PDA

View Full Version : Хининова вода и кристали ?



n0va_s1m_tYk
11-29-2007, 17:55
Могат ли да се използват по едно и също време? Тези дни бях при фризиорката си, но не се досетих да я питам .. Докато ме подстригваше спомена, че не е особено добра идея да се ползват мн продукти за коса по 1 време. Та моя въпрос е има ли проблем да се ползват едновременно хининова вода и кристали за коса? :neutral:

Знам, че темата ми е малко тъпичка и може би излишна за това се извинявам иии нямам нищо против да бъде изтрита след като получа отговор :oops:

Oriqna
11-29-2007, 18:31
Ами да ти кажа ако косата ти е хубава и здрава без цъвтеж няма нужда да ги ползваш и двете едновременно аз например обичам да се права много на преса и това много ми изсушава косата за това ползвам маска за коса и кристали заедно но нищо не ми е станало за сега :lol: няма да ти се увреди косата по никакъв начин наи много да ти се омазни малко повече... :-D

n0va_s1m_tYk
11-29-2007, 18:40
аз се притеснявам от мн химикали да не вземи да ми опада #-o :lol:

Oriqna
11-29-2007, 18:43
Че то хининовата вода се прави от хинин а не от химикали пък тоо кристалите ти по колко слагаш всеки случаи не се заливаш с тях надявам се :lol: смятам че всичко е 6+ и нищо няма да ти стане

punkrock
11-29-2007, 19:19
На мен не ми е опадала косата още, пък слагам много повече неща на косата си.. :)

GaBiIi__
11-29-2007, 20:06
На мен не ми е опадала косата още, пък слагам много повече неща на косата си.. :) + 1 :):)

LuCiFersAngeL
11-29-2007, 20:47
На мен не ми е опадала косата още, пък слагам много повече неща на косата си.. :) + 1 :):)
+2 :wink:

Jaffs
11-30-2007, 06:00
Нищо няма да ти стане.
Както Oriqna каза, ти едва ли се заливаш с кристалите.
Едва ли ще има някакъв проблем :)

fiama
11-30-2007, 07:10
Хининовата вода се ползва за заздравяване на корените, за стимулация на разстеж на здрава коса и за подхранване. Кристалите са грижа за целия косъм без основата му, предпазват от цъфтеж и вредното влияние на пресата. Едното няма много общо с другото. Затова ползвай си ги и двете- няма проблем. Фризьорката ти най-вероятно е имала предвид да не ползваш едновременно например домашна маска за коса, балсам, синтетична маска, кристали, сеурми и т.н. Т.е. Продуктите се редуват, не се нанасят на едно измиване всичките.

n0va_s1m_tYk
11-30-2007, 14:57
Хининовата вода се ползва за заздравяване на корените, за стимулация на разстеж на здрава коса и за подхранване. Кристалите са грижа за целия косъм без основата му, предпазват от цъфтеж и вредното влияние на пресата. Едното няма много общо с другото. Затова ползвай си ги и двете- няма проблем. Фризьорката ти най-вероятно е имала предвид да не ползваш едновременно например домашна маска за коса, балсам, синтетична маска, кристали, сеурми и т.н. Т.е. Продуктите се редуват, не се нанасят на едно измиване всичките.
Ами да де тя говореше за съвсем др рабути и аз от там се замислих, че тея може м о някакъв начин да си пречат :-|

Благодаря за отговорите!

Marge
11-30-2007, 19:23
Ползвай ги, нищо няма да ти стане на косата ;)

peteto89
11-30-2007, 19:53
На мен не ми е опадала косата още, пък слагам много повече неща на косата си.. :) + 1 :):)
+2 :wink:
+3 :-| :-| :-|