PDA

View Full Version : Романтика при момчета. Хаха



Diggity
11-29-2007, 19:38
Та така... Да давам по същество. Не се кефя на някакви лиглиовци, лигавщини и тем подобни от сорта на "Милууу, бебииии, бееебс, слънчоооо, бебенце", особенно от момчета :shock: Аз например не съм романтичен, не съм някаква преструвка за пред момичетата. Аз съм себе си! Ако някое момиче ще ме харесва - да ме харесва такъв какъвто съм! А аз съм олигофрен. Е може би за това нямам гадже в момента но....предпочитам така отколкото да се преправям.


Е, това е от мен. Не си мислите, че се бъзикам или, че темата е спам. Просто исках да изкажа мнение :)

JoeBanana
11-29-2007, 19:41
ми добре http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

ANTIHUMAN
11-29-2007, 19:54
Има романтика ве, как пък да няма! Аз съм романтичен по душа , но не ми трябва гадже! Мислиш като 12 годишен за тебе любовта само секс ли е ? Помисли малко! Даже и да подариш на момиче цвете пак е романтика просто не го осъзнаваме.Романтиката е около тебе ( това е леко далечна дума за България) но си има красиви места в Бг и във всеки един град.

sweet_sorcerer
11-29-2007, 20:23
Естествено че има романтика! А това с бебче,миличкооо - не е романтика,а лигавщини....това не значи,че романтиката не съществува, просто е малко позабравена (не казвам, че няма романтични хора,а че вече са рядкост, за жалост...) :)

Litle_Devil_m
11-29-2007, 20:27
E tva otgovora na onq pi4 det kazva 4e e oligofren ( ne se obijdai gotin) Tva 4e edno momi4e trqbva da te haresva takyv kakyvto si e taka i tuka te podkrepqm na 100%.Tva e gotino ka4estvo zashtoto pokazva 4e imash cennosti i dostoinstvo. =D> Ama se pak shto si s dadeno momi4e i znaesh 4e tozi 4ovek te dopalva i te kara da se 4uvstvash OK zashto da ne i kazvash s umalitelni imena!? Se pak nqma da pokajesh libovta si i nikoq nqma da doide e taka ako izpolzvash slovosy4etaniq ot rod "Ама ОЛ" или кво стаа мацка ! ;-)

Forslor
11-29-2007, 20:35
Та така... Да давам по същество. Не се кефя на някакви лиглиовци, лигавщини и тем подобни от сорта на "Милууу, бебииии, бееебс, слънчоооо, бебенце", особенно от момчета :shock: Аз например не съм романтичен, не съм някаква преструвка за пред момичетата. Аз съм себе си! Ако някое момиче ще ме харесва - да ме харесва такъв какъвто съм! А аз съм олигофрен. Е може би за това нямам гадже в момента но....предпочитам така отколкото да се преправям.


Е, това е от мен. Не си мислите, че се бъзикам или, че темата е спам. Просто исках да изкажа мнение :)

Така, тука бъркаш романтиката което е нещо много повече от това да намериш някакво притрито от използване сравнения (слънчице, муци, миличко , зайче и коте -> това са едни от най-използваните) на своята половинка .

Аз също не се обръщам така и никога не съм се обръщал така освен ако се лигавя или бъзикам , а със малкото й име.
Разбира се всеки има правото да вика на любимия си човек както иска. :)

djeini
11-29-2007, 20:48
Естествено че има романтика! А това с бебче,миличкооо - не е романтика,а лигавщини....това не значи,че романтиката не съществува, просто е малко позабравена (не казвам, че няма романтични хора,а че вече са рядкост, за жалост...) :)
Suglasna Ima Romantika, da i tq ne e v ligav6tinite , a v malkite mili jestove ne e nujno da q otri4a6 ako ne q razbira6

n1ght_shadow
11-29-2007, 20:48
Та така... Да давам по същество. Не се кефя на някакви лиглиовци, лигавщини и тем подобни от сорта на "Милууу, бебииии, бееебс, слънчоооо, бебенце", особенно от момчета :shock: Аз например не съм романтичен, не съм някаква преструвка за пред момичетата. Аз съм себе си! Ако някое момиче ще ме харесва - да ме харесва такъв какъвто съм! А аз съм олигофрен. Е може би за това нямам гадже в момента но....предпочитам така отколкото да се преправям.


Е, това е от мен. Не си мислите, че се бъзикам или, че темата е спам. Просто исках да изкажа мнение :)

Така, тука бъркаш романтиката което е нещо много повече от това да намериш някакво притрито от използване сравнения (слънчице, муци, миличко , зайче и коте -> това са едни от най-използваните) на своята половинка .

