PDA

View Full Version : Страх ли ви е от СПИН-а?



EmO_KiD_;(
11-30-2007, 06:56
Мен лично ме е страх много.Не водя полов живот,но СПИН може да се предава например чрез преливане на кръв,а аз при една катастрофа бях загубила много кръв и ми бяха преливали.Много ме е страх,макар че знам как да се пазя ама.... :( .А вас страх ли ви е?

krem4et0
11-30-2007, 07:22
да страх ме е-при преливане, при имунизации..........изобщо мн ме е страх от СПИН. Знам, че иглите са еднократни, знам че кръвта се изследва, но пак си ме е страх!

Lacey
11-30-2007, 07:23
Всеки би трябвало д асе страхува от тази болест (поне според мен), но не всеки се пази от нея.
Най-простият пример e секса за една вечер. Срещаш привлекателно момче в местната дискотека и той ти предлага да се "позабавлявате" малко като отидете у тях или у вас, но за път към вкъщи спестяваш 20 стотинки(за презерватив). Един месец след случилото се отиваш на контролен преглед при личната ти лекарка и тя открива че имаш СПИН.

Дали спестяването на 20 стотинки улеснява сега твоят живот или напротив? Предпочиташ да се "позабавляваш" ?Това ли сега е забавлението за теб?Не мисля така ... ](*,)
Евала на тези които спят с някой и не забравят за презервативите, но тези които "без да искат" забравят трябва да знаят, че винаги има оопасност!!

tuka6na
11-30-2007, 07:32
Просто гледаш на намалиш рисковете.Ако знаеш как да се пазиш и не си правиш оглушки като се наложи да ходиш на лекар няма какво да го мислиш.Вярно.,че всичко се случва но ако разсъждаваме така... :?

vodka_f
11-30-2007, 08:45
ми не мен не ме е страх поне сега като се замисля,ако човек знае как да се пази макар,че винаги има риск и не винаги всичко зависи от нас самите :?

kasiopea
11-30-2007, 12:56
Страх ме е и най-лошото е че, може много добре да се пазиш и пак да хванеш СПИН. Страх ме, когато ходя на зъболекар, когато ме ваксинират. В двора на училището ни имаше кабинка, в която можеше безплатно да се изследваш за СПИН. Имаше голяма опашка и голямо впечатление ми направи, че хората бяха в възраст 14-25 години, т. е само млади хора. Ние имахме физкултура на двора и чух едно момиче,което каза на друго момиче, че е на 14 и води полов живот от 2 г.Каза още, че въобще не й пука дали има СПИН или не, важното е удоволствието. #-o

dan4ety
11-30-2007, 13:47
Ми страх ме е. Не водя полов живот, но ме е страх. От ваксинации по принцип ме е страх (да ти забиват игла, за да не се разболяваш. Ух ... като се сетя и ме побиват тръпки :-# ), от преливане на кръв, те първо изследват кръвта, така че ... не ме е страх (много). Пък, ако майка ми е имала СПИН преди да ме роди значи е възможно и аз имам. Ама не мисля, че е имала. Или поне се надявам да няма.

mindphaser
12-01-2007, 07:15
x

Insatiable
12-01-2007, 12:40
Е що за глупав въпрос? Някой мислиш, че ще каже "Не, не ме е страх"? Всеки един го е страх!!!

_BoSSy_
12-01-2007, 20:50
Че то кои не го е старах?От всичко може да се избяга,ма вируса хване ли те...си "чао".. :-#

fake
12-01-2007, 20:57
не ме е страх. естествено, не искам да го хващам...ама тва не е страх;)