PDA

View Full Version : дали постъпих гадно..???



Lord Vader
11-29-2007, 20:53
Ами има едно момиче..уж си бяхме много добри дружки..уж, докато една вечер не излязохме и с други хора..и няк'во започна да ми се натяга, а аз си бях много напушен и не знаех за какво става въпрос(не бях адекватен) и няк'во по едно време ми стана зле и си тръгнах..като и казах, че си тръгвам й се насъзлиха очите и ме молеше да остана, но аз исках да си ходя, и излязох от клуба..тя ме догони и ми се молеше, каза ми, че съм бил уникален, от години имала приятел, но такъв човек не била срещала, никога не е изпитвала такива чувства към някого..и никога не е имала толкова засечки с някого в характера и вкусовете, интересите и т.н...след това аз пак си продължих..каза ми, да се върна, иначе никога няма да ми проговори(вече плачеше), аз не се върнах, тя пак ме догони и ми се молеше, аз й казах да си върви...тя ми каза, че повече никога няма да се видим, след 5 минути ми звънна по телефона и пак ме помоли да дойда, аз пак отказах...
на другия ден се видяхме, аз се държак арогантно...
мислех си, че бяхме приятели..ии.. ивзеднъж стана това...и някакво странно..нз..може би просто исках да споделя..

_PoLiTy_
11-29-2007, 21:03
що не споделиш и с нея? ... по това което пишеш .. си личи че тя мн те харесва и мн даржи на ТеБ .. а ти си се държал каТу иСтински ЗАДНИК .. (бес извинение) [-X .. мн си я наранил ... поговори с нея кажи и какфо чувстваш ... кажи и че сажеляваш .. някфи такива глупости ... аС няя Те уча :-x .. подари и китка :mrgreen: .. :smt008 ... 8) ама тоя път БЪДИ ПО МИЛ!! :wink:

haley_james
11-29-2007, 21:14
определено си я наранил-въпросът е дали ти изпитваш нещо към нея и другото-щом тя има чувства към теб ще ти прости и при най малката крачка от твоя страна, но не я наранявай пак по някакъв начин-кротко и обясни за чувствата си,пък били те и най-приятелски

Lord Vader
11-29-2007, 21:17
определено си я наранил-въпросът е дали ти изпитваш нещо към нея и другото-щом тя има чувства към теб ще ти прости и при най малката крачка от твоя страна, но не я наранявай пак по някакъв начин-кротко и обясни за чувствата си,пък били те и най-приятелски
ми за съжаление са си най-приятелски...просто не знам какво става..мн гадно.. :(

_PoLiTy_
11-29-2007, 21:48
определено си я наранил-въпросът е дали ти изпитваш нещо към нея и другото-щом тя има чувства към теб ще ти прости и при най малката крачка от твоя страна, но не я наранявай пак по някакъв начин-кротко и обясни за чувствата си,пък били те и най-приятелски
ми за съжаление са си най-приятелски...просто не знам какво става..мн гадно.. :(
ем МОМИЧЕТО Е ХЛЪТНАЛУ!!МН ТА ХАРЕСФА ...просто и кажи че мн те кефи др1н др1н .. бля бля .. и че искаш Да си останеТе пр ... ти не си бил за нея някфи такиа :P

Iria
11-30-2007, 04:27
Ами гадно си постъпил.Тя те харесвала, а ти си я наранил.По-добре й се извини и й кажи, че искаш да сте приятели.

mariicheto_mimi
11-30-2007, 04:28
определено си я наранил-въпросът е дали ти изпитваш нещо към нея и другото-щом тя има чувства към теб ще ти прости и при най малката крачка от твоя страна, но не я наранявай пак по някакъв начин-кротко и обясни за чувствата си,пък били те и най-приятелски
ми за съжаление са си най-приятелски...просто не знам какво става..мн гадно.. :(
ем МОМИЧЕТО Е ХЛЪТНАЛУ!!МН ТА ХАРЕСФА ...просто и кажи че мн те кефи др1н др1н .. бля бля .. и че искаш Да си останеТе пр ... ти не си бил за нея някфи такиа :P


\:D/

teen4e
11-30-2007, 04:31
уу ма ти що си толкос груб :smt089
тва за да го каже момиче треа да забрави достойнството си пък ти... :(

Lacey
11-30-2007, 06:07
Ами гадно си постъпил.Тя те харесвала, а ти си я наранил.По-добре й се извини и й кажи, че искаш да сте приятели.


мм да добър вариянт ! :-({|=

vodka_f
11-30-2007, 06:17
и за какво съжаляваш постъпил си отвратително и след дъжд качулка ще съжаляваш вече ](*,) аз ако бях на нея нямаше да искам да те виждам вече не заслужаваш прошка с тези пуберски постъпки,но поне и се извини като те слушам е бая хлътнала може и да ти приеме извинението сори,но наистина се ядосах то бива лапешки постъпки аманннн :smt012

Lord Vader
11-30-2007, 17:02
ми как тогава трябваше да й кажа, че не искам да се върна и не искам нищо с нея...

HePeAJIeH
11-30-2007, 18:34
Щом не искаш да бъдеш с нея и не изпитваш никакви по големи чувства от приятелски кажи и го и й обясни че онази вечер си бил неадекватен и че съжеляваш за арогантността на другия ден.Ако наистина държиш на приятелството ви то аз не виждам друг начин да си го върнеш! Успех и лека вечер! :wink:

N0_feAR
12-01-2007, 11:31
ми как тогава трябваше да й кажа, че не искам да се върна и не искам нищо с нея...
например по-цивилизовано...
Най-добре е да си поговорите и да й се извиниша за държанието, но това не означава че трябва да се съберете като двойка. Обясняваш й най-спокойно, че не може да се получи нищо между вас. Казваш нещо от сорта, че не си подходящия и такива подобни раути. И ако иска да си останете приятели и толкоз. Кво сложно има да проведеш един разговор вместу сопвания и груби постъпки!? Айде успех

Cerealkiller
12-02-2007, 18:23
Абе кви приятелски чувства ми говориш?То верно...хубаво бил си напушен и си искал да си ходиш, ама така да й кажеш да се маха, това означава, че никакви чувства нямаш към нея.Яко имаше приятелски чувства,както вече казах, въобще нямаше да се замисляш дали да отидеш при нея и да се извиниш. :shock: Тук явно говорим за много контрастни взаимоотношения.Ти си й страшно симпатичен "не била виждала такъВ човек с толко общи интереси и т.н.", А тя на теб "не искам да имам нищо общо". Това мой човек не са приятелски чувства, това си е ..хмм антипатия отсякъде.Изясни си наистина какво чувстваш и така....ма си е грубо!

XceSS
12-02-2007, 20:25
Пффф бате ти голям филм си си вкарал с нея е :) И на мен ми се е случвало почти същата ситуация ама се върнах нищо че много бях изпраскал тая вечер.Съветът ми е извини й се кажи й че си бил мн напушен и че не ти е било до разговори.

fuckface
12-02-2007, 21:25
абе ти си мноо тъп ве...

DaЯk_AнGэL
12-03-2007, 17:19
Верно много гадно си постъпил. #-o