PDA

View Full Version : Подаръкк



Lacey
11-29-2007, 20:28
Нуждая се от съвет.След 1 седмица с приятелят ми имаме годишнина от както сме заедно така да се каже и искам да го изненадам с нещо, но 3 дни след този ден тои има рожден ден. Мислех да му подаря МП3, но имам съмнения, че ще получи това от родителите си. Ако може да ми подхвърлите някакви идеи за подарък ще съм ви много благодарна. :-o

П.С. Той не харесва сувенири и не слуша чалга музика ...
Благодаря :-({|=

the_doll
11-29-2007, 20:39
На моя му купувам не такива неща дето да са му от полза, а които да са сладки. Купих котка мяукаща, може да му подариш бельо, количка с дистанционно. Момченцата се радват на играчки. А иначе може и белезници...

djeini
11-29-2007, 20:40
Ami lanez drugo biju ,moje da mu vzeme6 mp4 :wink: Moje da mu podari6 nqkakvo jivotin4e primerno ribka s malko akvarium4e primerno simvol na 4istata ti lubov.Ox neznam samo gluposti prikazvam porazxodi se iz magazinite i vzemi tova koeto misli6 4e 6te mu xaresa a setix se moje da e knijka ot onezi muni4kite s lubovnite poslaniq , kakvoto i da e vajen e jesta i na4ina na podarqvane drugota sa podrobnosti :)

Litle_Devil_m
11-29-2007, 20:42
:smt008 mi spored men poarykyt koito na mn shte go zaradva e da mu kajesh "Obi4am te ! " No tova ot emocionalna trana ;]. A ot materialna strana mojebi nov 4asovnik ili hubav parfium shte dopadnat na priqtelqt ti aaa i moje bi zavisi kazvash 4e ne slusha 4alga ako slusha metal moje da mu vzemesh neshto svarzano s liubimata mu metal grupa ;].
Uspeh ;-)