Аз също не се обръщам така и никога не съм се обръщал така освен ако се лигавя или бъзикам , а със малкото й име.
Разбира се всеки има правото да вика на любимия си човек както иска. :)
+1

50cent
11-29-2007, 20:50
emi 4e kvo le pi4 men puk si me kefi da buda romanti4en naprimer teb ako ne bravo tvoi si izbor

lLady_MooN_RaiN
11-30-2007, 03:15
Само не разбрах едно. Кое те кара да си мислиш, че обръщения като тези, които си посочил са израз на романтика? Или се изразяваш неточо или имаш проблем с определението за романтика

vodka_f
11-30-2007, 06:38
бе и брат ми не е романтичен и не си пада по такива лигавщини,ама си има сериозна приятелка секи какъвто е и кво ся просто не си чувствителен и тва не значи,че няма романтични хора или че е смешно момче да е романтично,нежно и мило :!: ааа тези обръщения мило бейби пате и тем подобни не са романтика,а просто мило обръщение вместо Веске ма.....примерно ;]

Wrathchild
11-30-2007, 09:19
Аха... и това, което описа според теб е романтика?

TreeHill
11-30-2007, 09:33
Естествено че има романтика! А това с бебче,миличкооо - не е романтика,а лигавщини...

мхм

gerganaa_15
11-30-2007, 09:41
mii da ti kajaa na nqkoii momi4eta im haresva da im vikat taka i to si e hubavo noo kakto kazvash ti liglovcii donqkade e vqrno ;]]]]]]]] :P

slun4ice_90
11-30-2007, 10:06
emi 4e kvo le pi4 men puk si me kefi da buda romanti4en naprimer teb ako ne bravo tvoi si izborСъвършенно вярно :grin:

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-30-2007, 11:09
Естествено че има романтика! А това с бебче,миличкооо - не е романтика,а лигавщини....
Тъкмо и аз това си мислех. То за какво става дума тук - за романтика или за клоунщина :smt011 Е, момчетата рядко си падат романтици. Но когато са истински влюбени и обичат, тогава романтиката почти идва от само себе си. Най-често й трябва начален тласък, но след това, ако се схване идеята, всичко е ок :) Приятелят на най-добрата ми приятелка например е един от най-романтичните хора, с които съм се запознавала. Не мога да кажа същото за моя приятел, ама поне напоследък се опитва. А според мен самият и стремеж към по-романтични моменти си е достатъчно приемлив :) Все пак не на всеки му се отдава да пише любовни поеми или за всеки един по-дребен повод да измисля романтични изненади на половинката... Пак казвам, това става (почти винаги) само при истински дълбоко чувство... Иначе, ако не ти пука за другия, от какъв зор да се тормозиш да му измисляш изненади :-|

MiMcHeToOo
11-30-2007, 11:31
Има я просто понякога идва в повечко..

wasntme_
11-30-2007, 12:45
Само не разбрах едно. Кое те кара да си мислиш, че обръщения като тези, които си посочил са израз на романтика? Или се изразяваш неточо или имаш проблем с определението за романтика

:-D be i az tyi ne razbrah ama karai da varvi... :P tei de romantika ima :!: spored men tyk ne bi trqbvalo da ima spor... no ima razli4ni hora - nqkoi q obojavat, a drygi ne si padat po neq... v sly4eq ti si ot 2rata grypa bace \:D/ . az spadam kam sa6tata kategoriq :smt001 za mene romanti4nite cepii sa lignq, koqto az ne ponasqm... nekvi cvetq da podarqva6, dase celynete pod dajda, shemi na sve6ti /az takiva ne6ta razbiram pod romantika/ mene tva hi4 ne me kefi :? makar da sam momi4e 8-)

Jus7m3
11-30-2007, 14:08
Само не разбрах едно. Кое те кара да си мислиш, че обръщения като тези, които си посочил са израз на романтика? Или се изразяваш неточо или имаш проблем с определението за романтика

:-D be i az tyi ne razbrah ama karai da varvi... :P tei de romantika ima :!: spored men tyk ne bi trqbvalo da ima spor... no ima razli4ni hora - nqkoi q obojavat, a drygi ne si padat po neq... v sly4eq ti si ot 2rata grypa bace \:D/ . az spadam kam sa6tata kategoriq :smt001 za mene romanti4nite cepii sa lignq, koqto az ne ponasqm... nekvi cvetq da podarqva6, dase celynete pod dajda, shemi na sve6ti /az takiva ne6ta razbiram pod romantika/ mene tva hi4 ne me kefi :? makar da sam momi4e 8-)

