ...

Eredar
12-02-2007, 21:35
:lol: :D :razz: :razz: pi4 kurti6 mivki i dovari
Бе вие идея си нямате кво съм къртил и къде съм къртил, ама айде.

Аз бтв съм много разочарован, че като пуснах с предния си акаунт (подло изтрит - и всичките ми мнения с него) за индъстриала и Neue Deutsche Haerte и никой нищо не писа и за малко да стана чалгар, ама ... i vse pak kurti6 8-) :razz:

DisciplineAndOrder
12-02-2007, 21:36
Да си метъл/пънкар/хаусър/чалгар не означава ли просто да слушаш тази музика и тя истински да ти харесва? :neutral:

Eredar
12-02-2007, 21:37
Да си метъл/пънкар/хаусър/чалгар не означава ли просто да слушаш тази музика и тя истински да ти харесва? :neutral: nqkolko 4oveka ve4e go kazaha :-D

Canis_Dirus
12-02-2007, 21:38
Да си метъл/пънкар/хаусър/чалгар не означава ли просто да слушаш тази музика и тя истински да ти харесва? :neutral:
де да беше толкова просто ...

Eredar
12-02-2007, 21:39
Да си метъл/пънкар/хаусър/чалгар не означава ли просто да слушаш тази музика и тя истински да ти харесва? :neutral:

би трябвало... 1-vo suglasie s teb :D

Eredar
12-02-2007, 21:43
pi6ete de

Kinder*Choko
12-02-2007, 21:43
Така е по принцип но мацката дет е пуснала темата ясно доказва колко повърхностни са хората , слушащи т.н фолк ...за да си от някой стил..ти просто трябва да го харесваш!!! :-$ аре лека че утре пак сам на работа./... And long live The lord!!!

AvaLan4e
12-02-2007, 21:46
Така е по принцип но мацката дет е пуснала темата ясно доказва колко повърхностни са хората , слушащи т.н фолк ...за да си от някой стил..ти просто трябва да го харесваш!!! :-$ аре лека че утре пак сам на работа./... And long live The lord!!!
мацката може да се е ебавала не мислиш ли? въобще какво ти пука каква е мацката???? и без туй това нейното не може да послужи за доказателство за нечия теза за чалгари, метъли, деца, момиченца и тн, просто зщото е форум. ?
Тук има само и единствено провокация и единственото което може да се надяваш да получиш от нея е самопознание ('= Чиърссс брадър

Eredar
12-02-2007, 21:47
awe exploited teen ti mai ne si ta6aka za koito te misleh predi da po4na da pi6a :?

DisciplineAndOrder
12-02-2007, 21:47
Да си метъл/пънкар/хаусър/чалгар не означава ли просто да слушаш тази музика и тя истински да ти харесва? :neutral: nqkolko 4oveka ve4e go kazaha :-D

Радвам се,ама аз не следя темата от началото.

Eredar
12-02-2007, 21:48
Да си метъл/пънкар/хаусър/чалгар не означава ли просто да слушаш тази музика и тя истински да ти харесва? :neutral: nqkolko 4oveka ve4e go kazaha :-D

Радвам се,ама аз не следя темата от началото.
np samo kazvam

Eredar
12-02-2007, 21:49
awe exploited teen ti mai ne si ta6aka za koito te misleh predi da po4na da pi6a :?

амииии к'ъф съм :) mai 6e se okaje6 po svesten :)

Eredar
12-02-2007, 21:52
of ok hora ae az lqgam :smt010

radiante
12-02-2007, 21:54
като увеличиш гюбеците

RoyTheReaper
12-03-2007, 07:26
Да си метъл/пънкар/хаусър/чалгар не означава ли просто да слушаш тази музика и тя истински да ти харесва? :neutral:

Не.

brain_stew
12-03-2007, 10:04
Да си метъл/пънкар/хаусър/чалгар не означава ли просто да слушаш тази музика и тя истински да ти харесва? :neutral:

Не.

:D

Decu
12-03-2007, 10:06
Да си метъл/пънкар/хаусър/чалгар не означава ли просто да слушаш тази музика и тя истински да ти харесва? :neutral:

Не.

