PDA

View Full Version : Дайте съвет



krooki
11-29-2007, 17:36
Между нас има привличане :smt007 , но има един голям проблем - МНОГО сме близки (като приятели) Тя ми казва абсолютно всичко и държи много на приятелството ни. :smt006 Поради тази причина се страхува да минем на по високо ниво и да сме заедно. :smt008 Страхува се да не се развали привързаността ни един към друг.
КАКВО ДА ПРАВЯ? :cry: :cry: :cry:

Presley
11-29-2007, 17:39
Не виждам какъв е проблема.Щом има привличане,вэимайте се :D Ако и свамата го искате,не се колебайте.А и няма по-хубаво от това двама души,които имат връэка ,преди всичко да са приятели и да си имат доверие.Това е,радвай се.

bungle
11-29-2007, 17:40
Не вярвам да стане нещо между вас.
Или ще рискуваш, или всичко ще си остане както е сега.
Лично аз.. не бих рискувала. Може би, защото съм жена, може би, защото имам принцип "щом сме приятели, дори да ме привлича, ще си останем приятели". Де да знам, има хора, с които да спиш, да се обичате.. и хора, с които пак да се обичате, но по друг начин.
Не знам защо изобщо си казвам мнението. Самата аз не съм компетентна.

Abigoria
11-29-2007, 17:42
Докажи й, че квото и да стане, ти ще продължаваш да си й приятел... :smt003 Иначе мн кофти ще се получи...

sladuranka-92
11-29-2007, 17:45
Докажи й, че квото и да стане, ти ще продължаваш да си й приятел... :smt003 Иначе мн кофти ще се получи...

+1
Това е най-доброто решение.

krooki
11-29-2007, 17:52
Не виждам какъв е проблема.Щом има привличане,вэимайте се :D Ако и свамата го искате,не се колебайте.А и няма по-хубаво от това двама души,които имат връэка ,преди всичко да са приятели и да си имат доверие.Това е,радвай се.
Да но ако след като скъсаме се отдалечиме един от друг и не си останем толкова близки? Аз сам сигорен че ще нсправя някоя глупост за която ще съжалявамеи двамата!!!

russianmafiaboss
11-29-2007, 18:04
Не виждам какъв е проблема.Щом има привличане,вэимайте се :D Ако и свамата го искате,не се колебайте.А и няма по-хубаво от това двама души,които имат връэка ,преди всичко да са приятели и да си имат доверие.Това е,радвай се.
Да но ако след като скъсаме се отдалечиме един от друг и не си останем толкова близки? Аз сам сигорен че ще нсправя някоя глупост за която ще съжалявамеи двамата!!!
ако сте гаджета и скъсате - никога няма да сте толкова близки като преди
това е факт
и още нещо - прическата ти е мн педалска бе братле :P O:)

hiro
11-29-2007, 18:17
Щом има привличане,вэимайте се :grin:

JoeBanana
11-29-2007, 18:43
Докажи й, че квото и да стане, ти ще продължаваш да си й приятел... :smt003 Иначе мн кофти ще се получи...

+1
Това е най-доброто решение.
-2http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

mickelangelo
11-29-2007, 18:49
"В една любов трябва първо да има приятелство, после е любовта." - Лао Дзъ .... мисля че .. ако не познаваш някого .. привличането е само физическо ... чиста химия ...

Presley
11-29-2007, 18:52
Не виждам какъв е проблема.Щом има привличане,вэимайте се :D Ако и свамата го искате,не се колебайте.А и няма по-хубаво от това двама души,които имат връэка ,преди всичко да са приятели и да си имат доверие.Това е,радвай се.
Да но ако след като скъсаме се отдалечиме един от друг и не си останем толкова близки? Аз сам сигорен че ще нсправя някоя глупост за която ще съжалявамеи двамата!!!

Добре де.Човек ти дава съвет,ти пак не си доволен.След като не си съгласен и имаш твърдо мнение,че даже и си сигУрен,эа какво иэобщо пишеш теми тук :?: Явно энаеш какво трябва да направиш.Или по-скоро да НЕ аправиш... :shock:

n1ght_shadow
11-29-2007, 19:03
КАКВО ДА ПРАВЯ? :cry: :cry: :cry:

режи венитеее 8)

sweet_sorcerer
11-29-2007, 21:14
Ами ние с моя най - добър приятел се бяхме разбрали НИКОГА да не позволяваме да бъдем нещо повече от приятели.....и за това сега сме най - добри приятели вече 15 години, а всички покрай нас които се "взеха" се мразят ( не че винаги става така ама....).Междо другото аз съм близка с почти всичките си бивши, но мога да ти кажа, че никога не е както преди....така че ти си преценявай... :)

koalka
11-29-2007, 21:23
Остави нещата така, според мен нищо няма да се получи.

Lacey
11-30-2007, 06:59
Замисли се дали повече държиш на приятелството на това момиче или просто си свикнал снейното присъствие и искаш да сте повече от приятели. Аз бих избрала приятелството. На днешно време човек трудно намира верен приятел, но все пак ти си решаваш.
Гаджета ще имаш много, а приятели?? :neutral:

k1sS_mY_aSs
11-30-2007, 08:18
Приятел=гадже :lol: Че за да сте заедно не е ли най-важно да си и най-добрия приятел ? За да я обичаш не е ли важно да я разбираш ? Да говорите? Да се подкрепяте? Веднага иди и й кажи че си я обичаш . Най-важното нещо във връзката между двама души е приятелството ! Иначе к'во .. ша се държите за ръчичка ли ? Ще се мляскате? Глупости..

sasha_90
11-30-2007, 08:25
Ако искаш да спечелиш трябва да рискуваш,друг избор нямаш.

bebiity
11-30-2007, 12:02
то верно че е хубаво като имаш връзка с някой,преди всичко да сте приятели амаааа щом толкова мн си я цениш като фр не рискувай :-& щоту мн се самняам да сте заедно до живот :shock: :-| А като скъсате нещата със сигурност нема да са както преди :neutral: ;-)

slun4ice_90
11-30-2007, 13:40
Рискувай,пък каквото стане :wink: Успех! :twisted:

Jus7m3
11-30-2007, 13:58
КАКВО ДА ПРАВЯ? :cry: :cry: :cry:

режи венитеее 8)

+1

krooki
11-30-2007, 19:35
Mersi za suveta na vsi4ki izpolzvax savet da riskuvam i se polu4i tr1gnaxme !!!!
A kkvo 6t se slu4i po natatuk 6te pi6a sled kato se slu4i]
:D