Защото романтиката не е просто сбор от действия,които трябва да се направят... Представата ти за романтика е грешна.Явно никой не те е накарал да се почувстваш добре,наистина обичана,че чак да изтръпваш(буквално)при мисълта за това и да се чувстваш надрусана с любов или както там се нарича това нещо.Дано някой ден срещнеш някой който ще успее да те надруса :)

Diggity
11-30-2007, 14:25
Може би грешно съм се изразил. Просто исках да изкажа мнение. Благодаря за прочетената ми тема :)

DiTko
11-30-2007, 14:44
Еми какво да ти кажа. Не е задължително да си романтичен до припадък, за да те харесва и обича едно момиче. Просто я накарай да се почувства обичана, покажи и, че е специална, че значи нещо за теб. Бъди искрен и честен с нея, уважавай мнението и. Направи и един-два комплимента - хем не боли, хем нямаш представа, колко ще се зарадва (е не всички де-поне някои) :) Просто и отдавай нужното внимание и романтиката сама ще си дойде :)

Lorein
11-30-2007, 17:49
(не казвам, че няма романтични хора,а че вече са рядкост, за жалост...) :)

Аз пък мисля, че има много повече романтични хора, отколкото си мислим, че има. Може би просто не го показват...

wasntme_
11-30-2007, 17:55
Само не разбрах едно. Кое те кара да си мислиш, че обръщения като тези, които си посочил са израз на романтика? Или се изразяваш неточо или имаш проблем с определението за романтика

:-D be i az tyi ne razbrah ama karai da varvi... :P tei de romantika ima :!: spored men tyk ne bi trqbvalo da ima spor... no ima razli4ni hora - nqkoi q obojavat, a drygi ne si padat po neq... v sly4eq ti si ot 2rata grypa bace \:D/ . az spadam kam sa6tata kategoriq :smt001 za mene romanti4nite cepii sa lignq, koqto az ne ponasqm... nekvi cvetq da podarqva6, dase celynete pod dajda, shemi na sve6ti /az takiva ne6ta razbiram pod romantika/ mene tva hi4 ne me kefi :? makar da sam momi4e 8-)

Защото романтиката не е просто сбор от действия,които трябва да се направят... Представата ти за романтика е грешна.Явно никой не те е накарал да се почувстваш добре,наистина обичана,че чак да изтръпваш(буквално)при мисълта за това и да се чувстваш надрусана с любов или както там се нарича това нещо.Дано някой ден срещнеш някой който ще успее да те надруса :)

moje bi si prav/a.. a moje bi prosto ne sam dostata4no ligla.. ama aide dano :)

HePeAJIeH
11-30-2007, 18:00
Имаш криворазбрани представи за романтиката.Не си мисли че щом някой нарича половинката си с тези умалителни означава че е романтичен.Романтиката се изразява с други думи (не си мислете за заучените фрази които всички момичета си пишат по скайпове сайтове за запознанства даже дори и в този форум)! Романтиката трябва да ти извира от душата и да изразяваш това което чувстваш със свои думи по романтичен начин! Лека вечер! :wink:

alkobalko
11-30-2007, 18:15
Понякога романтиката е полезна за връзката. Няма лошо, ако едно момче е романтично. Това не го прави по слабохарактерен. Дори момичето да те харесва такъв, какъвто си, романтиката винаги ще оживи връзката.

Phantom_91
11-30-2007, 23:24
Та така... Да давам по същество. Не се кефя на някакви лиглиовци, лигавщини и тем подобни от сорта на "Милууу, бебииии, бееебс, слънчоооо, бебенце", особенно от момчета :shock: Аз например не съм романтичен, не съм някаква преструвка за пред момичетата. Аз съм себе си! Ако някое момиче ще ме харесва - да ме харесва такъв какъвто съм! А аз съм олигофрен. Е може би за това нямам гадже в момента но....предпочитам така отколкото да се преправям.

Е ся,от романтика до лигавщини има голяма разлика.И защо си решил,че ако някое момче е романтик,то той се "преправя" за пред приятелката си?По-добре си изясни какво наистина имаш предвид.А до това,че си олигофрен и да не беше си го казал,ние пак щяхме да го разберем.

SOLDIERRR
11-30-2007, 23:42
abe to i az ne me zaribqva da mi vikat milo,kotence,slunce o6te pove4e da izpolzvam takiva.Samo i vikam mi6ka ne za drugo ama e 160cm visoka i vsi4ko i e muni4ko i mi prili4a na mi64ica kato spi na gurdite mi.I samo kato q navivam za ne6to samo togava q kotkam s tva i ponqkoga milo.Kvo da q pravq lubveovilna e i me moli da i kazvam ot vreme na vreme ne6to milo