Ами? :-|

12-03-2007, 13:53
Да си метъл/пънкар/хаусър/чалгар не означава ли просто да слушаш тази музика и тя истински да ти харесва? :neutral:

Не.

Ами? :-|

оххх айде разберете го: етикетчетата са си точно всички клишета, които свързвате с тях. това така или иначе са естетически братства. отличава ги външното, било то как се държиш, какво казваш,ч е слушаш, какво обличаш и тн. затова като видите някой с вериги и кожа най-вероятно ще ви се завърти из гравата някоя табелка. затова има въпроси от прода на "как изглеждат метълите/рокерите/пънковете. колко пъти сте чули - в какво вярват, за какво се борят?...аз - точно 1. добре, може и аз да съм заобиколена с тъпи хора, но да не съм само аз? само да не забравяме, че говоря за стереотипите (и, да, метъл Е стереотип :P само да отбележа )
таааа щях още нещо да кажа....а, да. вярно, хубаво звучи да си кажем, че можеш да си нещо и да си уникален. е, да, ама не. въобще, станеш ли индивидуалност, вече си аха-аха на ръба да изпаднеш от cтереотипа, където си се наврял. тъжно, ама какво да се прави. тийн драми. :-o

SmurkamDoZori
12-03-2007, 21:06
R O F L 8-[ 8-)

DisciplineAndOrder
12-03-2007, 21:15
Да си метъл/пънкар/хаусър/чалгар не означава ли просто да слушаш тази музика и тя истински да ти харесва? :neutral:

Не.

А какво е?Ако искаш да изглеждаш като такъв-изглеждай,но ако не искаш-просто си слушаш музиката и т'ва е.И пак си метъл.
Ако слушаш чалга и се обличаш с кожа и вериги,ще ти викат ли метъл?

RoyTheReaper
12-04-2007, 07:34
Да си метъл/пънкар/хаусър/чалгар не означава ли просто да слушаш тази музика и тя истински да ти харесва? :neutral:

Не.

А какво е?Ако искаш да изглеждаш като такъв-изглеждай,но ако не искаш-просто си слушаш музиката и т'ва е.И пак си метъл.
Ако слушаш чалга и се обличаш с кожа и вериги,ще ти викат ли метъл?

Tц. Да си метъл означава да принадлежиш към метъл обществото.

Примерът ти е неуместен. Аз пък мога да попитам: ако се обличаш фешън, мъкнеш се с чалгари, косата ти е къса, но си слушаш метъл и само метъл, какъв е шансът някой да те нарече метъл?

DisciplineAndOrder
12-04-2007, 08:20
^Е,тъй като познавам такъв човек,ще ти кажа,че поради това,че слуша,го наричат метъл.
Въпроса на темата би трябвало да бъде "Как да изглеждам като метълка?"

make`me`high
12-06-2007, 10:32
em i az sam metylka ise obli4am kato takava
e vqrno e 4e nqmam kojeno qke :cry: :cry: :cry: :cry: ama i bez nego minava de smisal imam edno 4erno i edno drugo deto e malko kamoflajno i bie malko na gyzarsko s malko puh4eta am akarai ina4e iam metylski bluzi i 4eren pantalon i 4erni danki imam kryst na guns n roses i kai6ka s 6ipove kakto i na6iinik s 6ipove ,imam sa6to i grivna s 4erepi i medalion takaf 4eren s 4erepi sa6to i me6ka na GnR i otdelno bluzi na guns maiden metallica pantera cannibal corpse :smt002 :smt002 :smt002
nqmam i kubinki ama i maratonkite stavat :smt002 :smt002 :smt006

Disrespect
12-06-2007, 10:41
вие всички сте некадърни..

изоставате от метълската мода!!!

вече не се носи черно с кърваво ами розово и бяло!
как не ви е срам!!!

никакви метъли не сте..

черно ми носят...нищо метълско няма в това вече!

ЕPu
12-06-2007, 12:56
Авторката стана ли метълка? Яяя да се каже как го направи ,че и аз искам да съм метъл :razz: :razz:

хахахахаха :razz: :razz: :D


а пък ако ше си говориме за моди... най-последните тенденции гласят да се ходи с кифленски ботуши и розови тениски на възможно най- свръх-комерсиалните групи (а ако е студено - анорака на токио хотел влиза в употреба)