PDA

View Full Version : Какво да направя?



EmO_KiD_;(
11-30-2007, 08:08
Aми значи мама ми влиза в компа чрез някакъв неин познат и искам да разбера как да попреча да ми гледа нещата.Влизат ми в скайп,защото един път ми каза:"Махни си ги тия символи от скайп,тъпо е"По това познах...А и ми каза някои неща от хроното(аз нямам нещо,което да крия от нея,ама така сякаш ме следи и не ми е приятно)..Та какво да направя?Не може докато ме е нямало да включва компа,защото съм си сложила парола.

Otka4eniq
11-30-2007, 08:24
Ми до колкото знам аз има начин да пуснеш компа без парола а при другото вклучване си е с парола.Сигорна ли си че майкати не ти знае паролата?Я пробваи да си я смениш.А как мислиш че влиза от някой друг комп в твоя ли :?:

EmO_KiD_;(
11-30-2007, 08:35
Тя един път ми се скара и ми каза да и кажа паролата,ама аз не й я казах.Така че не ми я знае ама мисля че влиза от някои др комп.Мама работи като Началник Човешки ресурси,ама фирмата е голяма и имат компютърни техниици и единия ми беше избирал компа и може да знае ИП-то.Мисля,че ми влиза от др комп. :neutral:

Forslor
11-30-2007, 09:04
Едва ли майкати е вманиачена до толкова ,че да ангажира и други хора да проникнат във компютъра (освен ако преди това не е сложила някой троянец за да си осигури достъп -Супер Хакер МАМА ) за да види поредния тийн чат или да ти разглежда файловете и т.н , а не да си гледа работата. :?

EmO_KiD_;(
11-30-2007, 09:06
Едва ли майкати е вманиачена до толкова ,че да ангажира и други хора да проникнат във компютъра (освен ако преди това не е сложила някой троянец за да си осигури достъп -Супер Хакер МАМА ) за да види поредния тийн чат или да ти разглежда файловете и т.н , а не да си гледа работата. :?

Повярвай ми,вманячена е! :-D И какво да направя?

hiro
11-30-2007, 10:07
ami ne kachvai neshta koito da ne triabva da vigda:)